kwatchgnupg - en to bg translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
bg: Първоначален автор

[ctx: @title]
en: GnuPG Log Viewer
bg: Преглед на журнала на GnuPG

[ctx: @info]
en: Viewer for GnuPG daemon and application logs
bg: Преглед на GnuPG демон и журнали на приложения

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
bg: Настройки на KWatchGnuPG

[ctx: @label:textbox]
en: &Executable:
bg: &Изпълним файл:

[ctx: @label:textbox]
en: &Socket:
bg: &Сокет:

en: None
bg: Без

en: Basic
bg: Начално

en: Advanced
bg: Нормално

en: Expert
bg: Разширено

en: Guru
bg: Експертно

[ctx: @label:textbox]
en: Default &log level:
bg: &Журнално ниво по подразбиране:

en: Log Window
bg: Журнален прозорец

[ctx: history size spinbox suffix]
en: %v line | %v lines
bg[0]: %v ред
bg[1]: %v реда

en: unlimited
bg: неограничено

[ctx: @label:textbox]
en: &History size:
bg: Размер на &историята:

[ctx: @action:button]
en: Set &Unlimited
bg: &Неограничено

[ctx: @option:check]
en: Enable &word wrapping
bg: П&ренос на думи

en: [%1] Log cleared
bg: [%1] Журналът е изчистен

en: C&lear History
bg: И&зчистване на историята

en: [%1] Log stopped
bg: [%1] Журналът е спрян

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
bg: Журналният процес watchgnupg не може да бъде стартиран.
    Проверете дали програмата watchgnupg е инсталирана в $PATH.
    В момента този прозорец е напълно безполезен.

en: [%1] Log started
bg: [%1] Журналът е включен

en: There are no components available that support logging.
bg: Липсват компоненти, поддържащи отчитането.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
bg: Журналният процес watchgnupg бе прекъснат неочаквано.
    Искате ли да бъде направен нов опит за стартирането му?

[ctx: @action:button]
en: Try Restart
bg: Опит за рестартиране

[ctx: @action:button]
en: Do Not Try
bg: Да не се опитва

en: ====== Restarting logging process =====
bg: ====== Рестартиране на процеса на регистриране в дневник ======

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
bg: Журналният процес watchgnupg не се изпълнява.
    В момента този прозорец е напълно безполезен.

en: Save Log to File
bg: Запис на журнала във файл

en: Could not save file %1: %2
bg: Грешка при запис във файла „%1“: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
bg: &Файл

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
bg: Главна лента с инструменти
