kio_ldap - en to sr@ijekavianlatin translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
sr@ijekavianlatin: 
    Dodatni podaci:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
sr@ijekavianlatin: LDAP server javlja grešku: %1 %2
    URL LDAP‑a: %3

en: LDAP Login
sr@ijekavianlatin: LDAP prijava

en: site:
sr@ijekavianlatin: sajt:

en: Invalid authorization information.
sr@ijekavianlatin: Neispravni podaci za autentifikaciju.

en: LDAP connection canceled.
sr@ijekavianlatin: LDAP veza otkazana.

en: The Ldif parser failed.
sr@ijekavianlatin: Neuspjelo raščlanjivanje LDIF‑a.

en: Invalid Ldif file in line %1.
sr@ijekavianlatin: Neispravan LDIF u redu %1.
