kwatchgnupg - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Original Author
eo: Originala aŭtoro

en: &Executable:
eo: &Plenumebla dosiero:

en: None
eo: Neniu

en: Basic
eo: Baza

en: Advanced
eo: Plie

en: Expert
eo: Spertulo

en: unlimited
eo: senlima

en: C&lear History
eo: For&viŝi la historion

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eo: &Dosiero

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eo: Ĉefa ilobreto
