kleopatra - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Current Maintainer
be: Адказны за выпуск

en: Original Author
be: Аўтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
be: Змяніць колер &фона...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, italicCB)
en: Italic
be: Курсіў

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
be: Цёмны

en: Done.
be: Зроблена.

en: Email
be: Электронная пошта

en: Common Name
be: Звычайнае імя

en: Organization
be: Арганізацыя

en: Country
be: Краіна

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
be: Н&ачынне

en: Delete
be: Выдаліць
