kleopatra - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Original Author
eu: Jatorrizko egilea

[ctx: @title]
en: GnuPG Log Viewer
eu: GnuPG egunkari ikustailea

[ctx: @info]
en: Viewer for GnuPG daemon and application logs
eu: GnuPG daimonaren eta aplikazioaren egunkari-ikustailea

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
eu: Konfiguratu KWatchGnuPG

[ctx: @label:textbox]
en: &Executable:
eu: &Exekutagarria:

[ctx: @label:textbox]
en: &Socket:
eu: Har&gunea:

en: None
eu: Bat ere ez

en: Basic
eu: Oinarrizkoa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Expert
eu: Aditua

en: Guru
eu: Guru-a

[ctx: @label:textbox]
en: Default &log level:
eu: &Egunkariaren maila lehenetia:

en: Log Window
eu: Egunkari lehioa

[ctx: history size spinbox suffix]
en: %v line | %v lines
eu[0]: %v lerro
eu[1]: %v lerro

en: unlimited
eu: mugagabea

[ctx: @label:textbox]
en: &History size:
eu: &Historiaren tamaina:

[ctx: @action:button]
en: Set &Unlimited
eu: Ezarri &mugagabea

[ctx: @option:check]
en: Enable &word wrapping
eu: Gaitu &hitzen itzulbira

en: [%1] Log cleared
eu: [%1] Egunkaria garbituta

en: C&lear History
eu: &Garbitu historia

en: [%1] Log stopped
eu: [%1] Egunkaria geldituta

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
eu: «watchgnupg»ren erregistratzeko prozesua ezin izan du abiatu
    .Mesedez, instalatu watchgnupg zure «$PATH»ean nonbait.
    Egunkari leiho hau ez da informazio erabilgarririk erakusteko gai.

en: [%1] Log started
eu: [%1] Egunkaria abiatuta

en: There are no components available that support logging.
eu: Erregistratzeko osagairik ez dago erabilgarri.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
eu: watchgnupg erregistratzeko prozesua hil egin da.
    Berrabiatzen saiatu nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Try Restart
eu: Saiatu berrabiarazten

[ctx: @action:button]
en: Do Not Try
eu: Ez saiatu

en: ====== Restarting logging process =====
eu: ===== Erregistratzeko prozesua berrabiarazten =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
eu: Erregistratzeko «watchgnupg» prozesua ez dago martxan.
    Egunkari leiho hau ez da informazio erabilgarririk erakusteko gai.

en: Save Log to File
eu: Gorde egunkaria fitxategira

en: Could not save file %1: %2
eu: Ezin izan du %1 fitxategia gorde: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
eu: &Fitxategia

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
eu: Tresna-barra nagusia

en: KWatchGnuPG Log Viewer
eu: KWatchGnuPG egunkari ikustailea
