KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
hu: Eredeti szerző

en: GnuPG log viewer
hu: GnuPG naplómegjelenítő

en: (c) 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
hu: (c) Klarälvdalens Datakonsult AB, 2004.

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
hu: A KWatchGnuPG beállítása

en: &Executable:
hu: &Programfájl:

en: &Socket:
hu: Al&jazat:

en: None
hu: Nincs

en: Basic
hu: Egyszerű

en: Advanced
hu: Speciális

en: Expert
hu: Szakértői

en: Default &log level:
hu: Az &alapértelmezett naplózási szint:

en: Log Window
hu: Naplóablak

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
hu[0]:  sor
hu[1]:  sor

en: unlimited
hu: korlátlan

en: &History size:
hu: A napló mé&rete:

en: Set &Unlimited
hu: Legyen k&orlátlan

en: Enable &word wrapping
hu: A sortördelés b&ekapcsolása

en: [%1] Log cleared
hu: [%1] Kiürült a napló

en: C&lear History
hu: A napló k&iürítése

en: [%1] Log stopped
hu: [%1] Leállt a naplózás

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
hu: A watchgnupg naplózási folyamatot nem sikerült elindítani.
    Kérem telepítse fel a watchgnupg programot úgy, hogy benne
    legyen az elérési útban (PATH változó).
    Ez a naplóablaknak így nem tud információt megjeleníteni.

en: [%1] Log started
hu: [%1] Elindult a naplózás

en: There are no components available that support logging.
hu: Nem áll rendelkezésre naplózási komponens.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
hu: A watchgnupg naplózási folyamat bezárult.
    Újra szeretné indítani?

en: Try Restart
hu: Újraindítás

en: Do Not Try
hu: Nem kell újraindítani

en: ====== Restarting logging process =====
hu: ====== A naplózási folyamat újraindul =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
hu: A watchgnupg naplózási folyamat nem fut.
    Ez a naplóablak így nem tud információt megjeleníteni.

en: Save Log to File
hu: A napló mentése fájlba

en: Could not save file %1: %2
hu: Nem sikerült menteni a következő fájlt: %1, %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

en: KWatchGnuPG Log Viewer
hu: KWatchGnuPG naplómegjelenítő
