kleopatra - en to fy translation catalogue (31 entries)

en: Former Maintainer
fy: Foarrige ûnderhâlder

en: Backend configuration framework, KIO integration
fy: Ramtwurk backendkonfiguraasje, yntegraasje mei KIO

en: DN display ordering support, infrastructure
fy:  DN-finster foar oanfreegjen help en ynfrastruktuer

en: Original Author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: CRL cache cleared successfully.
fy: De CRL-cache is súksesfol lege.

en: Certificate Deletion Failed
fy: Wiskjen fan sertifikaten mislearre

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
fy: <qt><p>Der die him in fout foar by it eksportearjen fan it sertifikaat:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
fy: Sertifikaateksport mislearre

en: Certificate Import Failed
fy: Ymportearjen sertifikaat mislearre

en: Select Certificate File
fy: Selektearje in sertifikaattriem

en: Total number processed:
fy: Totaal oantal ferwurke:

en: Imported:
fy: Ymportearre:

en: New signatures:
fy: Nije hântekeningen:

en: New user IDs:
fy: Nije brûkers-id:

en: New subkeys:
fy: Nije subkaaien:

en: Newly revoked:
fy: Opnij werroppe:

en: Not imported:
fy: Net ymportearre:

en: Unchanged:
fy: Net wizige:

en: Certificate Import Result
fy: Ymportresultaat sertifikaat

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
fy: <qt><p>Der gie wat mis by it ymportearjen fan it sertifikaat %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: CRL file imported successfully.
fy: CRL-triem súksesfol ymportearre.

en: Done.
fy: Klear.

en: Common Name
fy: Algemiene namme

en: Organization
fy: Organisaasje

en: Country
fy: Lân

en: Email
fy: E-post

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
fy: &Sertifikaten

en: Kleopatra Error
fy: Kleopatra fout

en: Stop Operation
fy: Operaasje stopje

en: Expand All
fy: Alles útklappe

en: Collapse All
fy: Alles ynklappe
