libkldap - en to tr translation catalogue (48 entries)

en: No LDAP Support...
tr: LDAP Desteği Yok...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
tr: Bağlantı başlatılma evresinde bir hata oluştu.

en: Cannot set protocol version to %1.
tr: Protokol sürümü %1 olarak ayarlanamadı.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
tr[0]: Zaman aşımı %1 saniye olarak ayarlanamadı.
tr[1]: Zaman aşımı %1 saniye olarak ayarlanamadı.

en: Could not set CA certificate file.
tr: CA sertifika dosyası ayarlanamadı.

en: Invalid TLS require certificate mode.
tr: Geçersiz TLS sertifika gerektir kipi.

en: Could not set TLS require certificate mode.
tr: TLS sertifika gerektir kipi ayarlanamardı.

en: Could not initialize new TLS context.
tr: Yeni TLS bağlamı başlatılamadı.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
tr: LDAP istemci kitaplıklarında TLS desteği kullanılabilir durumda değil.

en: Cannot set size limit.
tr: Boyut sınırı ayarlanamadı.

en: Cannot set time limit.
tr: Süre sınırı ayarlanamadı.

en: Cannot initialize the SASL client.
tr: SASL istemcisi başlatılamadı.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
tr: LDAP desteği derlenmemiş. Lütfen libkldap uygulamasını OpenLDAP (ya da uyumlu bir uygulama) istemci kitaplıkları ile yeniden derleyin ya da kullandığınız dağıtımın paketçilerine başvurun.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
tr: Sunucuya erişilemedi. Lütfen yeniden yapılandırın.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
tr: Makine Ekle

en: LDAP password is stored as clear text, do you want to store it in kwallet?
tr: LDAP parolası düz metin olarak depolanıyor, bunun yerine K Cüzdan'da depolamak ister misiniz?

en: Store clear text password in Wallet
tr: Düz metin parolayı KWallet'ta depola

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
tr: Makineyi Düzenle

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
tr: "%1" makinesi için ayarı kaldırmak istiyor musunuz?

en: Remove Host
tr: Makineyi Kaldır

en: Check all servers that should be used:
tr: Kullanılması gereken tüm sunucuları denetle:

en: &Add Host...
tr: Makine &Ekle...

en: &Edit Host...
tr: Makineyi Dü&zenle...

en: &Remove Host
tr: Maki&neyi Kaldır

en: User:
tr: Kullanıcı:

en: Realm:
tr: Gerçeklik:

en: Password:
tr: Parola:

en: Host:
tr: Makine:

en: Port:
tr: Kapı:

en: LDAP version:
tr: LDAP sürümü:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
tr: Öntanımlı

en: Size limit:
tr: Boyut sınırı:

en:  sec
tr: sn

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
tr: Öntanımlı

en: Time limit:
tr: Zaman sınırı:

en: No paging
tr: Sayfalama yok

en: Page size:
tr: Sayfa boyutu:

en: Query Server
tr: Sorgu Sunucusu

en: Filter:
tr: Süz:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
tr: Hayır

en: Security:
tr: Güvenlik:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
tr: Anonim

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
tr: Basit

en: Authentication:
tr: Kimlik Doğrulama:

en: SASL mechanism:
tr: SASL mekanizması:

en: Check server
tr: Sunucuyu denetle

[ctx: @title:window]
en: LDAP Query
tr: LDAP Sorgusu

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
tr: %1'e bağlanırken bilinmeyen hata
