kleopatra - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: Current Maintainer
fa: نگه‌دارنده جاری

en: Former Maintainer
fa: نگه‌دارنده قبلی

en: Original Author
fa: نویسنده اصلی

en: Backend configuration framework, KIO integration
fa: چارچوب پیکربندی پایانه پشتیبانی، مجتمع‌سازی KIO

en: DN display ordering support, infrastructure
fa: زیرساختار، پشتیبانی ترتیب نمایش نام دامنه

en: CRL cache cleared successfully.
fa: نهانگاه CRL با موفقیت پاک شد.

en: Certificate Deletion Failed
fa: خرابی در حذف گواهی‌نامه‌ها

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
fa: <qt><p>هنگام سعی برای حذف گواهی‌نامه‌ها، خطایی رخ داد:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
fa: <qt><p>هنگام سعی برای صادرات گواهی‌نامه، خطایی رخ داد:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
fa: خرابی در صادرات گواهی‌نامه

en: Certificate Import Failed
fa: خرابی در واردات گواهی‌نامه

en: Select Certificate File
fa: برگزیدن پرونده گواهی‌نامه

en: Total number processed:
fa: تعداد کل پردازش‌شده:

en: Imported:
fa: وارد‌شده:

en: New signatures:
fa: امضاهای جدید:

en: New user IDs:
fa: شناسه‌های کاربر جدید:

en: New subkeys:
fa: زیرکلیدهای جدید:

en: Newly revoked:
fa: اخیراً فسخ‌شده:

en: Not imported:
fa: وارد نشده:

en: Unchanged:
fa: بدون تغییر:

en: Certificate Import Result
fa: نتیجه واردات گواهی‌نامه

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
fa: <qt><p>هنگام سعی برای واردات گواهی‌نامه %1، خطایی رخ داد:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: CRL file imported successfully.
fa: پرونده CRL با موفقیت وارد شد.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, foregroundButton)
en: Set &Text Color...
fa: تنظیم رنگ &متن...‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
fa: تنظیم رنگ &زمینه...‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontButton)
en: Set F&ont...
fa: تنظیم &قلم...‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, italicCB)
en: Italic
fa: کج

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
fa: توپر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strikeoutCB)
en: Strikeout
fa: شروع به ضربه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLookPB)
en: Default Appearance
fa: ظاهر پیش‌فرض

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
fa: &اتمام وقت LDAP )دقیقه:ثانیه(‌:

en: &Maximum number of items returned by query:
fa: تعداد &بیشینه فقره‌های بازگشتی از طریق پرس‌وجو‌:

en: Done.
fa: انجام‌شده.

en: Email
fa: رایانامه

en: Common Name
fa: نام مشترک

en: Organization
fa: سازمان

en: Country
fa: کشور

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
fa: &گواهی‌نامه‌ها‌

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

en: Stop Operation
fa: ایست عمل

en: Delete
fa: حذف

en: Expand All
fa: بسط همه

en: Collapse All
fa: فروپاشی همه
