kwatchgnupg - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Original Author
et: Algne autor

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
et: KWatchGnuPG seadistamine

en: None
et: Puudub

en: Basic
et: Põhiline

en: Advanced
et: Korralik

en: Expert
et: Põhjalik

en: Log Window
et: Logiaken

en: unlimited
et: piiramatu

en: [%1] Log cleared
et: [%1] Logi puhastatud

en: C&lear History
et: Pu&hasta ajalugu

en: [%1] Log stopped
et: [%1] Logi peatatud

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
et: Watchgnupg logimist ei suudeta alustada.
    Palun paigalda watchgnupg oma otsinguteele (PATH).
    Logiaknast pole praegu mingit kasu.

en: [%1] Log started
et: [%1] Log käivitatud

en: There are no components available that support logging.
et: Logimist toetavaid komponente pole saadaval.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
et: Watchgnupg logimine lõppes ära.
    Kas soovid seda uuesti alustada?

en: ====== Restarting logging process =====
et: ====== Logimise taaskäivitamine =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
et: Watchgnupg hetkel ei logi.
    Logiaknast pole praegu mingit kasu.

en: Save Log to File
et: Logi salvestamine

en: Could not save file %1: %2
et: Faili %1 salvestamine nurjus: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
et: &Fail

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
et: Peamine tööriistariba
