kleopatra - en to he translation catalogue (34 entries)

en: Steffen Hansen
he: סטפן הנסן

en: Original Author
he: היוצר המקורי

[ctx: @title]
en: GnuPG Log Viewer
he: מציג יומני GnuPG

[ctx: @info]
en: Viewer for GnuPG daemon and application logs
he: מציג יומנים של סוכן GnuPG ושל היישום

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
he: הגדרת KWatchGnuPG

[ctx: @label:textbox]
en: &Executable:
he: &קובץ הפעלה:

[ctx: @label:textbox]
en: &Socket:
he: &שקע:

en: None
he: אין

en: Basic
he: בסיסי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Expert
he: מומחה

en: Guru
he: גורו

[ctx: @label:textbox]
en: Default &log level:
he: רמת &תיעוד כברירת מחדל:

en: Log Window
he: חלון יומנים

[ctx: history size spinbox suffix]
en: %v line | %v lines
he[0]: שורה
he[1]: שתי שורות
he[2]: %v שורות
he[3]: %v שורות

en: unlimited
he: לא מוגבל

[ctx: @label:textbox]
en: &History size:
he: &גודל ההיסטוריה:

[ctx: @action:button]
en: Set &Unlimited
he: הגדרה &ללא מוגבל

[ctx: @option:check]
en: Enable &word wrapping
he: הפעלת &גלישת שורות

en: [%1] Log cleared
he: [%1] היומן נמחק

en: C&lear History
he: &פינוי ההיסטוריה

en: [%1] Log stopped
he: [%1] היומן נעצר

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
he: לא ניתן להפעיל את תהליך התיעוד של watchgnupg.
    נא להתקין את watchgnupg איפשהו ב־‎$PATH שלך.
    חלון היומן הזה לא הצליח להציג מידע חיוני כלשהו.

en: [%1] Log started
he: [%1] היומן החל

en: There are no components available that support logging.
he: אין רכיבים זמינים שתומים בתיעוד.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
he: תהליך התיעוד של watchgnupg מת.
    לנסות להפעיל אותו מחדש?

[ctx: @action:button]
en: Try Restart
he: לנסות להפעיל מחדש

[ctx: @action:button]
en: Do Not Try
he: לא לנסות

en: ====== Restarting logging process =====
he: ====== תהליך התיעוד מופעל מחדש =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
he: תהליך התיעוד של watchgnupg לא פעיל.
    חלון התיעוד לא הצליח להציג מידע חיוני כלשהו.

en: Save Log to File
he: שמירת היומן לקובץ

en: Could not save file %1: %2
he: לא ניתן לשמור את הקובץ %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
he: &קובץ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
he: סרגל כלים ראשי
