kwatchgnupg - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Original Author
cs: Původní autor

en: GnuPG log viewer
cs: Prohlížeč záznamů GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
cs: Nastavit KWatchGnuPG

en: &Executable:
cs: Pro&gram:

en: None
cs: Nic

en: Basic
cs: Základní

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Default &log level:
cs: Vý&chozí úroveň záznamu:

en: Log Window
cs: Okno se záznamy

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
cs[0]:  řádka
cs[1]:  řádky
cs[2]:  řádek

en: unlimited
cs: bez limitu

en: &History size:
cs: Velikost &historie:

en: Set &Unlimited
cs: Nastavit na neo&mezené

en: Enable &word wrapping
cs: Povolit zalamování &slov

en: [%1] Log cleared
cs: [%1] Záznam vyčištěn

en: C&lear History
cs: V&yčistit historii

en: [%1] Log stopped
cs: [%1] Záznam ukončen

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
cs: Proces 'watchgnupg' nelze spustit, prosím
    nainstalujte jej někam do své cesty ($PATH).
    Toto okno se záznamem je nyní zbytečné.

en: [%1] Log started
cs: [%1] Záznam zahájen

en: There are no components available that support logging.
cs: Nejsou dostupné žádné komponenty, které podporují záznam.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
cs: Proces 'watchgnupg' neočekávaně skončil.
    Přejete si jej znovu spustit?

en: Try Restart
cs: Znovu spustit

en: Do Not Try
cs: Nezkoušet

en: ====== Restarting logging process =====
cs: ===== Proces zaznamenávání se restartuje =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
cs: Proces zaznamenávání není spuštěn.
    Toto okno je nyní zbytečné.

en: Save Log to File
cs: Uložit záznam do souboru

en: Could not save file %1: %2
cs: Není možné uložit soubor %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
cs: &Soubor

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
cs: Hlavní panel nástrojů

en: KWatchGnuPG Log Viewer
cs: Prohlížeč záznamů KWatchGnuPG
