kio_ldap - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: 
    Additional info:
vi: 
    Thông tin phụ:

en: LDAP server returned the error: %1 %2
    The LDAP URL was: %3
vi: Máy chủ LDAP trả lại lỗi: %1 %2
    Địa chỉ URL của LDAP là: %3

en: LDAP Login
vi: Đăng nhập LDAP

en: site:
vi: nơi:

en: Invalid authorization information.
vi: Thông tin xác thực sai.

en: LDAP connection canceled.
vi: Kết nối LDAP bị thôi.

en: The Ldif parser failed.
vi: Lỗi phân tách LDIF.

en: Invalid Ldif file in line %1.
vi: Tệp LDIF không hợp lệ trên dòng %1.
