kleopatra - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Current Maintainer
he: מתחזק נוכחי

en: Former Maintainer
he: מתחזק קודם

en: Original Author
he: כותב מקורי

en: Select Certificate File
he: בחירת קובץ תעודה

en: CRL file imported successfully.
he: קובץ רשימת ביטול התעודות יובא בהצלחה.

en: Email
he: דוא"ל

en: Common Name
he: שם נפוץ

en: Organization
he: אירגון

en: Country
he: מדינה
