kleopatra - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Original Author
ca: Autor original

[ctx: @title]
en: GnuPG Log Viewer
ca: Visualitzador del registre de GnuPG

[ctx: @info]
en: Viewer for GnuPG daemon and application logs
ca: Visualitzador dels registres del dimoni i les aplicacions GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
ca: Configura el KWatchGnuPG

[ctx: @label:textbox]
en: &Socket:
ca: &Sòcol:

en: None
ca: Cap

en: Basic
ca: Bàsic

en: Advanced
ca: Avançat

en: Guru
ca: Gurú

[ctx: @label:textbox]
en: Default &log level:
ca: Nivell de &registre predeterminat:

en: Log Window
ca: Finestra del registre

[ctx: history size spinbox suffix]
en: %v line | %v lines
ca[0]: %v línia
ca[1]: %v línies

en: unlimited
ca: sense límit

[ctx: @label:textbox]
en: &History size:
ca: Mida de l'&historial:

[ctx: @action:button]
en: Set &Unlimited
ca: &Estableix a sense límit

[ctx: @option:check]
en: Enable &word wrapping
ca: Activa l'&ajust de línia

en: [%1] Log cleared
ca: [%1] S'ha netejat el registre

en: C&lear History
ca: Neteja &l'historial

en: [%1] Log stopped
ca: [%1] S'ha aturat el registre

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
ca: No s'ha pogut engegar el procés de registre del watchgnupg.
    Instal·leu watchgnupg en algun lloc de la vostra $PATH.
    Aquesta finestra de registre no pot mostrar cap informació útil.

en: [%1] Log started
ca: [%1] S'ha engegat el registre

en: There are no components available that support logging.
ca: No hi ha components disponibles que permetin el registre.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
ca: Ha mort el procés de registre del watchgnupg.
    El voleu provar de tornar a engegar?

[ctx: @action:button]
en: Try Restart
ca: Intenta reengegar-lo

[ctx: @action:button]
en: Do Not Try
ca: No ho intentis

en: ====== Restarting logging process =====
ca: ===== S'està reengegant el procés del registre =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
ca: El procés del registre watchgnupg no s'està executant.
    Aquesta finestra de registre no pot mostrar cap informació útil.

en: Save Log to File
ca: Desa el registre a un fitxer

en: Could not save file %1: %2
ca: No s'ha pogut desar el fitxer %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ca: &Fitxer

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ca: Barra d'eines principal
