kio_ldap - en to uz translation catalogue (5 entries)

en: 
    Additional info:
uz: 
    Qoʻshimcha maʼlumot:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
uz: LDAP serveri quyidagi xatoni qaytardi: %1 %2
    LDAP URL: %3

en: LDAP Login
uz: LDAP serveriga ulanish

en: site:
uz: sayt:

en: Invalid authorization information.
uz: Tasdiqlash uchun maʼlumot notoʻgʻri.
