kwatchgnupg - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
el: Αρχικός συγγραφέας

en: GnuPG log viewer
el: Προβολέας καταγραφής GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
el: Διαμόρφωση του KWatchGnuPG

en: &Executable:
el: &Εκτελέσιμο:

en: &Socket:
el: &Υποδοχή:

en: None
el: Κανένα

en: Basic
el: Βασικό

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Expert
el: Εξειδικευμένο

en: Guru
el: Γκουρού

en: Default &log level:
el: Προκαθορισμένο επίπεδο &καταγραφής:

en: Log Window
el: Παράθυρο καταγραφής

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
el[0]:  γραμμή
el[1]:  γραμμές

en: unlimited
el: χωρίς όριο

en: &History size:
el: Μέγεθος &ιστορικού:

en: Set &Unlimited
el: &Χωρίς όριο

en: Enable &word wrapping
el: Ενεργοποίηση ανα&δίπλωσης λέξεων

en: [%1] Log cleared
el: [%1] Η καταγραφή μηδενίστηκε

en: C&lear History
el: &Καθαρισμός ιστορικού

en: [%1] Log stopped
el: [%1] Η καταγραφή σταμάτησε

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
el: Αδυναμία εκκίνησης της διεργασίας καταγραφής watchgnupg.
    Εγκαταστήστε το watchgnupg κάπου στο $PATH σας.
    Αυτό το παράθυρο καταγραφής αδυνατεί να εμφανίσει χρήσιμες πληροφορίες.

en: [%1] Log started
el: [%1] Η καταγραφή ξεκίνησε

en: There are no components available that support logging.
el: Δεν υπάρχουν συστατικά διαθέσιμα που να υποστηρίζουν καταγραφή.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
el: Η διεργασία καταγραφής watchgnupg πέθανε.
    Θέλετε να δοκιμάσετε να την επανεκκινήσετε;

en: Try Restart
el: Ναι

en: Do Not Try
el: Όχι

en: ====== Restarting logging process =====
el: ====== Επανεκκίνηση της διεργασίας καταγραφής =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
el: Η διεργασία καταγραφής watchgnupg δεν εκτελείται.
    Αυτό το παράθυρο καταγραφής αδυνατεί να εμφανίσει χρήσιμες πληροφορίες.

en: Save Log to File
el: Αποθήκευση καταγραφής σε αρχείο

en: Could not save file %1: %2
el: Αδυναμία αποθήκευσης του αρχείου %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
el: &Αρχείο

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
el: Κύρια γραμμή εργαλείων

en: KWatchGnuPG Log Viewer
el: Προβολέας καταγραφής KWatchGnuPG
