libkldap - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: User:
ug: ئىشلەتكۈچى:

en: Realm:
ug: دائىرە:

en: Password:
ug: ئىم:

en: Host:
ug: كومپيۇتېر:

en: Port:
ug: ئېغىز:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en:  sec
ug:  سېكۇنت

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: Time limit:
ug: ۋاقىت چەكلىمىسى:

en: Page size:
ug: قەغەز چوڭلۇقى:

en: Filter:
ug: سۈزگۈچ:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
ug: ياق

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
ug: ئاتسىز

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
ug: ئاددىي
