kleopatra - en to et translation catalogue (816 entries)

en: Former Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Backend configuration framework, KIO integration
et: Taustaprogrammi seadistamise raamtöö, KIO lõimimine

en: Resident gpgme/win wrangler, UI Server commands and dialogs
et: Alaline gpgme/win eestvõitleja, UI Serveri käsud ja dialoogid

en: DN display ordering support, infrastructure
et: DN esitamise järjekorra toetus, infrastruktuur

en: Qt5 port, general code maintenance
et: Qt5 port, koodi üldine hooldaja

en: Original Author
et: Algne autor

en: Key-state dependent colors and fonts in the certificates list
et: Võtme olekust sõltuvad värvid ja fondid sertifikaatide nimekirjas

en: Artwork
et: Kunstiline külg

en: Failed to find the PIV card with the serial number: %1
et: Sellise seerianumbriga PIV-kaarti ei leitud: %1

en: Failed to find the card with the serial number: %1
et: Sellise seerianumbriga kaarti ei leitud: %1

[ctx: @action:button]
en: Write certificate
et: Kirjuta sertifikaat

[ctx: @title:window]
en: Write certificate to card
et: Sertifikaadi kaardile kirjutamine

[ctx: @info]
en: Exporting the certificate failed: %1
et: Sertifikaadi eksportimine nurjus: %1

[ctx: @info]
en: Writing the certificate to the card failed: %1
et: Sertifikaadi kaardile kirjutamine nurjus: %1

[ctx: @info]
en: Writing the certificate to the card succeeded.
et: Sertifikaat edukalt kaardile kirjutatud.

[ctx: @info]
en: To certify other certificates, you first need to create an OpenPGP certificate for yourself.
et: Teiste sertifikaatide sertifitseerimiseks tuleb kõigepealt luua enda OpenPGP sertifikaat.

en: Do you wish to create one now?
et: Kas luua see kohe?

en: <p>An error occurred while trying to certify<br/><br/><b>%1</b>:</p><p>	%2</p>
et: <p><b>%1</b><br/><br/>sertifitseerimisel tekkis tõrge:</p><p>	%2</p>

en: Certification Error
et: Sertifitseerimise tõrge

en: Certification successful.
et: Sertifitseerimine läks edukalt.

en: Certification Succeeded
et: Sertifitseerimine õnnestus

en: <p>An error occurred while trying to change the passphrase for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
et: <p>Tekkis viga, kui püüti muuta <b>%1</b> paroolifraasi:</p><p>%2</p>

en: Passphrase Change Error
et: Paroolifraasi muutmise viga

en: Passphrase changed successfully.
et: Paroolifraas on edukalt muudetud.

en: Passphrase Change Succeeded
et: Paroolifraasi muutmine õnnestus

en: Failed to find the smartcard with the serial number: %1
et: Sellise seerianumbriga kiipkaarti ei leitud: %1

[ctx: @info]
en: Changing the PUK failed: %1
et: PUK-i muutmine nurjus: %1

[ctx: @info]
en: Changing the Admin PIN failed: %1
et: Halduri PIN-i muutmine nurjus: %1

[ctx: @info]
en: Changing the PIN failed: %1
et: PIN-i muutmine nurjus: %1

[ctx: @info]
en: Admin PIN changed successfully.
et: Halduri PIN on edukalt muudetud.

[ctx: @info]
en: PIN changed successfully.
et: PIN on edukalt muudetud.

en: Failed to update the trust database:
    %1
et: Usaldusväärsuse andmebaasi uuendamine nurjus:
    %1

en: Cannot open existing file "%1" for reading: %2
et: Olemasoleva faili "%1" avamine lugemiseks nurjus: %2

en: Cannot open file "%1" for reading and writing: %2
et: Faili "%1" avamine lugemiseks ja kirjutamiseks nurjus: %2

en: Cannot set restrictive permissions on file %1: %2
et: Faili %1 kasutamist piiravate õiguste kehtestamine nurjus: %2

en: Failed to move file %1 to its final destination, %2: %3
et: Faili %1 liigutamine lõplikku asukohta %2 nurjus: %3

en: Could not find gpgconf executable
et: gpgconf'i teostusfaili ei leitud

en: "gpgconf --reload gpg-agent" failed: %1
et: "gpgconf --reload gpg-agent" nurjus: %1

en: An error occurred: %1
et: Tekkis viga: %1

en: Create Checksum Files Error
et: Kontrollsummafailide loomise viga

en: Select One or More Files to Create Checksums For
et: Failide valimine kontrollsummade loomiseks

en: Verify Checksum Files Error
et: Kontrollsummafailide kontrollimise viga

en: Select One or More Checksum Files
et: Kontrollsummafailide valimine

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Error
et: CRL puhvri puhastamise tõrge

[ctx: @title:window]
en: Clear CRL Cache Finished
et: CRL puhvri puhastamine on lõpetatud

en: The DirMngr process that tried to clear the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of %1 for details.
et: Protsess DirMngr, mis püüdis puhastada CRL puhvrit, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu. Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks %1 väljundit.

en: An error occurred while trying to clear the CRL cache. The output from %1 was:
    %2
et: CRL puhvri puhastamisel tekkis viga. %1 väljund oli:
    %2

en: CRL cache cleared successfully.
et: CRL vahemälu edukalt puhastatud.

[ctx: @title:window]
en: Certificate Details
et: Sertifikaadi üksikasjad

[ctx: @info]
en: <para>Successfully wrote request to <filename>%1</filename>.</para><para>You should now send the request to the Certification Authority (CA).</para>
et: <para>Päring salvestati edukalt failina <filename>%1</filename>.</para><para>Nüüd peaksid saatma oma päringu sertifitseeriskeskuselel (SK).</para>

[ctx: @title]
en: Request Saved
et: Päring salvestatud

[ctx: @title]
en: Save Request
et: Päringu salvestamine

en: PKCS#10 Requests (*.p10)
et: PKCS#10 päringud (*.p10)

[ctx: @title]
en: Error Saving Request
et: Viga päringu salvestamisel

en: The clipboard does not appear to contain a signature or encrypted text.
et: Lõikepuhvris ei paista olevat allkirja ega krüptitud teksti.

en: Decrypt/Verify Clipboard Error
et: Lahtikrüptimise/verifitseerimise lõikepuhvri viga

en: Decrypt/Verify Files Error
et: Failide lahtikrüptimise/verifitseerimise viga

en: Select One or More Files to Decrypt and/or Verify
et: Failide valimine lahtikrüptimiseks ja/või verifitseerimiseks

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
et: Sertifikaatide kustutamine

en: Neither the OpenPGP nor the CMS backends support certificate deletion.
    Check your installation.
et: Ei OpenPGP ega CMS taustaprogramm toeta sertifikaadi kustutamist.
    Palun kontrolli paigaldust.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected CMS certificates will be deleted.
et: OpenPGP taustaprogramm ei toeta sertifikaadi kustutamist.
    Palun kontrolli paigaldust.
    Kustutatakse ainult valitud CMS sertifikaadid.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
et: OpenPGP taustaprogramm ei toeta sertifikaadi kustutamist.
    Palun kontrolli paigaldust.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected OpenPGP certificates will be deleted.
et: CMS taustaprogramm ei toeta sertifikaadi kustutamist.
    Palun kontrolli paigaldust.
    Kustutatakse ainult valitud OpenPGP sertifikaadid.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
et: CMS taustaprogramm ei toeta sertifikaadi kustutamist.
    Palun kontrolli paigaldust.

en: Certificate Deletion Failed
et: Sertifikaadi kustutamine nurjus

en: Certificate Deletion Problem
et: Sertifikaadi kustutamise probleem

en: OpenPGP backend: %1
et: OpenPGP taustaprogramm: %1

en: CMS backend: %1
et: CMS taustaprogramm: %1

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
et: <qt><p>Tekkis viga, kui püüti kustutada sertifikaati:</p><p><b>%1</b></p></qt>

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
et: &Uuenda

[ctx: @title:window]
en: Certificate Dump
et: Sertifikaadi tõmmis

en: Unable to start process gpgsm. Please check your installation.
et: Protsessi gpgsm käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Dump Certificate Error
et: Sertifikaadi tõmmise viga

en: The GpgSM process that tried to dump the certificate ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --dump-cert %1 for details.
et: GpgSM protsess, mis püüdis teha sertifikaadi tõmmist, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu. Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks gpgsm --dump-cert %1 väljundit.

en: An error occurred while trying to dump the certificate. The output from GpgSM was:
    %1
et: Sertifikaadi tõmmise tegemisel tekkis viga. GpgSM väljund oli:
    %1

en: Show Entries
et: Näita kirjeid

[ctx: Count of revocations in a CRL]
en: Entries:
et: Kirjed:

[ctx: @title:window]
en: CRL Cache Dump
et: CRL puhvritõmmis

en: The GpgSM process that tried to dump the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr listcrls for details.
et: Protsess GpgSM, mis püüdis teha CRL puhvri tõmmist, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu. Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks gpgsm --call-dirmngr listcrls väljundit.

en: An error occurred while trying to dump the CRL cache. The output from GpgSM was:
    %1
et: CRL puhvri tõmmise tegemisel tekkis viga. GpgSM väljund oli:
    %1

en: Encrypt Clipboard Error
et: Krüptimise lõikepuhvri viga

en: OpenPGP Certificates
et: OpenPGP sertifikaadid

en: S/MIME Certificates
et: S/MIME sertifikaadid

en: Exporting certificates...
et: Sertifikaatide eksport...

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
et: <qt><p>Tekkis viga, kui püüti eksportida sertifikaati:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
et: Sertifikaadi eksport nurjus

en: Could not write to file %1.
et: Faili %1 kirjutamine nurjus.

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export
et: OpenPGP sertifikaadi eksport

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Error
et: OpenPGP sertifikaadi ekspordi viga

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Finished
et: OpenPGP sertifikaadi eksport on lõpetatud

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to export OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
et: <para>GPG protsess, mis püüdis eksportida OpenPGP sertifikaate, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu.</para><para>Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks <icode>%1</icode> väljundit.</para>

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates exported successfully.
et: OpenPGP sertifikaadid on edukalt eksporditud.

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> uses <application>PaperKey</application> to create a minimized and printable version of your secret key.</para><para>Please make sure it is installed.</para>
et: <para><application>Kleopatra</application> kasutab sinu salajase võtme minimeeritud ja trükitava versiooni loomiseks programmi <application>PaperKey</application>.</para><para>Palun kontrolli, kas see on paigaldatud.</para>

[ctx: @title]
en: Failed to find PaperKey executable.
et: PaperKey täitmisfaili ei leitud.

[ctx: @title:window]
en: Print Secret Key
et: Salajase võtme trükkimine

en: Save backup of encryption key
et: Salvesta krüptovõtme varukoopia

en: Backup Key
et: Varuvõti

[ctx: @info]
en: Failed to move backup. The backup key is still stored under: %1
et: Varukoopia liigutamine nurjus. Varuvõti asub endiselt asukohas: %1

[ctx: @title]
en: Success
et: Edu

[ctx: @title:window]
en: Generating Keys
et: Võtmete genereerimine

en: The existing keys on this card will be <b>deleted</b> and replaced by new keys.
et: Kaardil olevad võtmed <b>kustutatakse</b> ja asendatakse uute võtmetega.

en: It will no longer be possible to decrypt past communication encrypted for the existing key.
et: Enam ei ole võimalik lahti krüptida varasemaid sõnumeid, mis on krüptitud olemasolevale võtmele.

en: Secret Key Deletion
et: Salajase võtme kustutamine

en: This is a revocation certificate for the OpenPGP key:
et: OpenPGP võtme tühistamise sertifikaat:

en: A revocation certificate is a kind of "kill switch" to publicly
    declare that a key shall not anymore be used.  It is not possible
    to retract such a revocation certificate once it has been published.
et: Tühistamise sertifikaat on omamoodi "tapalüliti", mis
    annab avalikult teada, et võtit ei tohiks enam kasutada.
    Kui tühistamise sertifikaat on avaldatud, ei saa seda
    enam tagasi võtta.

en: Use it to revoke this key in case of a compromise or loss of
    the secret key.
et: Kasuta seda võtme tühistamiseks, kui su salajane võti on
    ohtu sattunud või kaotsi läinud.

en: To avoid an accidental use of this file, a colon has been inserted
    before the 5 dashes below.  Remove this colon with a text editor
    before importing and publishing this revocation certificate.
et: Faili kogemata kombel kasutamise vältimiseks on allpool viie
    kriipsu ette lisatud koolon. Enne tühistamise sertifikaadi
    importimist ja avaldamist eemalda see koolon tekstiredaktoris.

[ctx: @info]
en: Certificate successfully created.<br><br>Note:<br>To prevent accidental import of the revocation<br>it is required to manually edit the certificate<br>before it can be imported.
et: Sertifikaat loodi edukalt.<br><br>Märkus:<br>vältimaks tühistamise sertifikaadi kogemata importimist,<br>on nõutav seda käsitsi muuta, <br>enne kui sertifikaati importida.

en: Generate revocation certificate
et: Tühistamise sertifikaadi loomine

en: Revocation Certificates
et: Tühistamise sertifikaadid

[ctx: @title:window]
en: Error creating revocation certificate
et: Tõrge tühistamise sertifikaadi loomisel

[ctx: @title:window]
en: Subprocess Diagnostics
et: Alamprotsessi diagnostika

en: Unable to start process %1. Please check your installation.
et: Protsessi %1 käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Starting %1...
et: Käivitatakse %1...

en: Process finished
et: Protsess lõpetas töö

en: Certificate Import Failed
et: Sertifikaadi import nurjus

en: Clipboard contents do not look like a certificate.
et: Lõikepuhvri sisu ei tundu olevat sertifikaat.

en: Could not determine certificate type of clipboard contents.
et: Lõikepuhvri sisu sertifikaadi tüübi tuvastamine nurjus.

en: Clipboard
et: Lõikepuhver

en: Could not open file %1 for reading: %2
et: Faili %1 avamine lugemiseks nurjus: %2

en: Certificates
et: Sertifikaadid

en: Any files
et: Kõik failid

en: Select Certificate File
et: Sertifikaadifaili valimine

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported Certificates from %1
et: %1 imporditud sertifikaadid

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported certificates from these sources:<br/>%1
et: Imporditi sertifikaadid järgmistest allikatest:<br/>%1

[ctx: @title:tab]
en: Imported Certificates
et: Imporditud sertifikaadid

en: Total number processed:
et: Kokku töödeldud:

en: Imported:
et: Imporditud:

en: New signatures:
et: Uued signatuurid:

en: New user IDs:
et: Uued kasutaja ID-d:

en: Certificates without user IDs:
et: Sertifikaadid kasutaja ID-ta:

en: New subkeys:
et: Uued alamvõtmed:

en: Newly revoked:
et: Hiljuti tühistatud:

en: Not imported:
et: Importimata:

en: Unchanged:
et: Muutmata:

en: Secret keys processed:
et: Salajasi võtmeid töödeldud:

en: Secret keys imported:
et: Salajasi võtmeid imporditud:

en: Secret keys <em>not</em> imported:
et: Salajasi võtmeid <em>importimata</em>:

en: Secret keys unchanged:
et: Salajasi võtmeid muutmata:

en: Deprecated PGP-2 keys skipped:
et: Iganenud PGP-2 võtmed jäeti vahele:

en: No imports (should not happen, please report a bug).
et: Midagi pole imporditud (seda ei tohiks juhtuda, palun anna veast teada).

en: A phone call to the person.
et: Telefonikõne teisele inimesele.

en: Using a business card.
et: Visiitkaardi kasutamine.

en: Confirming it on a trusted website.
et: Selle kinnitamine usaldusväärsel veebilehel.

en: Certifying means that you check the Fingerprint.
et: Sertifitseerimine tähendab sõrmejälje kontrollimist.

en: Some suggestions to do this are:
et: Mõned soovitused selleks:

en: Do you wish to start this process now?
et: Kas alustada protsessiga kohe?

[ctx: @title]
en: You have imported a new certificate (public key)
et: Oled importinud uue sertifikaadi (avalik võti)

en: Certificate Import Result
et: Sertifikaadiimpordi tulemus

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
et: <qt><p>Tekkis viga, kui püüti importida sertifikaati:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
et: <qt><p>Tekkis viga, kui püüti importida sertifikaati %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: The type of this certificate (%1) is not supported by this Kleopatra installation.
et: Selle sertifikaadi (%1) tüüp ei ole antud Kleopatra paigalduse poolt toetatud.

en: Certificate Revocation Lists, DER encoded
et: Sertifikaatide tühistusnimekirjad DER-kodeeringus

en: Select CRL File to Import
et: Imporditava CRL faili valimine

en: Unable to start process dirmngr. Please check your installation.
et: Protsessi dirmngr käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Clear CRL Cache Error
et: CRL puhvri puhastamise viga

en: The GpgSM process that tried to import the CRL file ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr loadcrl <filename> for details.
et: Protsess GpgSM, mis püüdis importida CRL faili, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu. Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks gpgsm --call-dirmngr loadcrl <failinimi> väljundit.

en: Import CRL Error
et: CRL-i impordi viga

en: An error occurred while trying to import the CRL file. The output from gpgsm was:
    %1
et: CRL faili importimisel tekkis viga. Gpgsm väljund oli:
    %1

en: CRL file imported successfully.
et: CRL fail edukalt imporditud.

en: Import CRL Finished
et: CRL-i import on lõpetatud

en: Failed to restore any secret keys.
et: Salajaste võtmete taastamine nurjus täielikult.

[ctx: @info]
en: Successfully restored the secret key parts from <filename>%1</filename>
et: Salajase võtme osad <filename>%1</filename> taastati edukalt.

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> uses <application>PaperKey</application> to import your text backup.</para><para>Please make sure it is installed.</para>
et: <para><application>Kleopatra</application> kasutab sinu varundatud teksti importimiseks programmi <application>PaperKey</application>. </para><para>Palun kontrolli, kas see on paigaldatud.</para>

en: Select input file
et: Sisendfaili valimine

en: Paper backup
et: Pabervarukoopia

[ctx: @title:window]
en: Error importing secret key
et: Tõrge salajase võtme importimisel

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to restore the secret key ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
et: <para>GPG protsess, mis püüdis taastada salajast võtit, lõpetas töö enneaegselt ootamatu tõrke tõttu.</para><para>Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks <icode>%1</icode> väljundit.</para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to restore the secret key.</para> <para>The output from <command>%1</command> was:</para><para><message>%2</message></para>
et: <para>Salajase võtme taastamisel tekkis tõrge.</para><para>Käsu <command>%1</command> väljund oli: <message>%2</message></para>

en: The existing key has the fingerprint:
et: Olemasoleva võtme sõrmejälg:

[ctx: @title:window]
en: Overwrite existing key
et: Olemasoleva võtme ülekirjutamine

[ctx: @info]
en: Failed to search on certificate server. The error returned was:
    %1
et: Otsing sertifikaadiserveris nurjus. Anti teada järgmisest veast:
    %1

[ctx: @info]
en: <para>The query result has been truncated.</para><para>Either the local or a remote limit on the maximum number of returned hits has been exceeded.</para><para>You can try to increase the local limit in the configuration dialog, but if one of the configured servers is the limiting factor, you have to refine your search.</para>
et: <para>Päringu tulemus on kärbitud.</para><para>Kas kohalik või võrgus määratud piirang tagastatavate tabamuste maksimumile on ületatud.</para><para>Võid proovida suurendada kohalikku piirangut seadistustedialoogis, aga kui piirangu on seadnud mõni muu server, tuleb sul otsingut täpsustada.</para>

[ctx: @title]
en: Result Truncated
et: Kärbitud tulemus

[ctx: @info]
en: <para>You do not have any directory servers configured.</para><para>You need to configure at least one directory server to search on one.</para><para>You can configure directory servers here: <interface>Settings->Configure Kleopatra</interface>.</para>
et: <para>Sul ei ole seadistatud ühtegi kataloogiserverit.</para><para>Otsimiseks tuleb seadistada vähemalt üks kataloogiserver.</para><para>Kataloogiservereid saab seadistada menüükäsuga <interface>Seadistused->Kleopatra seadistamine</interface>.</para>

[ctx: @title]
en: No Directory Servers Configured
et: Kataloogiservereid pole seadistatud

en: Could not start key pair creation: %1
et: Võtmepaari loomise alustamine nurjus: %1

[ctx: @title]
en: Creating Key Pair...
et: Võtmepaari loomine ...

en: The process of creating a key requires large amounts of random numbers. This may require several minutes...
et: Võtme loomiseks läheb tarvis suurel hulgal juhuslikke arve. Selleks võib kuluda mitu minutit ...

[ctx: @title:window]
en: Error
et: Viga

[ctx: @info]
en: <p>This card already contains a key in this slot. Continuing will <b>overwrite</b> that key.</p><p>If there is no backup the existing key will be irrecoverably lost.</p>
et: <p>Sellel kaardil on juba võti olemas. Jätkamisel see võti <b>kirjutatakse üle</b>.</p><p>Kui varukoopiat pole, siis läheb olemasolev võti jäädavalt kaotsi.</p>

[ctx: @info]
en: <para>Refreshing OpenPGP certificates implies downloading all certificates anew, to check if any of them have been revoked in the meantime.</para><para>This can put a severe strain on your own as well as other people's network connections, and can take up to an hour or more to complete, depending on your network connection, and the number of certificates to check.</para> <para>Are you sure you want to continue?</para>
et: <para>OpenPGP sertifikaatide värskendamine tähendab kõigi sertifikaatide uuesti allalaadimist, et kontrollida, kas mõni neist pole vahepeal tühistatud.</para><para>See võib seada suure koormuse alla nii sinu kui ka teiste võrguühenduse ning nõuda tunni või enam aega sõltuvalt võrguühendusest ja kontrollitavate sertifikaatide arvust.</para><para>Kas tõesti jätkata?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh
et: OpenPGP sertifikaadi värskendamine

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Error
et: OpenPGP sertifikaadi värskendamise viga

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Finished
et: OpenPGP sertifikaadi värskendamine on lõpetatud

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to refresh OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
et: <para>GPG protsess, mis püüdis värskendada OpenPGP sertifikaate, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu.</para><para>Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks <icode>%1</icode> väljundit.</para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to refresh OpenPGP certificates.</para> <para>The output from <command>%1</command> was: <bcode>%2</bcode></para>
et: <para>OpenPGP sertifikaatide värskendamisel tekkis viga.</para><para>Käsu <command>%1</command> väljund oli: <bcode>%2</bcode></para>

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates refreshed successfully.
et: OpenPGP sertifikaadid on edukalt värskendatud.

[ctx: @info]
en: <para>Refreshing X.509 certificates implies downloading CRLs for all certificates, even if they might otherwise still be valid.</para><para>This can put a severe strain on your own as well as other people's network connections, and can take up to an hour or more to complete, depending on your network connection, and the number of certificates to check.</para> <para>Are you sure you want to continue?</para>
et: <para>X.509 sertifikaatide värskendamine tähendab kõigo sertifikaatide CRL-ide allalaadimist, isegi kui nad on muidu igati kehtivad.</para><para>See võib tekitada korraliku koormuse nii sinu enda kui ka teiste võrgule ning võtta tunni või kauemgi sõltuvalt võrguühendusest ja kontrollitavate sertifikaatide arvust.</para><para>Kas soovid kindlasti jätkata?</para>

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh
et: X.509 sertifikaadi värskendamine

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Error
et: X.509 sertifikaadi värskendamise viga

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Finished
et: X.509 sertifikaadi värskendamine lõpetatud

[ctx: @info]
en: <para>The GpgSM process that tried to refresh X.509 certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
et: <para>Protsess GpgSM, mis püüdis värskendada X.509 sertifikaate, lõpetas töö enneaegselt ootamatu vea tõttu.</para><para>Palun kontrolli üksikasjade teadasaamiseks <icode>%1</icode> väljundit.</para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to refresh X.509 certificates.</para><para>The output from <command>%1</command> was: <bcode>%2</bcode></para>
et: <para>X.509 sertifikaatide värskendamisel tekkis tõrge.</para><para>Käsu <command>%1</command> väljund oli: <bcode>%2</bcode></para>

[ctx: @info]
en: X.509 certificates refreshed successfully.
et: X.509 sertifikaadid värskendati edukalt.

[ctx: @title:window]
en: Set Initial Pin
et: Algse PIN-i määramine

en: Failed to find the NetKey card with the serial number: %1
et: Sellise seerianumbriga NetKey-kaarti ei leitud: %1

en: Sign Clipboard Error
et: Allkirjastamise lõikepuhvri viga

en: Sign/Encrypt Files Error
et: Failide allkirjastamise/krüptimise viga

en: Select One or More Files to Sign and/or Encrypt
et: Failide valimine allkirjastamiseks ja/või krüptimiseks

en: Select Folder to Sign and/or Encrypt
et: Kataloogi valimine allkirjastamiseks ja/või krüptimiseks

[ctx: Key filter without user-assigned name]
en: <unnamed>
et: <nimetu>

note: i18n: ectx: label, entry (AttributeOrder), group (DN)
en: DN-Attribute Order
et: DN-atribuutide järjekord

[ctx: @title:window]
en: Configure
et: Seadistamine

[ctx: @info]
en: Set this option to encode encrypted or signed files as base64 encoded text. So that they can be opened with an editor or sent in a mail body. This will increase file size by one third.
et: Selle valimisel kodeeritakse krüptitud või allkirjastatud failid base64 kodeeringus tekstina. See tähendab, et neid saab avada redaktoris või saata kirja põhikehas. See suurendab faili mahtu kolmandiku võrra.

[ctx: @info]
en: Set this option to avoid using the users temporary directory.
et: Määramisel välditakse kasutajate ajutiste kataloogide kasutamist.

en: Checksum program to use when creating checksum files:
et: Kontrollsummafailide loomisel kasutatav kontrollsummaprogramm:

en: Archive command to use when archiving files:
et: Failide arhiveerimisel kasutatav arhiveerimiskäsk:

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
et: LDAP ae&gumine (minutid:sekundid):

en: &Maximum number of items returned by query:
et: &Maks. päringuga tagastatavate elementide hulk:

[ctx: @action:button]
en: Delete
et: Kustuta

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
et: Aktiivse mooduli seadistusi on muudetud.
    Kas muudatused rakendada või tühistada?

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
et: Selle valiku korral on vajalik dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
et: puhverserver puudub

en: (Current system setting: %1)
et: (Süsteemi aktiivne seadistus: %1)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, intervalRefreshCB) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB) i18n: ectx: whatsthis, entry (RefreshInterval), group (SMime Validation)
en: This option enables interval checking of certificate validity. You can also choose the checking interval (in hours). Note that validation is performed implicitly whenever significant files in ~/.gnupg change. This option therefore only affects external factors of certificate validity.
et: Selle valikuga saab määrata sertifikaadi kehtivuse kontrollimise intervalli (tundides). Pane tähele, et kontrollimine võetakse ette ka siis, kui muutuvad olulised failid asukohas ~/.gnupg. Seetõttu mõjutab see valik ainult sertifikaadi kehtivuse väliseid tegureid.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, intervalRefreshCB)
en: Check certificate validity every
et: Sertifikaadi kehtivuse kontrollimise intervall:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en: hour
et: tundi

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en:  hours
et:  tundi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, OCSPCB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
et: Selle sisselülitamisel kontrollitakse S/MIME sertifikaate võrgus interneti sertifikaatide staatuse protokolli (OCSP) kasutades. Anna allpool OCSP serveri URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OCSPCB)
en: Validate certificates online (OCSP)
et: Sertifikaatide kontroll võrgus (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
et: Sertifikaatide kontroll võrgus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OCSPResponderURLLabel)
en: OCSP responder URL:
et: OCSP serveri URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
et: Anna siin sertifikaatide kontrollimise serveri aadress. URL-i alguses seisab tavaliselt http://.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OCSPResponderSignatureLabel)
en: OCSP responder signature:
et: OCSP serveri allkiri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
et: Sertifikaatide teenuse URL-i eiramine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KleopatraClientCopy::Gui::CertificateRequester, OCSPResponderSignature)
en: Choose here the certificate with which the OCSP server signs its replies.
et: Siin saab valida sertifikaadi, millega OCSP server allkirjastab oma vastused.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default, GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
et: Vaikimisi kasutab GnuPG faili ~/.gnupg/policies.txt kontrollimaks, kas sertifikaadi reegel on lubatud. Selle märkimisel reegleid ei kontrollita.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
et: Sertifikaadi reegleid ei kontrollita

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
et: Selle sisselülitamisel ei kasutata S/MIME sertifikaatide kontrollimiseks kunagi sertifikaatide tühistusnimekirju (CRL).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
et: CRL-i ei kontrollita kunagi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMarkTrustedCB)
en: If this option is checked while a root CA certificate is being imported, you will be asked to confirm its fingerprint and to state whether or not you consider this root certificate to be trusted. A root certificate needs to be trusted before the certificates it certified become trusted, but lightly allowing trusted root certificates into your certificate store will undermine the security of the system.
et: Valiku märkimisel palutakse SK juursertifikaadi importimisel kinnitada selle sõrmejälg ning määrata, kas seda juursertifikaati tuleb usaldada või mitte. Juursertifikaat peab olema usaldusväärne, enne kui saab usaldada sertifikaate, mida see sertifitseerib, kuid juursertifikaatide kergemeelne usaldamine ja nende paigutamine oma sertifikaadihoidlasse võib õõnestada süsteemi turvalisust.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allowMarkTrustedCB)
en: Allow to mark root certificates as trusted
et: Juursertifikaadid märgitakse usaldusväärseks

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP).
et: Selle sisselülitamisel tõmmatakse vajadusel puuduvad väljaandja sertifikaadid (kasutusel nii CRL-ide kui OCSP korral)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
et: Puuduvate väljaandjate sertifikaatide hankimine

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: &HTTP Requests
et: &HTTP päringud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
et: HTTP täielik keelamine S/MIME korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
et: HTTP päringuid ei sooritata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first-found DP entry is used.  With this option, all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
et: CRL-i asukoha otsimisel sisaldab testitav sertifikaat tavaliselt niinimetatud "CRL jagamispunkti" (DP) kirjet, mis kujutab endast vajalikule CRL-ile viivat URL-ide rida. Kasutatakse esimesena leitud jagamispunkti. Selle valikuga jäetakse sobiva DP otsimisel kõrvale kõik HTTP-skeemi kasutavad kirjed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
et: HTTP sertifikaatide CRL jagamispunktide eiramine

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
et: Selle valimisel kasutatakse paremal asuvat HTTP puhverserveri väärtust (mille määrab keskkonnamuutuja http_proxy) kõigi HTTP päringute korral.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: Use system HTTP proxy:
et: Süsteemi HTTP puhverserveri kasutamine:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomHTTPProxyRB)
en: Use this proxy for HTTP requests:
et: HTTP päringuteks kasutatakse järgmist puhverserverit:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, customHTTPProxy)
en: <p>If no system proxy is set, or you need to use a different proxy for GpgSM, you can enter its location here.</p><p>It will be used for all HTTP requests relating to S/MIME.</p><p>The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.</p>
et: <p>Kui süsteemset puhverserverit pole määratud või sul on vaja kasutada GpgSM puhul mõnda muud, siis kirjuta siia selle asukoht.</p><p>Seda kasutatakse kõigi HTTP päringute jaoks S/MIME puhul.</p><p>Süntaks on masin:port, näiteks minupuhverserver.kuskil.ee:3128.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: &LDAP Requests
et: &LDAP päringud

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
et: LDAP täielik keelamine S/MIME puhul.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
et: LDAP päringuid ei sooritata

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first found DP entry is used.  With this option, all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
et: CRL-i asukoha otsimisel sisaldab testitav sertifikaat tavaliselt niinimetatud "CRL jagamispunkti" (DP) kirjet, mis kujutab endast vajalikule CRL-ile viivat URL-ide rida. Kasutatakse esimesena leitud jagamispunkti. Selle valikuga jäetakse sobiva DP otsimisel kõrvale kõik LDAP-skeemi kasutavad kirjed.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
et: LDAP sertifikaatide CRL jagamispunktide eiramine

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
et: LDAP päringute primaarne masin:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering an LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
et: Kirjuta siia LDAP-server, millele suunatakse kõik LDAP-päringud. See tühistab kõik LDAP URL-is määratud masina ja pordi seadistused ning seda kasutatakse ka siis, kui URL-is ei olegi masinat ja porti määratud. Muid LDAP-servereid kasutatakse ainult siis, kui ühendus "puhverserveriga" nurjub.
    Süntaks on "MASIN" või "MASIN:PORT". Kui PORT ära jätta, kasutatakse porti 389 (standardne LDAP port).

[ctx: @info]
en: No checksum files have been created.
et: Ühtegi kontrollsummafaili pole loodud.

[ctx: @info]
en: These checksum files have been successfully created:
et: Loodi edukalt järgmised kontrollsummafailid:

[ctx: @info]
en: There were no errors.
et: Vigu ei esinenud.

[ctx: @info]
en: The following errors were encountered:
et: Esinesid järgmised vead:

en: Create Checksums: input files must be either all checksum files or all files to be checksummed, not a mixture of both.
et: Kontrollsumma loomine: sisendfailid peavad olemas kas kõik kontrollsummafailid või tuleb kõigile failidele rakendada kontrollsummat, aga need ei tohi segiläbi esineda.

en: Cancel
et: Loobu

en: Initializing...
et: Initsialiseerimine...

[ctx: @title:window]
en: Create Checksum Progress
et: Kontrollsumma loomise edenemine

en: Error while running %1: %2
et: Viga %1 käivitamisel: %2

en: Failed to execute %1: %2
et: %1 käivitamine nurjus: %2

en: No checksum programs defined.
et: Kontrollsummaprogramme pole määratud.

en: Scanning directories...
et: Kataloogide läbiuurimine...

en: Calculating total size...
et: Kogusuuruse arvutamine...

en: Checksumming (%2) in %1
et: Kontrollsumma rakendamine (%2) asukohas %1

en: Done.
et: Valmis.

en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
et: Siin näeb krüptotoimingute olekut ja edenemist.

en: User canceled
et: Kasutaja katkestas

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify E-Mail
et: E-kirja lahtikrüptimine/verifitseerimine

en: At least one input needs to be provided
et: Anda tuleb vähemalt üks sisend

en: Informative sender/signed data count mismatch
et: Saatja/allkirjastatud andmete arv ei klapi

en: Signature/signed data count mismatch
et: Allkirja/allkirjastatud andmete arv ei klapi

en: Signed data can only be given for detached signature verification
et: Allkirjastatud andmeid saab anda ainult eraldi allkirja verifitseerimiseks

en: Input/Output count mismatch
et: Sisend/väljundu arv ei klapi

en: Cannot use output and signed data simultaneously
et: Väljundit ja allkirjastatud andmeid ei saa kasutada üheaegselt

en: No backend support for %1
et: Puudub %1 taustaprogrammi tugi

en: Cannot determine whether input data is OpenPGP or CMS
et: Ei õnnestunud tuvastada, kas sisendandmed on OpenPGP või CMS

en: No usable inputs found
et: Kasutuskõlblikku sisendit ei leitud

[ctx: @title:window]
en: Decrypt/Verify Files
et: Failide lahtikrüptimine/verifitseerimine

en: Unknown certificate
et: Tundmatu sertifikaat

en: certificate
et: sertifikaat

en: No integrity protection (MDC).
et: Terviklikkuse kaitse (MDC) puudub.

en: Input error: %1
et: Sisendi viga: %1

en: <p>The sender's address %1 is not stored in the certificate. Stored: %2</p>
et: <p>Saatja aadress %1 ei ole sertifikaadis salvestatud. Salvestatud: %2</p>

en: Recipient: | Recipients:
et[0]: Saaja:
et[1]: Saajad:

en: One unknown recipient | %1 unknown recipients
et[0]: Üks tundmatu saaja
et[1]: %1 tundmatut saajat

en: Embedded file name: '%1'
et: Lõimitud faili nimi: '%1'

en: <b>Note:</b> You cannot be sure who encrypted this message as it is not signed.
et: <b>Märkus:</b> sa ei saa olla kindel, kes on selle kirja krüptinud, sest sel pole allkirja.

[ctx: Integrity protection was missing because an old cipher was used.]
en: <b>Hint:</b> If this file was encrypted before the year 2003 it is likely that the file is legitimate.  This is because back then integrity protection was not widely used.
et: <b>Vihje:</b> kui fail on krüptitud enne 2003. aastat, on usutav, et see on korras. Tol ajal nimelt terviklikkuse kaitset veel eriti ei tarvitatud.

[ctx: The user is offered to force decrypt a non integrity protected message. With the strong advice to re-encrypt it.]
en: If you are confident that the file was not manipulated you should re-encrypt it after you have forced the decryption.
et: Kui oled kindel, et failiga ei ole manipuleeritud, võiksid selle pärast jõuga lahtikrüptimist uuesti krüptida.

en: Caught exception: %1
et: Ilmnes erind: %1

en: Caught unknown exception
et: Ilmnes tundmatu erind

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature/ciphertext - maybe it is neither ciphertext nor a signature?
et: Ei õnnestunud määrata, kas tegemist on S/MIME või OpenPGP allkirjaga/krüptogrammiga - võib-olla pole see ei krüptogramm ega allkiri?

en: Could not determine whether this was S/MIME- or OpenPGP-encrypted - maybe it is not ciphertext at all?
et: Ei õnnestunud määrata, kas see on krüptitud S/MIME-ga või OpenPGP-ga - võib-olla pole see üldse krüptogramm?

en: Decrypting: %1...
et: Lahtikrüptimine: %1...

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature - maybe it is not a signature at all?
et: Ei õnnestunud määrata, kas tegemist on S/MIME või OpenPGP allkirjaga - võib-olla pole see üldse allkiri?

en: Call to EncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
et: EncryptEMailController::protocolAsString() väljakutse on mitmetähenduslik.

en: User cancel
et: Kasutaja katkestamine

en: Encryption canceled.
et: Krüptimine katkestati.

en: Encryption failed: %1
et: Krüptimine nurjus: %1

en: Encryption succeeded.
et: Krüptimine õnnestus.

en: (no matching certificates found)
et: (sobivaid sertifikaate ei leitud)

en: Please select a certificate
et: Palun vali sertifikaat

en: (please choose between OpenPGP and S/MIME first)
et: (palun vali kõigepealt kas OpenPGP või S/MIME)

[ctx: @title:window]
en: Verify Files
et: Failide verifitseerimine

en: %1: All operations completed.
et: %1: kõik toimingud tehtud.

en: All operations completed.
et: Kõik toimingud tehtud.

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
et: Toiming %1: %2

en: Please select an output folder.
et: Palun vali väljundkataloog.

en: Please select a different output folder.
et: Palun vali mõni muu väljundkataloog.

en: <b>Choose operations to be performed</b>
et: <b>Sooritatava toimingu valik</b>

en: Here you can check and, if needed, override the operations Kleopatra detected for the input given.
et: Siin saab kontrollida ja vajaduse korral tähistada toiminguid, mida Kleopatra on tuvastanud määratud sisendi puhul.

en: Create all output files in a single folder
et: Kõik väljundfailid luuakse ühte kataloogi

en: &Output folder:
et: Väljundkatal&oog:

en: Input file:
et: Sisendfail:

en: &Input file is a detached signature
et: S&isendfail on eraldi allkiri

en: &Signed data:
et: Allkirja&statud andmed:

en: &Input file is an archive; unpack with:
et: S&isendfail on arhiiv, paki see lahti programmiga:

en: <b>Results</b>
et: <b>Tulemused</b>

en: <b>Objects</b>
et: <b>Objektid</b>

en: Remove Selected
et: Eemalda valitud

en: Select File
et: Faili valimine

en: <i>No certificate selected</i>
et: <i>Sertifikaati pole valitud</i>

en: <b>Recipients</b>
et: <b>Saajad</b>

en: Add Recipient...
et: Lisa saaja...

en: <b>Warning:</b> None of the selected certificates seem to be your own. You will not be able to decrypt the encrypted data again.
et: <b>Hoiatus:</b> ükski valitud sertifikaatidest ei paista olevad sinu enda sertifikaat. Sel juhul ei saa sa krüptitud andmeid enam lahti krüptida.

en: Recipient
et: Saaja

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
et: Saaja (%1)

en: <qt><p>Recipients predefined via GnuPG settings:</p>%1</qt>
et: <qt><p>GnuPG seadistustega määratud saajad:</p>%1</qt>

[ctx: 1 is optional keyid. No space is intended as it can be empty.]
en: Search%1
et: Otsi%1

[ctx: 1 is optional keyid. No space is intended as it can be empty.]
en: Import%1
et: Impordi%1

en: Diagnostics
et: Diagnostika

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
et: Näita auditi logi

en: Keep open after operation completed
et: Hoitakse pärast toimingut avatuna

en: You need to select a signing certificate to proceed.
et: Jätkamiseks tuleb valida allkirjastamise sertifikaat.

en: Please select an encryption certificate for recipient "%1"
et: Palun vali krüptimise sertifikaat saajale "%1"

en: Please select a signing certificate for sender "%1"
et: Palun vali allkirjastamise sertifikaat saatjale "%1"

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients/senders of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
et: Kleopatra ei suuda üheselt tuvastada kõigile kirja saajatele/saatjatele vastavaid sertifikaate.
    Palun vali igale saajale korrektne sertifikaat.

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for the sender of the message.
    Please select the correct certificates for the sender:
et: Kleopatra ei suuda üheselt tuvastada kirja saatjale vastavaid sertifikaate.
    Palun vali saatjale korrektsed sertifikaadid.

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
et: Kleopatra ei suuda üheselt tuvastada kõigile kirja saajatele vastavaid sertifikaate.
    Palun vali igale saajale korrektne sertifikaat.

en: Please verify that correct certificates have been selected for each recipient:
et: Palun kontrolli, kas kõigile saajatele on valitud korrektsed sertifikaadid:

en: Please verify that the correct certificate has been selected for the sender:
et: Palun kontrolli, kas saatjale on valitud korrektne sertifikaat:

en: Show all recipients
et: Kõigi saajate näitamine

en: Select Signing Certificate
et: Allkirjastamise sertifikaadi valimine

en: Select Encryption Certificate
et: Krüptimise sertifikaadi valimine

en: Only show this dialog in case of conflicts (experimental)
et: Dialoogi näitamine ainult konfliktide korral (eksperimentaalne)

[ctx: @title:window]
en: Select Certificates for Message
et: Sertifikaatide valimine kirjale

en: From:
et: Saatja:

en: To:
et: Saaja:

[ctx: @title:window]
en: Select Certificates for Message "%1"
et: Sertifikaatide valimine kirjale "%1"

[ctx: @title]
en: Sign / Encrypt Files
et: Failide allkirjastamine/krüptimine

[ctx: @info]
en: <para>Archiving in combination with sign-only currently requires what are known as opaque signatures - unlike detached ones, these embed the content in the signature.</para><para>This format is rather unusual. You might want to archive the files separately, and then sign the archive as one file with Kleopatra.</para><para>Future versions of Kleopatra are expected to also support detached signatures in this case.</para>
et: <para>Arhiveerimine koos allkirjadega nõuab praegu niinimetatud läbipaistmatuid allkirju - erinevalt eraldi allkirjadest kaasneb nendega teatav sisu allkirjas.</para><para>See vorming on üsna vähelevinud. Mõistlikum oleks arhiveerida failid eraldi ning allkirjastada seejärel arhiiv tervikfailina Kleopatras.</para><para>Kleopatra tulevased versioonid toetavad loodetavasti ka eraldi allkirju.</para>

[ctx: @title:window]
en: Unusual Signature Warning
et: Ebatavalise allkirja hoiatus

[ctx: @info]
en: <para>None of the recipients you are encrypting to seems to be your own.</para><para>This means that you will not be able to decrypt the data anymore, once encrypted.</para><para>Do you want to continue, or cancel to change the recipient selection?</para>
et: <para>Ükski saajatest, kellele krüptid, ei paista olevat sina ise.</para><para>See tähendab, et pärast krüptimist ei ole sa enam võimeline andmeid lahti krüptima.</para><para>Kas soovid jätkata või loobuda, et muuta saajate valikut?</para>

[ctx: @title:window]
en: Encrypt-To-Self Warning
et: Enesele krüptimise hoiatus

en: Next
et: Järgmine

[ctx: @title]
en: Results
et: Tulemused

[ctx: @title]
en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
et: Siin näeb krüptotoimingute olekut ja edenemist.

en: Encrypt for me:
et: Krüptimine endale:

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
et: %1 allkirjastamine: %2

en: No certificate selected
et: Sertifikaati pole valitud

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
et: Allkirjastamine ja krüptimine (ainult OpenPGP)

en: Encrypt only
et: Ainult krüptimine

en: Sign only
et: Ainult allkirjastamine

en: Encryption Options
et: Krüptovõtmed

en: Text output (ASCII armor)
et: Tekstiväljund (ASCII armor)

en: Signing Options
et: Allkirjastamise valikud

en: Signer:
et: Allkirjastaja:

en: Change Signing Certificates...
et: Muuda allkirjastamise sertifikaate...

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
et: <b>Vali sooritatav toiming</b>

[ctx: @title:window]
en: Select Signing Certificates
et: Allkirjastamise sertifikaatide valik

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberCO)
en: Remember these as default for future operations
et: Valikud jäetakse meelde

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pgpLabel)
en: OpenPGP Signing Certificate:
et: OpenPGP allkirja sertifikaat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmsLabel)
en: S/MIME Signing Certificate:
et: S/MIME allkirja sertifikaat:

[ctx: Caption for an unknown key/certificate where only ID is known.]
en: Unknown Recipient:
et: Tundmatu saaja:

en: The following errors and warnings were recorded:
et: Tekkisid järgmised vead ja hoiatused:

en: No errors occurred
et: Vigu ei esinenud

en: One error occurred | %1 errors occurred
et[0]: Esines üks viga
et[1]: Esines %1 viga

en: Progress:
et: Edenemine:

[ctx: Show Errors]
en: Show
et: Näita

en: Back
et: Tagasi

en: Call to NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
et: NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() väljakutse on mitmetähenduslik.

en: Signing canceled.
et: Allkirjastamine katkestati.

en: Signing failed: %1
et: Allkirjastamine nurjus: %1

en: Signing succeeded.
et: Allkirjastamine õnnestus.

en: Archive and Sign Files
et: Arhiveeri ja allkirjasta failid

en: Sign Files
et: Failide allkirjastamine

en: Archive and Encrypt Files
et: Arhiveeri ja krüpti failid

en: Encrypt Files
et: Failide krüptimine

en: Archive and Sign/Encrypt Files
et: Arhiveeri ning allkirjasta ja krüpti failid

en: Sign/Encrypt Files
et: Failide allkirjastamine/krüptimine

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
et: arhiiv

en: Caught unexpected exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1
et: Ilmnes ootamatu erind SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared puhul: %1

en: Caught unknown exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared
et: Ilmnes ootamatu erind SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared puhul

en: Output error: %1
et: Väljundi viga: %1

en: Cannot determine protocol for task
et: Ülesandeks ei õnnestu tuvastada protokolli

en: Cannot find common base directory for these files:
    %1
et: Järgmiste failide ühist baaskataloogi ei leitud:
    %1

en: Unknown exception in Task::start()
et: Tundmatu erind Task::start() puhul

[ctx: @title:window]
en: Verify Checksum Results
et: Kontrollsumma tulemuste kontroll

en: Cannot find checksums file for file %1
et: Faili %1 kontrollsummafaili ei leitud

en: Verifying checksums (%2) in %1
et: Kontrollsummade (%2) kontrollimine asukohas %1

en: (required)
et: (nõutav)

en: (optional)
et: (pole kohustuslik)

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.
et: <interface>%1</interface> on nõutav, aga tühi.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
et: <interface>%1</interface> on nõutav, aga tühi.<nl/>Kohalik administraatori reegel: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.
et: <interface>%1</interface> on ebatäielik.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
et: <interface>%1</interface> on ebatäielik.<nl/>Kohalik administraatori reegel: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is invalid.
et: <interface>%1</interface> on vigane.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is invalid.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
et: <interface>%1</interface> on vigane.<nl/>Kohalik administraatori reegel: <icode>%2</icode>

en: Valid from:
et: Kehtiv alates:

en: Fingerprint:
et: Sõrmejälg:

en: Issuer:
et: Väljaandja:

en: Compliance:
et: Vastavus:

en: Usage:
et: Kasutamine:

en: Updating...
et: Uuendatakse ...

en: Common Name
et: Üldnimi

en: Organization
et: Organisatsioon

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: State
et: Maakond/osariik

en: Country
et: Riik

en: Please select one or more of the following certificates:
et: Palun vali vähemalt üks järgmistest sertifikaatidest:

en: Please select one of the following certificates:
et: Palun vali üks järgmistest sertifikaatidest:

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
et: Värskenda sertifikaadiloendit

[ctx: @info:tooltip]
en: Import certificate from file
et: Sertifikaadi import failist

[ctx: @title:window]
en: Certificate Selection
et: Sertifikaadi valik

en: Certify
et: Sertifitseeri

[ctx: @title:window arg is name, email of certificate holder]
en: Certify Certificate: %1
et: Sertifikaadi sertifitseerimine: %1

en: Certify with:
et: Sertifitseerimine:

en: Advanced
et: Edasijõudnud

en: You can use this to add additional info to a certification.
et: Selle abil võib lisada sertifikaati täiendavat teavet.

en: Tags created by anyone with full certification trust are shown in the keylist and can be searched.
et: Kelle tahes loodud täieliku usaldusväärsusega silte näidatakse võtmeloendis ja neid saab otsida.

en: The certificate to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | All of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
et[0]: Kustutatav sertifikaat on sinu enda oma. See sisaldab privaatvõtme teavet, mis tuleb lahti krüptida sertifikaati krüptitud teabega suheldes, mistõttu seda ei peaks kustutama.
et[1]: Kõik kustutatavad sertifikaadid on sinu enda omad. Need sisaldavad privaatvõtmete teavet, mis tuleb lahti krüptida sertifikaati krüptitud teabega suheldes, mistõttu neid ei peaks kustutama.

en: One of the certificates to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | Some of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
et[0]: Üks kustutatavatest sertifikaatidest on sinu enda oma. See sisaldab privaatvõtme teavet, mis tuleb lahti krüptida sertifikaati krüptitud teabega suheldes, mistõttu seda ei peaks kustutama.
et[1]: Mõned kustutatavad sertifikaadid on sinu enda omad. Need sisaldavad privaatvõtmete teavet, mis tuleb lahti krüptida sertifikaati krüptitud teabega suheldes, mistõttu neid ei peaks kustutama.

en: Exporting ...
et: Eksport ...

[ctx: %1 is error message]
en: Failed to export: '%1'
et: Eksport nurjus: '%1'

[ctx: @title:window]
en: Export
et: Eksport

en: Invalid EMail
et: Vigane e-kiri

en: You will be asked for a passphrase to protect that file during key generation.
et: Sinu käest küsitakse paroolifraasi faili kaitsmiseks võtme genereerimise ajal.

en: Find:
et: Otsitakse:

en: Search
et: Otsi

en: Select All
et: Vali kõik

en: Deselect All
et: Tühista kõigi valimine

en: Details...
et: Üksikasjad...

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Import
et: Impordi

en: Skipped
et: Vahele jäetud

en: Passed
et: Tehtud

en: Test Name
et: Testi nimi

en: Result
et: Tulemus

en: (select test first)
et: (vali kõigepealt test)

[ctx: @info]
en: No NullPin found. <warning>If this PIN was not set by you personally, the card might have been tampered with.</warning>
et: NullPini ei leitud.<warning>Kui sa ei ole seda PIN-i ise määranud, võib kaart olla rikutud.</warning>

[ctx: @info]
en: Canceled setting PIN.
et: PIN-i määramine katkestati.

[ctx: @info]
en: There was an error setting the PIN: <message>%1</message>.
et: PIN-i määramisel tekkis viga: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: PIN set successfully.
et: PIN on edukalt määratud.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mainLB)
en: <p>On this SmartCard, there is space for two certificates:
    <ol>
    <li>A normal certificate</li>
    <li>A special certificate for making <em>qualified signatures</em> according to the German Signaturgesetz</li>
    </ol>
    You need to set initial PINs before you can use them.</p>
et: <p>Sellel kiipkaardil on ruumi kahele sertifikaadile:
    <ol>
    <li>Tavaline sertifikaat</li>
    <li>Spetsiaalne sertifikaat <em>kvalifitseeritud allkirjade</em> andmiseks vastavalt Saksa allkirjaseadusele</li>
    </ol>
    Sul tuleb määrata algne PIN, enne kui saad neid kasutada.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nksLB)
en: Step 1: Set the initial PIN for the first certificate ("NKS"):
et: Esimene samm: algse PIN-i määramine esimesele sertifikaadile ("NKS"):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nksPB)
en: Set Initial PIN (NKS)
et: Määra algne PIN (NKS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sigGLB)
en: Step 2: Set the initial PIN for the qualified signature certificate ("SigG"):
et: Teine samm: algse PIN-i määramine kvalifitseeritud allkirja sertifikaadile ("SigG"):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, sigGPB)
en: (optional) Set Initial PIN (SigG)
et: (lisavõimalus) Määra algne PIN (SigG)

en: Transfer to smartcard
et: Kanna üle kiipkaardile

en: Issuer Certificate Not Found (%1)
et: Väljaandja sertifikaati ei leitud (%1)

en: Searching for updates...
et: Uuenduste otsimine ...

[ctx: @info]
en: No update found in the available version database.
et: Saadaoleva versiooni andmebaasis uuendusi ei leidu.

[ctx: @title]
en: Up to date
et: Värske

[ctx: %1 is the version number]
en: Version %1 is available.
et: Saadaval on versioon %1.

[ctx: Link to NEWS style changelog]
en: See the <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">new features</a>.
et: Vaata <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">uusi omadusi</a>.

[ctx: @title:window]
en: Update Available
et: Saadaval  on uuendus

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-post:

en: Trust Level
et: Usaldustase

en: Tags
et: Sildid

en: never
et: mitte kunagi

en: Signing
et: Allkirjastamine

en: First message
et: Esimene kiri

en: Last message
et: Viimane kiri

en: Message count
et: Kirjade arv

en: Encryption
et: Krüptimine

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while loading the certifications: <message>%1</message></para>
et: <para>Sertifitseerimise laadimisel tekkis viga: <message>%1</message></para>

[ctx: @title]
en: Certifications Loading Failed
et: Sertifitseerimiste laadimine nurjus

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptVerifyPopupGeometry), group (EMailOperations)
en: Decrypt/Verify Popup Geometry
et: Lahtikrüptimise/verifitseerimise hüpikakna geomeetria

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DecryptVerifyPopupGeometry), group (EMailOperations)
en: The remembered size and position of the Decrypt/Verify Result Popup used by clients which do not support inline display of D/V results, such as MS Outlook.
et: Lahtikrüptimise/verifitseerimise tulemuste hüpikakna suuruse ja asukoha määramine klientide tarbeks, mis ei toeta nende tulemuste sisest näitamist (nt. MS Outlook).

note: i18n: ectx: label, entry (UsePGPFileExt), group (FileOperations)
en: Use pgp as the default extension for generated OpenPGP files
et: Laiendit .pgp kasutatakse loodud OpenPGP failide vaikimisi laiendina

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UsePGPFileExt), group (FileOperations)
en: Set this to make kleopatra default to pgp file extensions for OpenPGP files.
et: Määramisel lisab Kleopatra OpenPGP failidele vaikimisi laiendi .pgp.

note: i18n: ectx: label, entry (AutoDecryptVerify), group (FileOperations)
en: Automatically start operation based on input detection for decrypt/verify.
et: Toimingu automaatne käivitamine vastavalt sisestatu tuvastamisele

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AutoDecryptVerify), group (FileOperations)
en: With this option set Kleopatra no longer asks you what you want to do with input files but instead automatically starts the operations it detects as applicable to the input.
et: Seda valides ei päri Kleopatra enam, mida sisendfailidega ette võtta, vaid alustab automaatselt toiminguid, mida peab sisendile kohaseks.

note: i18n: ectx: label, entry (ArchiveCommand), group (FileOperations)
en: Use this command to create file archives.
et: Selle käsuga luuakse arhiivifail.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ArchiveCommand), group (FileOperations)
en: When encrypting multiple files or a folder Kleopatra creates an encrypted archive with this command.
et: Mitme faili või kataloogi krüptimisel loob Kleopatra selle käsuga krüptitud arhiivi.

note: i18n: ectx: label, entry (AddASCIIArmor), group (FileOperations)
en: Create signed or encrypted files as text files.
et: Allkirjastatud või krüptitud failide loomine tekstifailidena

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (AddASCIIArmor), group (FileOperations)
en: Set this option to encode encrypted or signed files as base64 encoded text. So that they can be opened with an editor or sent in a mail body. This will increase file size by one third.
et: Selle valimisel kodeeritakse krüptitud või allkirjastatud failid base64 kodeeringus tekstina. See tähendab, et neid saab avada redaktoris või saata kirja põhikehas. See suurendab faili mahtu kolmandiku võrra.

note: i18n: ectx: label, entry (DontUseTmpDir), group (FileOperations)
en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
et: Ajutiste lahtikrüptitud failide loomine krüptitud faili kataloogis.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DontUseTmpDir), group (FileOperations)
en: Set this option to avoid using the users temporary directory.
et: Selle valimisel välditakse kasutajate ajutiste kataloogide kasutamist.

note: i18n: ectx: label, entry (RefreshInterval), group (SMime Validation)
en: Certificate refresh interval (in hours). Zero (0) disables.
et: Sertifikaadi värskendamise intervall (tundides). Null (0) tähistab puudumist.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowValidity), group (Tooltip)
en: Show certificate validity
et: Sertifikaadi kehtivuse näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowValidity), group (Tooltip)
en: Show validity information for certificates in tooltip, such as whether the certificate is expired or revoked.
et: Sertifikaadi kehtivuse teabe näitamine kohtspikris, nt. kas sertifikaat on aegunud või tühistatud.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOwnerInformation), group (Tooltip)
en: Show certificate owner information
et: Sertifikaadiomaniku teabe näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOwnerInformation), group (Tooltip)
en: Show owner information for certificates in tooltip, such as User IDs, subject and issuers.
et: Sertifikaadi omaniku teabe näitamine kohtspikris, nt. kasutaja ID, teema ja väljaandjad.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCertificateDetails), group (Tooltip)
en: Show certificate details
et: Sertifikaadi üksikasjade näitamine

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCertificateDetails), group (Tooltip)
en: Show more certificate details, such as fingerprint, key length and expiration dates
et: Sertifikaadi muude üksikasjade näitamine, nt. sõrmejälg, võtme pikkus ja aegumise aeg

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
et: &Vaade

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
et: &Sertifikaadid

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
et: &Tööriistad

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
et: &Seadistused

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
et: &Aken

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba

en: Ambiguous protocol: --openpgp and --cms
et: Mitmeti tõlgendatav protokoll: --openpgp ja --cms

en: No search string specified for --search
et: Võtmele --search pole otsingustringi määratud

en: No fingerprint argument specified for --query
et: Võtmele --query pole sõrmejäljeargumenti määratud

en: Ambiguous commands "%1" and "%2"
et: Mitmeti tõlgendatavad käsud "%1" ja "%2"

en: No files specified for "%1" command
et: Käsule "%1" pole faili määratud

en: Cannot read "%1"
et: "%1" lugemine nurjus

en: Failed to start uiserver %1
et: Uiserveri %1 käivitamine nurjus

en: Invalid socket name!
et: Vigane pesa nimi!

en: Could not allocate resources to connect to Kleopatra UI server at %1: %2
et: Ressursside omistamine nurjus ühendumiseks Kleopatra UI serveriga asukohas %1: %2

en: Could not connect to Kleopatra UI server at %1: %2
et: Nurjus ühendumine Kleopatra UI serveriga asukohas %1: %2

en: Could not get the process-id of the Kleopatra UI server at %1: %2
et: Nurjus Kleopatra UI serveri protsessi ID hankimine asukohas %1: %2

en: Failed to send critical option %1: %2
et: Kriitilise võtme %1 saatmine nurjus: %2

en: Failed to send file path %1: %2
et: Failiasukoha %1 saatmine nurjus: %2

en: Failed to send sender %1: %2
et: Saatja %1 saatmine nurjus: %2

en: Failed to send recipient %1: %2
et: Saaja %1 saamine nurjus: %2

en: Command (%1) failed: %2
et: Käsk (%1) nurjus: %2

en: Change...
et: Muuda...

en: Kleopatra Error
et: Kleopatra tõrge

en: There was an error while connecting to Kleopatra: %1
et: Kleopatraga ühendumisel tekkis tõrge: %1

[ctx: @info]
en: <para>The version of the <application>GpgME</application> library you are running against is older than the one that the <application>GpgME++</application> library was built against.</para><para><application>Kleopatra</application> will not function in this setting.</para><para>Please ask your administrator for help in resolving this issue.</para>
et: <para>Kasutatava <application>GpgME</application> teegi versioon on vanem kui see, millega arvestab <application>GpgME++</application> teek.</para><para><application>Kleopatra</application> ei saa niimoodi töötada.</para><para>Palu oma süsteemiadministraatoril probleem lahendada.</para>

[ctx: @title]
en: GpgME Too Old
et: GpgME on liiga vana

en: GPG UI Server Error
et: GPG UI serveri viga

en: Invalid arguments: %1
et: Vigased argumendid: %1

en: Could not start the GnuPG Log Viewer (kwatchgnupg). Please check your installation.
et: GnuPG loginäitaja (kwatchgnupg) käivitamine nurjus. Palun kontrolli paigaldust.

en: Error Starting KWatchGnuPG
et: Viga KWatchGnuPG käivitamisel

en: GnuPG Log Viewer
et: GnuPG logi näitaja

en: Check for updates
et: Kontrolli uuendusi

en: Perform Self-Test
et: Soorita enesetest

en: Gpg4win Compendium
et: Gpg4win kompendium

en: There are still some background operations ongoing. These will be terminated when closing the window. Proceed?
et: Taustal tootavad ikka veel mõned ülesanded. Akna sulgemisel nende töö lõpetatakse. Kas jätkata?

en: Ongoing Background Tasks
et: Taustal töötavad ülesanded

en: new email
et: uus e-post

en: new dns name
et: uus DNS nimi

en: new uri
et: uus URI

[ctx: %2: some admin-supplied text, %1: key size in bits]
en: %2 (1 bit) | %2 (%1 bits)
et[0]: %2 (1-bitine)
et[1]: %2 (%1-bitine)

[ctx: %1: key size in bits]
en: 1 bit | %1 bits
et[0]: 1-bitine
et[1]: %1-bitine

en: EMail
et: E-post

[ctx: @title]
en: Enter Details
et: Üksikasjad

en: Real name:
et: Tegelik nimi:

en: EMail address:
et: E-posti aadress:

en: Advanced Settings...
et: Muud seadistused...

en: Please enter your personal details below. If you want more control over the parameters, click on the Advanced Settings button.
et: Palun sisesta allpool enda kohta käivad andmed. Kui soovid parameetreid täpsemalt määrata, klõpsa nupule Muud seadistused.

[ctx: @action]
en: Create
et: Loo

en: Operation canceled.
et: Toiming katkestati.

en: Could not create key pair: %1
et: Võtmepaari loomine nurjus: %1

en: Could not write output file %1: %2
et: Väljundfaili %1 kirjutamine nurjus: %2

en: Key pair created successfully.
et: Võtmepaar on edukalt loodud.

[ctx: @title:window]
en: Key Pair Creation Wizard
et: Võtmepaari loomise nõustaja

en: Restart This Wizard (Keeps Your Parameters)
et: Nõustaja taaskäivitamine (parameetrid säilitatakse)

en: Save Certificate Request To File...
et: Salvesta sertifikaadipäring faili...

en: Send Certificate Request By EMail...
et: Saada sertifikaadipäring e-kirjaga...

en: Create Signing Certificate With Same Parameters
et: Loo samade parameetritega allkirjastamise sertifikaat

en: Create Encryption Certificate With Same Parameters
et: Loo samade parameetritega krüptimise sertifikaat

[ctx: @title]
en: Key Creation Failed
et: Võtme loomine nurjus

en: Key pair creation failed. Please find details about the failure below.
et: Võtmepaari loomine nurjus. Palun tutvu üksikasjadega allpool

[ctx: @title]
en: Key Pair Successfully Created
et: Võtmepaar on edukalt loodud

en: Your new key pair was created successfully. Please find details on the result and some suggested next steps below.
et: Sinu uus võtmepaar on edukalt loodud. Allpool näeb üksikasju ja mõningaid soovitusi edasiseks.

[ctx: @info]
en: Could not copy temporary file <filename>%1</filename> to file <filename>%2</filename>: <message>%3</message>
et: Ajutise faili <filename>%1</filename> kopeerimine failina <filename>%2</filename> nurjus: <message>%3</message>

en: Please process this certificate.
et: Palun töötle seda sertifikaati.

en: Please process this certificate and inform the sender about the location to fetch the resulting certificate.
    
    Thanks,
et: Palun töötle seda sertifikaati ja teavita saatjat asukohast, kust tõmmata tulemuseks saadud sertifikaat.
    
    Ette tänades,

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> tried to send a mail via your default mail client.</para><para>Some mail clients are known not to support attachments when invoked this way.</para><para>If your mail client does not have an attachment, then drag the <application>Kleopatra</application> icon and drop it on the message compose window of your mail client.</para><para>If that does not work, either, save the request to a file, and then attach that.</para>
et: <para><application>Kleopatra</application> püüdis saata kirja sinu vaikimisi e-posti kliendiga.</para><para>Mõned e-posti kliendid ei toeta kaasatud faile, kui neid sel moel käivitatakse.</para><para>Kui nii käitub ka sinu e-posti rakendus, siis lohista <application>Kleopatra</application> ikoon oma e-posti kliendi kirja koostamise aknasse.</para><para>Kui ka see ei toimi, salvesta päring faili ja kaasa see siis tavapärasel viisil.</para>

[ctx: @title]
en: Sending Mail
et: Kirja saatmine

[ctx: @info]
en: This operation will delete the certification request. Please make sure that you have sent or saved it before proceeding.
et: See toiming kustutab sertifikaadipärinug. Palun kontrolli, et sa oleksid selle teele saatnud või salvestanud.

[ctx: @title]
en: Certification Request About To Be Deleted
et: Sertifikaadipäringu kustutamine

[ctx: @title]
en: GPG (OpenPGP Backend) installation
et: GPG (OpenPGP taustaprogramm) paigaldus

[ctx: @title]
en: GpgSM (S/MIME Backend) installation
et: GpgSM (S/MIME taustaprogramm) paigaldus

[ctx: @title]
en: GpgConf (Configuration) installation
et: GpgConf (seadistamine) paigaldus

[ctx: @info]
en: <para>A problem was detected with the <application>%1</application> backend.</para>
et: <para>Tekkis probleem taustaprogrammiga <application>%1</application>.</para>

en: not supported
et: pole toetatud

[ctx: @info]
en: <para>It seems that the <icode>gpgme</icode> library was compiled without support for this backend.</para>
et: <para>Tundub, et <icode>gpgme</icode> teek on kompileeritud ilma selle taustaprogrammi toeta.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Replace the <icode>gpgme</icode> library with a version compiled with <application>%1</application> support.</para>
et: <para>Asenda <icode>gpgme</icode> teek versiooniga, mis on kompileeritud <application>%1</application> toega.</para>

en: not properly installed
et: pole korrektselt paigaldatud

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is not installed properly.</para>
et: <para>Taustaprogramm <command>%1</command> ei ole korrektselt paigaldatud.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please check the output of <command>%1 --version</command> manually.</para>
et: <para>Palun kontrolli käsitsi <command>%1 --version</command> väljundit.</para>

en: too old
et: liiga vana

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is installed in version %2, but at least version %3 is required.</para>
et: <para>Taustaprogrammist <command>%1</command> on paigaldatud versioon %2, aga nõutav on versioon %3.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Install <application>%1</application> version %2 or higher.</para>
et: <para>Paigalda <application>%1</application> versioon %2 või uuem.</para>

en: unknown problem
et: tundmatu probleem

[ctx: @info]
en: <para>Make sure <application>%1</application> is installed and in <envar>PATH</envar>.</para>
et: <para>Kontrolli, kas <application>%1</application> on paigaldatud ja asub otsinguteel (<envar>PATH</envar>).</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> v%2.%3.%4 is required for this test, but only %5 is installed.</para>
et: <para>Testimiseks on vajalik <application>%1</application> v%2.%3.%4, aga paigaldatud on ainult %5.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is required for this test, but does not seem available.</para><para>See tests further up for more information.</para>
et: <para>Testimiseks on vajalik <application>%1</application>, aga seda ei paista olevat saada.</para><para>Vaata täpsemaks teabeks teste.</para>

[ctx: @info %1: test name]
en: <para>See "%1" above.</para>
et: <para>Vaata "%1" eespool.</para>

[ctx: @title]
en: Gpg-Agent Connectivity
et: Gpg-agendi ühenduvus

en: GpgME library too old
et: GpgME teek on liiga vana

[ctx: @info]
en: Either the GpgME library itself is too old, or the GpgME++ library was compiled against an older GpgME that did not support connecting to gpg-agent.
et: GpgME teek on liiga vana või in GpgME++ teek kompileeritud vanema GpgME toetusega, mis ei toeta ühendumist gpg-agendiga.

[ctx: @info]
en: Upgrade to <application>gpgme</application> 1.2.0 or higher, and ensure that gpgme++ was compiled against it.
et: Uuenda <application>gpgme</application> versioonile 1.2.0 või uuem ja kontrolli, et gpgme++ oleks kompileeritud selle toega.

en: GpgME does not support gpg-agent
et: GpgME ei toeta gpg-agenti

[ctx: @info]
en: <para>The <application>GpgME</application> library is new enough to support <application>gpg-agent</application>, but does not seem to do so in this installation.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
et: <para><application>GpgME</application> teek on piisavalt uus, et toetada <application>gpg-agent</application>i, kuid paistab seda siiski mitte tegevat.</para><para>Anti teada veast: <message>%1</message></para>

en: unexpected error
et: ootamatu viga

[ctx: @info]
en: <para>Unexpected error while asking <application>gpg-agent</application> for its version.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
et: <para>Tekkis ootamatu viga, kui paluti <application>gpg-agent</application>'il teada anda oma versioon.</para><para>Anti teada veast: <message>%1</message>.</para>

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
et: %1 seadistuse kontroll

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
et: Nurjus

en: There was an error executing the GnuPG configuration self-check for %2:
      %1
    You might want to execute "gpgconf %3" on the command line.
et: Tekkis viga GnuPG seadistuse enesekontrollil %2 puhul:
     %1
    Käsureal võiks käivitada käsu "gpgconf %3".

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
et: Seadistusfail 'libkleopatrarc'

en: Errors found
et: Leiti vigu

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected the following errors in the libkleopatrarc configuration:</para>%1
et: <para>Kleopatra tuvastas libkleopatrarc seadistustes järgmised vead:</para>%1

[ctx: @title]
en: Windows Registry
et: Windowsi register

en: Obsolete registry entries found
et: Leiti iganenud registrikirjed

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected an obsolete registry key (<resource>%1\%2</resource>), added by either a previous <application>Gpg4win</application> version or applications such as <application>WinPT</application> or <application>EnigMail</application>.</para><para>Keeping the entry might lead to an old GnuPG backend being used.</para>
et: <para>Kleopatra leidis iganenud registrivõtme (<resource>%1\%2</resource>), mille on lisanud varasem <application>Gpg4win</application> versioon või mõni selline rakendus, nagu <application>WinPT</application> või <application>EnigMail</application>.</para><para>Selle kirje säilitamine võib kaasa tuua vana GnuPG taustaprogrammi kasutamise.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Delete registry key <resource>%1\%2</resource>.</para>
et: <para>Registrivõtme <resource>%1\%2</resource> kustutamine.</para>

[ctx: @info]
en: Could not delete the registry key <resource>%1\%2</resource>
et: Registrivõtme <resource>%1\%2</resource> kustutamine nurjus

[ctx: @title]
en: Error Deleting Registry Key
et: Viga registrivõtmete kustutamisel

[ctx: @title]
en: UiServer Connectivity
et: UiServeri ühenduvus

en: not reachable
et: pole kättesaadav

[ctx: @info]
en: Could not connect to UiServer: <message>%1</message>
et: Ühendumine UiServeriga nurjus: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: <para>Check that your firewall is not set to block local connections (allow connections to <resource>localhost</resource> or <resource>127.0.0.1</resource>).</para>
et: <para>Kontrolli, kas tulemüür ei blokeeri kohalikke ühendusi (luba ühendused asukohaga <resource>localhost</resource> või <resource>127.0.0.1</resource>).</para>

en: multiple instances
et: mitu protsessi

[ctx: @info]
en: It seems another <application>Kleopatra</application> is running (with process-id %1)
et: Tundub, et <application>Kleopatra</application> juba töötab (protsess ID-ga %1)

[ctx: @info]
en: Quit any other running instances of <application>Kleopatra</application>.
et: Sulge kõik teised töötavad <application>Kleopatra</application> protsessid.

en: RSA key transport (2048 bits)
et: RSA võtmetransport (2048 bitti)

en: RSA (2048 bits)
et: RSA (2048 bitti)

en: PIV Authentication Key
et: PIV autentimisvõti

en: Card Authentication Key
et: Kaardi autentimisvõti

en: Digital Signature Key
et: Digitaalse allkirja võti

en: Key Management Key
et: Võtmete haldamise võti

en: No option name given
et: Valiku nime pole antud

en: Parse error
et: Parsimisviga

en: Parse error: numeric session id too large
et: Parsimisviga: seansi arvuline ID on liiga suur

en: CAPABILITIES does not take arguments
et: CAPABILITIES ei kasuta argumente

en: Unknown value for WHAT
et: WHAT tundmatu väärtus

en: START_KEYMANAGER does not take arguments
et: START_KEYMANAGER ei kasuta argumente

en: START_CONFDIALOG does not take arguments
et: START_CONFDIALOG ei kasuta argumente

en: Message #%1
et: Teade nr. %1

en: Empty file path
et: Tühi faili asukoht

en: Only absolute file paths are allowed
et: Lubatud on ainult absoluutsed faili asukohad

en: Only files are allowed in INPUT/OUTPUT FILE
et: INPUT/OUTPUT FILE lubab ainult faile

en: unknown exception caught
et: ilmnes tundmatu erind

en: Cannot mix --info with non-info SENDER or RECIPIENT
et: --info ja infota SENDER või RECIPIENT kasutamine koos ei ole võimalik

en: Argument is not a valid RFC-2822 mailbox
et: Argument ei ole korrektne RFC-2822 postkast

en: Garbage after valid RFC-2822 mailbox detected
et: Prügi pärast kehtiva RFC-2822 postkasti tuvastamist

en: Caught unexpected exception: %1
et: Ilmnes ootamatu erind: %1

en: Caught unknown exception - please report this error to the developers.
et: Ilmnes tundmatu erind - palun anna veast arendajatele teada.

en: Cannot send "%1" status
et: Oleku "%1" saatmine nurjus

en: Cannot send data
et: Andmete saatmine nurjus

en: Cannot flush data
et: Andmete uhtumine nurjus

en: Required --mode option missing
et: Nõutav võti --mode puudub

en: invalid mode: "%1"
et: vigane režiim: "%1"

en: Required --protocol option missing
et: Nõutav võti --protocol puudub

en: --protocol is not allowed here
et: --protocol ei ole siin lubatud

en: invalid protocol "%1"
et: vigane protokoll "%1"

en: At least one FILE must be present
et: Olemas peab olema vähemalt üks FILE

en: Cannot use non-info SENDER
et: SENDER'i kasutamine infota ei ole võimalik

en: Cannot use non-info RECIPIENT
et: RECIPIENT'i kasutamine infota ei ole võimalik

en: FILES present
et: FILES on olemas

en: At least one INPUT needs to be provided
et: Anda tuleb vähemalt üks INPUT

en: INPUT/SENDER --info count mismatch
et: INPUT/SENDER --info arv ei klapi

en: INPUT/MESSAGE count mismatch
et: INPUT/MESSAGE arv ei klapi

en: MESSAGE can only be given for detached signature verification
et: MESSAGE tohib anda ainult eraldatud allkirja verifitseerimisel

en: INPUT/OUTPUT count mismatch
et: INPUT/OUTPUT arv ei klapi

en: Cannot use OUTPUT and MESSAGE simultaneously
et: OUTPUT ja MESSAGE üheaegne kasutamine ei ole võimalik

en: No backend support for OpenPGP
et: Puudub OpenPGP taustaprogrammi tugi

en: No backend support for S/MIME
et: Puudub S/MIME taustaprogrammi tugi

en: Cannot use SENDER
et: SENDER'i kasutamine ei ole võimalik

en: Cannot use RECIPIENT
et: RECIPIENT'i kasutamine ei ole võimalik

en: INPUT present
et: INPUT on olemas

en: MESSAGE present
et: MESSAGE on olemas

en: OUTPUT present
et: OUTPUT on olemas

en: DECRYPT/VERIFY_FILES cannot use directories as input
et: DECRYPT/VERIFY_FILES ei saa kasutada sisendina katalooge

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1
et: Ilmnes ootamatu erind SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined puhul: %1

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined
et: Ilmnes ootamatu erind SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined puhul

en: SENDER may not be given prior to ENCRYPT, except with --info
et: SENDER ei tohi olla enne kui ENCRYPT, välja arvatud --info korral

en: At least one INPUT must be present
et: Määratud peab olema vähemalt üks INPUT

en: At least one OUTPUT must be present
et: Määratud peab olema vähemalt üks OUTPUT

en: MESSAGE command is not allowed before ENCRYPT
et: Käsk MESSAGE ei ole enne ENCRYPT lubatud

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT
et: Määratud protokoll läheb konflikti protokolliga, mille määrab PREP_ENCRYPT

en: New recipients added after PREP_ENCRYPT command
et: Uued saajad tuleb lisada pärast käsku PREP_ENCRYPT

en: New senders added after PREP_ENCRYPT command
et: Uued saatjad tuleb lisada pärast käsku PREP_ENCRYPT

en: No recipients given, or only with --info
et: Saajat pole määratud või ainult --info korral

en: Caught unexpected exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
et: Ilmnes ootamatu erind EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul: %1

en: Caught unknown exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
et: Ilmnes ootamatu erind EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_ENCRYPT
et: INPUT/OUTPUT/MESSAGE tohib olla alles pärast PREP_ENCRYPT

en: PREP_ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
et: PREP_ENCRYPT on e-posti režiimi käsk, ühendus tundub olevat failihalduri režiimis

en: SENDER may not be given prior to PREP_ENCRYPT, except with --info
et: SENDER ei tohi olla enne kui PREP_ENCRYPT, välja arvatud --info korral

en: Caught unexpected exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
et: Ilmnes ootamatu erind PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul: %1

en: Caught unknown exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
et: Ilmnes ootamatu erind PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_SIGN
et: INPUT/OUTPUT/MESSAGE tohib olla alles pärast PREP_SIGN

en: PREP_SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
et: PREP_SIGN on e-posti režiimis käsk, ühendus tundub olevat failihalduri režiimis

en: No SENDER given
et: Saatja puudub

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT in this session
et: Määratud protokoll läheb konflikti protokolliga, mille on määranud sellele seansile PREP_ENCRYPT

en: Caught unexpected exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
et: Ilmnes ootamatu erind PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul: %1

en: Caught unknown exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved
et: Ilmnes tundmatu erind PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul

en: Caught unexpected exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1
et: Ilmnes ootamatu erind SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted puhul: %1

en: Caught unknown exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted
et: Ilmnes ootamatu erind SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted puhul

en: SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
et: SIGN on e-posti režiimis käsk, ühendus tundub olevat failihalduri režiimis

en: RECIPIENT may not be given prior to SIGN, except with --info
et: RECIPIENT ei tohi olla enne kui SIGN, välja arvatud --info korral

en: MESSAGE command is not allowed before SIGN
et: Käsk MESSAGE ei ole lubatud enne kui SIGN

en: No senders given, or only with --info
et: Saatjaid pole määratud või ainult --info korral

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
et: Ilmnes ootamatu erind SignCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul: %1

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved
et: Ilmnes ootamatu erind SignCommand::Private::slotRecipientsResolved puhul

en: %1 is a filemanager mode command, connection seems to be in email mode (%2 present)
et: %1 on failihalduri režiimis käsk, ühendus tundub olevat e-posti režiimis (%2 on olemas)

en: Could not determine the GnuPG home directory. Consider setting the GNUPGHOME environment variable.
et: GnuPG kodukataloogi tuvastamine nurjus. Võiksid määrata GNUPGHOME keskkonnamuutuja.

en: Cannot determine the GnuPG home directory: %1 exists but is not a directory.
et: GnuPG kodukataloogi tuvastamine nurjus: %1 on olemas, aga ei ole kataloog.

en: Could not create GnuPG home directory %1: %2
et: GnuPG kodukataloogi %1 loomine nurjus: %2

en: Detected another running gnupg UI server listening at %1.
et: Tuvastati veel üks töötav gnupg UI server, mis jälgib %1.

en: Could not create socket: %1
et: Sokli loomine nurjus: %1

en: Could not bind to socket: %1
et: Sokli seondamine nurjus: %1

en: Could not get socket nonce: %1
et: Sokli nonsi hankimine nurjus: %1

en: Could not listen to socket: %1
et: Sokli jälgimine nurjus: %1

en: Could not pass socket to Qt: %1. This should not happen, please report this bug.
et: Sokli edastamine Qt-le nurjus: %1. Seda ei tohiks juhtuda, palun anna veast teada.

en: Error in archive definition %1: %2
et: Viga arhiivi definitsioonis %1: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
et: %f ja | korraga kasutamine '%1' puhul ei ole võimalik

en: Quoting error in '%1' entry
et: Tsiteerimisviga kirjes '%1'

en: '%1' too complex (would need shell)
et: '%1' on liiga keeruline (vajab shelli)

en: '%1' entry is empty/missing
et: kirje '%1' on tühi või puudub

en: '%1' empty or not found
et: '%1' on tühi või seda ei leitud

en: cannot use argument passing on standard input for unpack-command
et: standardsisendile edastavat argumenti ei saa kasutada lahtipakkimiskäsu korral

en: Caught unknown exception in group %1
et: Ilmnes tundmatu erind rühmas %1

en: Could not open FD %1 for reading
et: FD %1 avamine lugemiseks nurjus

en: Could not open file "%1" for reading
et: Faili "%1" avamine lugemiseks nurjus

en: File "%1" is already open, but not for reading
et: Fail "%1" on juba avatud, aga mitte lugemiseks

en: Command not specified
et: Käsku pole määratud

en: Could not start %1 process: %2
et: %1-protsessi käivitamine nurjus: %2

en: Failed to write input to %1 process: %2
et: Sisendi kirjutamine %1 protsessi nurjus: %2

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file1 ..."]
en: Output of %1 ...
et: %1 väljund...

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file"]
en: Output of %1
et: %1 väljund

en: Error while running %1:
    %2
et: Viga %1 käivitamisel:
    %2

en: Could not open clipboard for reading
et: Lõikepuhvri avamine lugemiseks nurjus

en: Clipboard contents
et: Lõikepuhvri sisu

en: FindBuffer contents
et: FindBufferi sisu

en: Current selection
et: Aktiivne valik

en: No input device
et: Sisendesade puudub

en: Log Error: Could not open log file "%1" for writing.
et: Logi viga: faili "%1" avamine kirjutamiseks nurjus.

en: No output device
et: Väljundseade puudub

en: Could not open FD %1 for writing
et: FD %1 avamine kirjutamiseks nurjus

en: Could not create temporary file for output "%1"
et: Ajutise faili "%1" loomine väljundiks nurjus

en: Overwriting declined
et: Ülekirjutamisest keelduti

en: Could not rename file "%1" to "%2"
et: Failile "%1" nime "%2" andmine nurjus

en: Could not write to clipboard
et: Lõikepuhvrisse ei saa kirjutada

en: Find buffer
et: Otsi puhvrit

en: Selection
et: Valik

en: Could not find clipboard
et: Lõikepuhvrit ei leitud

en: Cannot remove directory %1
et: Kataloogi %1 eemaldamine nurjus

en: Cannot remove file %1: %2
et: Faili %1 eemaldamine nurjus: %2

en: Loading certificate cache...
et: Sertifikaadipuhvri laadimine...

en: Export...
et: Ekspordi ...

en: Export the selected certificate (public key) to a file
et: Valitud sertifikaadi (avaliku võtme) eksport failina

en: Publish on Server...
et: Avalda serveris ...

en: Backup Secret Keys...
et: Varunda salajased võtmed ...

en: Print Secret Key...
et: Trüki salajane võti ...

en: Lookup on Server...
et: Otsing serveris ...

en: Import...
et: Impordi ...

en: Import a certificate from a file
et: Sertifikaadi import failist

en: Decrypt/Verify...
et: Krüpti lahti/verifitseeri...

en: Decrypt and/or verify files
et: Failide lahtikrüptimine ja/või verifitseerimine

en: Sign/Encrypt...
et: Allkirjasta/krüpti...

en: Encrypt and/or sign files
et: Failide krüptimine ja/või allkirjastamine

en: Sign/Encrypt Folder...
et: Allkirjasta/krüpti kataloog...

en: Encrypt and/or sign folders
et: Kataloogide krüptimine ja/või allkirjastamine

en: Create Checksum Files...
et: Loo kontrollsummafailid...

en: Verify Checksum Files...
et: Kontrolli kontrollsummafaile...

en: Redisplay
et: Kuva uuesti

en: Stop Operation
et: Peata tegevus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete selected certificates
et: Valitud sertifikaatide kustutamine

en: Certify...
et: Sertifitseeri ...

en: Certify the validity of the selected certificate
et: Valitud sertifikaadi kehtivuse sertifitseerimine

en: Change Passphrase...
et: Muuda paroolifraasi...

en: Refresh OpenPGP Certificates
et: Värskenda OpenPGP sertifikaate

en: Trust Root Certificate
et: Usalda juursertifikaati

en: Distrust Root Certificate
et: Ära usalda juursertifikaati

en: Technical Details
et: Tehnilised üksikasjad

en: Clear CRL Cache
et: Puhasta CRL vahemälu

en: Dump CRL Cache
et: CRL vahemälu

en: Import CRL From File...
et: Impordi CRL failist...

en: Sign / Encrypt Notepad
et: Notepadi allkirjastamine/krüptimine

en: Decrypt / Verify Notepad
et: Notepadi lahtikrüptimine/verifitseerimine

en: Revert
et: Võta tagasi

en: Decrypt / Verify
et: Krüpti lahti/verifitseeri

en: Importing...
et: Import ...

en: Some certificates are not yet certified. Click here to see a list of these certificates.<br/><br/>Certification is required to make sure that the certificates actually belong to the identity they claim to belong to.
et: Mõned sertifikaadid on veel sertifitseerimata, Klõpsa siia nende nägemiseks.<br/><br/>Sertifitseerimine on nõutav kindlustamaks, et sertifikaadid kuuluvad tõepoolest identiteedile, kellele kuulumist nad väidavad.

en: Please insert a compatible smartcard.
et: Palun sisesta ühilduv kiipkaart.

en: Kleopatra currently supports the following card types:
et: Kleopatra toetab praegu järgmisi kaarditüüpe:

[ctx: @info]
en: The "<" character may not be used.
et: Märki "<" ei tohiks kasutada.

[ctx: @info]
en: Double spaces are not allowed
et: Topelttühikud ei ole lubatud

[ctx: @info]
en: The size of the name may not exceed 38 characters.
et: Nime suurus ei tohi ületada 38 märki.

[ctx: @info]
en: Name change failed: %1
et: Nime muutmine nurjus: %1

[ctx: @info]
en: The size of the URL may not exceed 254 characters.
et: URL-i suurus ei tohi ületada 254 märki.

[ctx: @info]
en: URL change failed: %1
et: URL-i muutmine nurjus: %1

[ctx: 1 is a Version number]
en: NetKey v%1 Card
et: NetKey v%1 kaart

[ctx: First placeholder is manufacturer, second placeholder is a version number]
en: %1 OpenPGP v%2 card
et: %1 OpenPGP v%2 kaart

[ctx: NullPIN is a word that is used all over in the netkey documentation and should be understandable by Netkey cardholders]
en: The NullPIN is still active on this card.
et: Kaardil on ikka aktiivne NullPIN.

en: You need to set a PIN before you can use the certificates.
et: Enne sertifikaatide kasutamist tuleb määrata PIN.

en: not set
et: määramata

en: Rename Tab
et: Kaardi ümbernimetamine

en: New tab title:
et: Uus nimi:

en: New Tab
et: Uus kaart

en: Open a new tab
et: Ava uus kaart

en: Rename Tab...
et: Nimeta kaart ümber...

en: Rename this tab
et: Nimeta kaart ümber

en: Duplicate Tab
et: Klooni kaart

en: Duplicate this tab
et: Klooni see kaart

en: Close Tab
et: Sulge kaart

en: Close this tab
et: Sulge see kaart

en: Move Tab Left
et: Liiguta kaart vasakule

en: Move this tab left
et: Liiguta see kaart vasakule

en: Move Tab Right
et: Liiguta kaart paremale

en: Move this tab right
et: Liiguta see kaart paremale

en: Hierarchical Certificate List
et: Hierarhiline sertifikaatide nimekiri

en: Expand All
et: Ava kõik

en: Collapse All
et: Sulge kõik

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to Kleopatra %1
et: Tere tulemast - Kleopatra %1

en: Kleopatra is a front-end for the crypto software <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.
et: Kleopatra on krüptotarkvara <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a> kasutajaliides.

en: For most actions you need either a public key (certificate) or your own private key.
et: Enamiku toimingute jaoks läheb tarvis avalikku võtit (sertifikaati) või sinu enda privaatvõtit.

en: The private key is needed to decrypt or sign.
et: Privaatvõtit on tarvis lahtikrüptimiseks või allkirjastamiseks.

en: The public key can be used by others to verify your identity or encrypt to you.
et: Avalikku võtit saavad kasutada teised sinu identiteedi kinnitamiseks või sulle krüptimiseks.

[ctx: More info about public key cryptography, please link to your local version of Wikipedia]
en: https://en.wikipedia.org/wiki/Public-key_cryptography
et: https://et.wikipedia.org/wiki/Avaliku_v%C3%B5tme_kr%C3%BCptograafia

[ctx: %1 is link a wiki article]
en: You can learn more about this on <a href="%1">Wikipedia</a>.
et: Rohkem saab selle kohta teada <a href="%1">Wikipediast</a>.

en: New Key Pair...
et: Uus võtmepaar ...
