kwatchgnupg - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Original Author
be: Аўтар

en: &Executable:
be: &Выканальны файл:

en: None
be: Няма

en: Basic
be: Просты

en: Advanced
be: Асаблівы

en: Expert
be: Эксперт

en: Log Window
be: Акно паведамленняў

en: unlimited
be: неабмежавана

en: C&lear History
be: А&чысціць часопіс

en: Try Restart
be: Паспрабаваць перазапусціць

en: Do Not Try
be: Не спрабаваць

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
be: &Файл

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
be: Галоўная панель начыння
