kwatchgnupg - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: Original Author
fy: Oarspronklike skriuwer

en: None
fy: Gjin

en: Basic
fy: Basis

en: Advanced
fy: Avansearre

en: Log Window
fy: Logfinster

en: unlimited
fy: Unbeheind

en: C&lear History
fy: &Histoarje wiskje

en: There are no components available that support logging.
fy: Der binne gjin ûnderdielen oanwêzich dy't it loggen stypje.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
fy: It watchgnupg logproses is stoppe.
    Wolle jo dizze opnij starte?

en: ====== Restarting logging process =====
fy: ====== Logproses wurdt opnij opstarten =====

en: Save Log to File
fy: Logtriem opslaan nei triem
