kleopatra - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
ka: საწყისი ავტორი

en: GnuPG log viewer
ka: GnuPG ჟურნალის დათვალიერება

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
ka: KWatchGnuPG-ის მრგება

en: &Executable:
ka: &გამშვები ფაილი:

en: &Socket:
ka: &სოკეტი:

en: None
ka: არაფერი

en: Basic
ka: საწყისი

en: Advanced
ka: დაწინაურებული

en: Expert
ka: ექსპერტი

en: Guru
ka: გურუ

en: Default &log level:
ka: ჟურნალის &ნაგულისხმები დონე:

en: Log Window
ka: ჟურნალის ფანჯარა

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
ka[0]:  ხაზი
ka[1]:  ხაზი

en: unlimited
ka: შეუზღუდავი

en: &History size:
ka: &ისტორიის ზომა:

en: Set &Unlimited
ka: &შეუზღუდავად დაყენება

en: Enable &word wrapping
ka: სიტყვების &გადატანის ჩართვა

en: [%1] Log cleared
ka: [%1] ჟურნალი გასუფთავებულია

en: C&lear History
ka: &ისტორიის გასუფთავება

en: [%1] Log stopped
ka: [%1] ჟურნალი შეჩერდა

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
ka: Watchgnupg ჟურნალის პროცესის გაშვების შეცდომა.
    დააყენეთ watchgnupg სადმე $PATH-ში.
    ჟურნალის ამ ფანჯარამ საჩვენებლად რაიმე მნიშვნელოვანი ინფორმაციის მოძიება ვერ შეძლო.

en: [%1] Log started
ka: [%1] ჟურნალი გაეშვა

en: There are no components available that support logging.
ka: კომპონენტები, რომლებსაც ჟურნალის მხარდაჭერა აქვთ, ვერ ვიპოვე.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
ka: პროცესი watchgnupg მოკვდა.
    გნებავთ თავიდან გაუშვათ?

en: Try Restart
ka: სცადეთ, დაარესტარტოთ

en: Do Not Try
ka: არ სცადოთ

en: ====== Restarting logging process =====
ka: ====== ჟურნალის პროცესის თავიდან გაშვება =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
ka: ჟურნალის პროცესი watchgnupg გაშვებული არააა.
    ამ ჟურნალის ფანჯარამ საჩვენებლად რაიმე მნიშვნელოვანი ინფორმაციის მოძიება ვერ შეძლო.

en: Save Log to File
ka: ჟურნალის ფაილში ჩაწერა

en: Could not save file %1: %2
ka: ფაილის (%1) შენახვის შეცდომა: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ka: &ფაილი

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ka: ხელსაწყოთა მთავარი ზოლი

en: KWatchGnuPG Log Viewer
ka: KWatchGnuPG ჟურნალის დამთვალიერებელი
