kwatchgnupg - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
gl: Autor orixinal

en: GnuPG log viewer
gl: Visor de rexistros de GnuPG

en: (c) 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
gl: © 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
gl: Configurar KWatchGnuPG

en: &Executable:
gl: &Executábel:

en: None
gl: Ningún

en: Basic
gl: Básico

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Expert
gl: Experto

en: Guru
gl: Gurú

en: Default &log level:
gl: Nivel de &rexistro predeterminado:

en: Log Window
gl: Xanela do rexistro

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
gl[0]:  liña
gl[1]:  liñas

en: unlimited
gl: sen límite

en: &History size:
gl: Tamaño do &historial:

en: Set &Unlimited
gl: Pór &sen límite

en: Enable &word wrapping
gl: Activar a división de &liñas

en: [%1] Log cleared
gl: [%1] Limpouse o rexistro

en: C&lear History
gl: &Limpar o historial

en: [%1] Log stopped
gl: [%1] Detívose o rexistro

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
gl: Non se puido iniciar o proceso de rexistro de watchgnupg.
    Instale watchgnupg nalgún lugar do seu $PATH.
    Esta xanela de rexistro non pode mostrar información útil.

en: [%1] Log started
gl: [%1] Rexistro iniciado

en: There are no components available that support logging.
gl: Non hai compoñentes dispoñíbeis que permitan rexistrar.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
gl: Morreu o proceso de rexistro de watchgnupg.
    Quere intentar reinicialo?

en: Try Restart
gl: Intentar reinicialo

en: Do Not Try
gl: Non intentar

en: ====== Restarting logging process =====
gl: ====== A reiniciar o proceso de rexistro =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
gl: O proceso de rexistro de watchgnupg non se está a executar.
    Esta xanela de rexistro non pode mostrar información útil.

en: Save Log to File
gl: Gardar o rexistro nun ficheiro

en: Could not save file %1: %2
gl: Non se puido gardar o ficheiro %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
gl: &Ficheiro

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
gl: Barra de ferramentas principal

en: KWatchGnuPG Log Viewer
gl: Visor de rexistros de KWatchGnuPG
