kleopatra - en to eu translation catalogue (32 entries)

en: Current Maintainer
eu: Uneko mantentzailea

en: Former Maintainer
eu: Aurreko mantentzailea

en: Original Author
eu: Jatorrizko egilea

en: Backend configuration framework, KIO integration
eu: Euskarriaren konfigurazio ingurunea, KIO integrazioa

en: DN display ordering support, infrastructure
eu: DN bistaratze ordenaren euskarria, azpiegitura

en: CRL cache cleared successfully.
eu: CRL cache-a ongi garbitu da.

en: Certificate Deletion Failed
eu: Ziurtagirien ezabapenak huts egin du

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
eu: <qt><p>Errore bat gertatu da ziurtagiria esportazean:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
eu: Ziurtagirien esportazioak huts egin du

en: Certificate Import Failed
eu: Ziurtagiriarn inportazioak huts egin du

en: Select Certificate File
eu: Hautatu ziurtagiri fitxategia

en: Total number processed:
eu: Prozesatutakoen guztizko kopurua:

en: Imported:
eu: Inportatuak

en: New signatures:
eu: Sinadura berriak.

en: New user IDs:
eu: Erabiltzaile-ID berriak:

en: New subkeys:
eu: Azpi-gako berriak:

en: Newly revoked:
eu: Errebokatze berriak:

en: Not imported:
eu: Ez inportatuak:

en: Unchanged:
eu: Aldatu gabeak:

en: Certificate Import Result
eu: Ziurtagiri inportazioaren emaitza

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
eu: <qt><p>Errore bat gertatu da %1 ziurtagiria deskargatzean:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: CRL file imported successfully.
eu: CRL fitxategia ongi inportatu da.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, foregroundButton)
en: Set &Text Color...
eu: Ezarri &testuaren kolorea...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
eu: Ezari &atzeko planoaren kolorea...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontButton)
en: Set F&ont...
eu: Ezari letra-tipoa...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
eu: Lodia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strikeoutCB)
en: Strikeout
eu: Marratua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLookPB)
en: Default Appearance
eu: Itxura lehenetsia

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
eu: &Ziurtagiriak

en: Stop Operation
eu: Gelditu eragiketa

en: Expand All
eu: Zabaldu guztiak

en: Collapse All
eu: Tolestu guztiak
