kio_ldap - en to uz@cyrillic translation catalogue (5 entries)

en: 
    Additional info:
uz@cyrillic: 
    Қўшимча маълумот:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
uz@cyrillic: LDAP сервери қуйидаги хатони қайтарди: %1 %2
    LDAP URL: %3

en: LDAP Login
uz@cyrillic: LDAP серверига уланиш

en: site:
uz@cyrillic: сайт:

en: Invalid authorization information.
uz@cyrillic: Тасдиқлаш учун маълумот нотўғри.
