kwatchgnupg - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Original Author
eu: Jatorrizko egilea

en: GnuPG log viewer
eu: GnuPG egunkari ikustailea

en: &Executable:
eu: &Exekutagarria:

en: &Socket:
eu: &Socket-a:

en: None
eu: Bat ere ez

en: Basic
eu: Oinarrizkoa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Expert
eu: Aditua

en: Guru
eu: Guru-a

en: Default &log level:
eu: &Egunkari maila lehenetia:

en: Log Window
eu: Egunkari lehioa

en: unlimited
eu: mugagabea

en: &History size:
eu: &Historiaren tamaina:

en: Set &Unlimited
eu: Ezarri &mugagabea

en: Enable &word wrapping
eu: Gaitu &hitzen itzulbira

en: C&lear History
eu: &Garbitu historia

en: There are no components available that support logging.
eu: Ez dago egunkaritzea onartzen duen osagairik eskuragarri.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
eu: watchgnupg prozesua hil egin da.
    Berriro abiatu nahi al duzu?

en: Try Restart
eu: Saiatu berrabiatzen

en: Do Not Try
eu: Ez saiatu

en: ====== Restarting logging process =====
eu: ====== Berrabiarazi egunkaritze prozesua =====

en: Save Log to File
eu: Gorde egunkaria fitxategira

en: KWatchGnuPG Log Viewer
eu: KWatchGnuPG egunkari ikustailea
