kio_ldap - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
uk: 
    Додаткова інформація:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
uk: Сервер LDAP повернув наступну помилку: %1 %2
    Адреса LDAP: %3

en: LDAP Login
uk: Вхід LDAP

en: site:
uk: сайт:

en: Invalid authorization information.
uk: Неправильна інформація для авторизації.

en: LDAP connection canceled.
uk: З’єднання з LDAP скасовано.

en: The Ldif parser failed.
uk: Помилка аналізатора Ldif.

en: Invalid Ldif file in line %1.
uk: Неправильний файл Ldif в рядку %1.
