kleopatra - en to kk translation catalogue (737 entries)

en: Current Maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Former Maintainer
kk: Бұрынғы желтілдірушісі

en: Original Author
kk: Бастапқы авторы

en: Backend configuration framework, KIO integration
kk: Тетігін баптау кұрылым негізі, KIO біріктіруі

en: Key-state dependent colors and fonts in the certificates list
kk: Тізіміндегі кілттің түс пен қаріпінің кілт күйіне тәуелдігі

en: Artwork
kk: Көркемдетуі

en: Resident gpgme/win wrangler, UI Server commands and dialogs
kk: Тұрақты gpgme/win реттеушісі, интерфейсінің командар мен диалогтары

en: DN display ordering support, infrastructure
kk: DN көрсету тәртібін қолдау, инфрақұрылымы

en: Certificate Manager and Unified Crypto GUI
kk: Куәліктер менеджері мен бірыңғай графикалық крипто-интерфейсі

en: Certification Not Possible
kk: Куәландыру мүмкін емес

en: <p>An error occurred while trying to change the passphrase for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
kk: <p><b>%1</b> дегеннің паролін озгерту кезінде бір қате орын алды:</p> <p>%2</p>

en: Passphrase Change Error
kk: Паролін өзгерту қатесі

en: Passphrase changed successfully.
kk: Паролі сәтті өзгертілді.

en: Passphrase Change Succeeded
kk: Паролін өзгерту сәтті өтті

en: Failed to update the trust database:
    %1
kk: Сенімдіер қорын жаңарту жаңылысы:
    %1

en: Root Trust Update Failed
kk: Түбір сенімділерді жаңарту жаңылысы

en: Cannot open existing file "%1" for reading: %2
kk: Бар "%1" деген файл оқуға ашылмады: %2

en: Cannot open file "%1" for reading and writing: %2
kk: "%1" деген файл оқуға-жазуға ашылмады: %2

en: Cannot set restrictive permissions on file %1: %2
kk: "%1" деген файлға шектейтін рұқсаттары орнатылмады: %2

en: Failed to move file %1 to its final destination, %2: %3
kk: %1 файлын соңғы орнына жілжыту жаңылысы, %2: %3

en: Could not find gpgconf executable
kk: gpgconf орөндайтын файлы табылмады

en: "gpgconf --reload gpg-agent" failed: %1
kk: "gpgconf --reload gpg-agent" жаңылысы: %1

en: An error occurred: %1
kk: Қате орын алды: %1

en: Create Checksum Files Error
kk: Бақылау қосынды файлдарын құру қатесі

en: Select One or More Files to Create Checksums For
kk: Бақылау қосындыларды жазуға құрылатын бір не бірнеше файл таңдаңыз

en: Verify Checksum Files Error
kk: Бақылау қосынды файлдарын тексеру қатесі

en: Select One or More Checksum Files
kk: Бір не бірнеше бақылау қосынды файлдарын таңдаңыз

en: The DirMngr process that tried to clear the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of %1 for details.
kk: CRL кэшін тазалау кезіндегі DirMngr процесі күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды. Егжей-тегжейін %1 дегеннің шығысынан қараңыз.

en: An error occurred while trying to clear the CRL cache. The output from %1 was:
    %2
kk: CRL кэшін тазалау кезінде қате пайда болды. Сондағы %1 дегеннің шығысы:
    %2

en: CRL cache cleared successfully.
kk: CRL кэші сәтті тазаланды.

en: Certificate Details
kk: Куәліктің егжей-тегжейі

[ctx: @info]
en: <para>Successfully wrote request to <filename>%1</filename>.</para><para>You should now send the request to the Certification Authority (CA).</para>
kk: <para>Талап <filename>%1</filename> деген файлға жазылды.</para><para>Енді оны Куәландыру орталығына жіберу керек.</para>

[ctx: @title]
en: Request Saved
kk: Талап сақталды

[ctx: @title]
en: Save Request
kk: Талапты сақтау

en: PKCS#10 Requests (*.p10)
kk: PKCS#10 талабы (*.p10)

[ctx: @title]
en: Error Saving Request
kk: Талапты сақтау қатесі

en: The clipboard does not appear to contain a signature or encrypted text.
kk: Алмасу буферінде қолтаңба не шифрланған мәтін  жоқ сияқты.

en: Decrypt/Verify Clipboard Error
kk: Алмасу буферіндегінің шифрын шешу/тексеру қатесі

en: Decrypt/Verify Files Error
kk: Файлдардың шифрын шешу/тексеру қатесі

en: Select One or More Files to Decrypt and/or Verify
kk: Шифрын шешу не/және тексеруге бір не бірнеше файл таңдаңыз

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
kk: Куәліктерді өшіру

en: Neither the OpenPGP nor the CMS backends support certificate deletion.
    Check your installation.
kk: OpenPGP тетігіңіз де, CMS тетігіңіз де куәлікті өшіруді қолдамайды.
    Орнатылымын тексеріңіз.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected CMS certificates will be deleted.
kk: OpenPGP тетігіңіз куәлікті өшіруді қолдамайды.
    Орнатылымын тексеріңіз. Тек таңдалған CMS куәліктері ғана өшіріледі.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
kk: OpenPGP тетігіңіз куәлікті өшіруді қолдамайды.
    Орнатылымын тексеріңіз.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected OpenPGP certificates will be deleted.
kk: CMS тетігіңіз куәлікті өшіруді қолдамайды.
    Орнатылымын тексеріңіз. Тек таңдалған OpenPGP куәліктері ғана өшіріледі.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
kk: CMS тетігіңіз куәлікті өшіруді қолдамайды.
    Орнатылымын тексеріңіз.

en: Certificate Deletion Failed
kk: Куәлікті өшіру жаңылысы

en: Certificate Deletion Problem
kk: Куәлікті өшіру мәселесі

en: OpenPGP backend: %1
kk: OpenPGP тетігі: %1

en: CMS backend: %1
kk: CMS тетігі: %1

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
kk: <qt><p>Куәліктерді өшіру кезінде қате пайда болды:</p><p><b>%1</b></p></qt>

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
kk: &Жаңарту

en: Unable to start process gpgsm. Please check your installation.
kk: gpgsm процесі бастай алмады. Орнатылғанын тексеріңіз.

en: Dump Certificate Error
kk: Куәліктің дамп-хаттамасының қатесі

en: The GpgSM process that tried to dump the certificate ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --dump-cert %1 for details.
kk: <para>Куәліктің дампын жасау әрекетін бастаған GpgSM процесі  күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды.</para><para>Егжей- тегжейін <icode>%1</icode> дегеннің шығысынан қараңыз.</para>

en: An error occurred while trying to dump the certificate. The output from GpgSM was:
    %1
kk: Куәліктің дампын жасау кезінде қате пайда болды. Сондағы GpgSM-дың шығысы:
    %1

en: Dump CRL Cache Error
kk: CRL кэш дампының қатесі

en: The GpgSM process that tried to dump the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr listcrls for details.
kk: CRL кэшінің дампын істеу кезіндегі GpgSM процесі күтпеген қатеге тап болып, бітпей аяқталды.. Егжей-тегжейін gpgsm --call-dirmngr listcrls дегеннің шығысынан қараңыз,

en: An error occurred while trying to dump the CRL cache. The output from GpgSM was:
    %1
kk: CRL кэшінің дампын істеу кезінде қате пайда болды. Сондағы GpgSM-дың шығысы:
    %1

en: Encrypt Clipboard Error
kk: Алмасу буферіндегінің шифрлау қатесі

en: OpenPGP Certificates
kk: OpenPGP куәліктері

en: S/MIME Certificates
kk: S/MIME куәліктері

en: Exporting certificates...
kk: Куәліктерді экспорттау...

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
kk: <qt><p>Куәлікті экспорттау кезінде қате пайда болды:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
kk: Куәлікті экспорттау жаңылысы

en: Could not write to file %1.
kk: %1 файлына жазуға болмайды.

[ctx: @info]
en: <para>No OpenPGP directory services have been configured.</para><para>Since none is configured, <application>Kleopatra</application> will use <resource>keys.gnupg.net</resource> as the server to export to.</para><para>You can configure OpenPGP directory servers in <application>Kleopatra</application>'s configuration dialog.</para><para>Do you want to continue with <resource>keys.gnupg.net</resource> as the server to export to?</para>
kk: <para>OpenPGP каталог кызметтері  бапталмаған.</para><para>Ол бапталмаса, онда <application>Kleopatra</application> экспорттау сервері ретінде <resource>keys.gnupg.net</resource> дегенді қолданады.</para><para> OpenPGP каталог серверлерін <application>Kleopatra</application>-ның баптау диалогынан баптай аласыз.</para><para>Экспорттайтын сервері <resource> keys.gnupg.net</resource> бола берсін бе?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export
kk: OpenPGP куәлікті экспорттау

[ctx: @info]
en: <para>When OpenPGP certificates have been exported to a public directory server, it is nearly impossible to remove them again.</para><para>Before exporting your certificate to a public directory server, make sure that you have created a revocation certificate so you can revoke the certificate if needed later.</para><para>Are you sure you want to continue?</para>
kk: <para>OpenPGP куәліктерді ашық каталог северіне экспорттаған соң, оларды одан сосын кетіруі мүмкін емес дерлік.</para><para>Сондықтан, куәлігіңізді ашық каталог северіне экспорттау алдында, оның күшін, кейін керек болғанда, жоюға мүміндік беретін күшін жою куәлігін жасап алғаныңыз жөн.</para><para>Экпорттай берейік пе?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Error
kk: OpenPGP куәлігін экспорттау қатесі

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Finished
kk: OpenPGP куәлігін экспорттау аяқталды

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to export OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
kk: <para>OpenPGP куәлігін экспорттау әрекетін бастаған GPG процесі  күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды.</para><para>Егжей- тегжейін <icode>%1</icode> дегеннің шығысынан қараңыз.</para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to export OpenPGP certificates.</para> <para>The output from <command>%1</command> was: <message>%2</message></para>
kk: <para>OpenPGP куәлігін экспорттау әрекетінінде бір қате орын алды.</para> <para><command>%1</command> дегеннің шығысы: <message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates exported successfully.
kk: OpenPGP куәлігі сәтті экспорталды.

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to export the secret key.</para> <para>The output from <command>%1</command> was: <message>%2</message></para>
kk: <para>Құпия кілтін экспорттау әрекетінде бір қате орын алды.</para> <para><command>%1</command> дегеннің шығысы: <message>%2</message></para>

en: Secret Key Files
kk: Құпия кілт файлдары

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Export Error
kk: Құпия кілтін экспорттау қатесі

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Export Finished
kk: Құпия кілтін экспорттау аяқталды

[ctx: @info]
en: <para>The GPG or GpgSM process that tried to export the secret key ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
kk: <para>Құпия кілтін экспорттау әрекетін бастаған GPG не GpgSM процесі  күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды.</para><para>Егжей- тегжейін <icode>%1</icode> дегеннің шығысынан қараңыз.</para>

[ctx: @info]
en: Secret key successfully exported.
kk: Құпия кілт сәтті экспортталды.

en: Unable to start process %1. Please check your installation.
kk: %1 процесі бастай алмады. Орнатылғанын тексеріңіз.

en: Starting %1...
kk: %1 бастауы...

en: Process finished
kk: Процесс ақяқталды

en: Clipboard contents do not look like a certificate.
kk: Алмасу буферіндегісі куәлікке ұқсамайды.

en: Certificate Import Failed
kk: Куәлікті импорттау жаңылысы

en: Could not determine certificate type of clipboard contents.
kk: Алмасу буферіндегі куәліктің түрі анықталмайды.

en: Clipboard
kk: Алмасу буфері

en: Could not open file %1 for reading: %2
kk: %1 файлы оқуға ашылмады: %2

en: Certificates
kk: Куәліктер

en: Any files
kk: Кез-келген файлдар

en: Select Certificate File
kk: Куәлік файлын таңдау

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported Certificates from %1
kk: %1 дегеннен куәліктер импортталды

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported certificates from these sources:<br/>%1
kk: Келесі жерлерден куәліктер импортталды:<br/>%1

[ctx: @title:tab]
en: Imported Certificates
kk: Импортталған сертификаттар

en: Total number processed:
kk: Қарастырылғандар саны:

en: Imported:
kk: Импортталған:

en: New signatures:
kk: Жаңа қолтаңбалар:

en: New user IDs:
kk: Жаңа пайдаланушы ID-лері:

en: Certificates without user IDs:
kk: Пайдаланушы ID-лерсіз куәліктер:

en: New subkeys:
kk: Жаңа ішкі кілттер:

en: Newly revoked:
kk: Жаңа күші жойылған:

en: Not imported:
kk: Импортталмаған:

en: Unchanged:
kk: Өзгертілмеген:

en: Secret keys processed:
kk: Қарастырылған құпия кілттер:

en: Secret keys imported:
kk: Импортталған құпия кілттер:

en: Secret keys <em>not</em> imported:
kk: Импорттал<em>ма</em>ған құпия кілттер:

en: Secret keys unchanged:
kk: Өзгертілмеген құпия кілттер:

en: No imports (should not happen, please report a bug).
kk: Ештеңе импортталмаған (болуға тиіс емес, қате туралы хабарлаңыз).

en: Import
kk: импорт

en: Certificate Import Result
kk: Куәлікті импорттау нәтижесі

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
kk: <qt><p>Куәлікті импорттау кезінде қате пайда болды:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
kk: <qt><p>%1 куәлігін импорттау кезінде қате пайда болды:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: The type of this certificate (%1) is not supported by this Kleopatra installation.
kk: Орнатыған Kleopatra нұсқасы бұл (%1) куәліктің түрін танымайды.

en: Select CRL File to Import
kk: Импорттайтын CRL файлды таңдау

en: Unable to start process dirmngr. Please check your installation.
kk: dirmngr процесі бастай алмады. Орнатылғанын тексеріңіз.

en: Clear CRL Cache Error
kk: CRL кэш қатесін тазалау...

en: Import CRL Error
kk: CRL қатесін импорттау...

en: An error occurred while trying to import the CRL file. The output from gpgsm was:
    %1
kk: CRL файлды импорттау кезінде қате пайда болды. Сондағы gpgsm шығысы:
    %1

en: CRL file imported successfully.
kk: CRL файл сәтті импортталды.

en: Import CRL Finished
kk: CRL импорттауы аяқталды

[ctx: @info]
en: <para>The GPG or GpgSM process that tried to learn the smart card ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
kk: <para>Смарт-картаны зерттеу әрекетін бастаған GPG не GpgSM процесі  күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды.</para><para>Егжей- тегжейін <icode>%1</icode> дегеннің шығысынан қараңыз.</para>

en: Show Details
kk: Егжей-тегжейлерін көрсету

[ctx: @info]
en: Failed to search on certificate server. The error returned was:
    %1
kk: Куәлік серверінде іздеу жаңылысы. Қайтарылған қате: 
    %1

[ctx: @info]
en: <para>The query result has been truncated.</para><para>Either the local or a remote limit on the maximum number of returned hits has been exceeded.</para><para>You can try to increase the local limit in the configuration dialog, but if one of the configured servers is the limiting factor, you have to refine your search.</para>
kk: <para>Сұраныс нәтижелері келтеленген.</para><para>Себебі - жергілікті не қашықтағы қайтарылатын нәтижелер саны шегіне жеткен.</para><para>Баптау диалогында жергілікті шегін үлкейтіп көріңіз, бірақ кедергі - серверлердің шегі болса, сұраныс шартын тарлыту керек.</para>

[ctx: @title]
en: Result Truncated
kk: Келтеленген нәтиже

[ctx: @info]
en: <para>You do not have any directory servers configured.</para><para>You need to configure at least one directory server to search on one.</para><para>You can configure directory servers here: <interface>Settings->Configure Kleopatra</interface>.</para>
kk: <para>Бірдебір каталог сервері бапталмаған.</para><para>Іздеуді откізу үшін кемінде бір каталог серверді баптап қою керек.</para> <para>Оны <interface>Баптау->Kleopatra баптауы</interface> дегенге барып істеуге болады.</para>

[ctx: @title]
en: No Directory Servers Configured
kk: Бапталған каталог сервері жоқ

[ctx: @title:window]
en: Error
kk: Қате

[ctx: @info]
en: <para>No OpenPGP directory services have been configured.</para><para>If not all of the certificates carry the name of their preferred certificate server (few do), a fallback server is needed to fetch from.</para><para>Since none is configured, <application>Kleopatra</application> will use <resource>keys.gnupg.net</resource> as the fallback.</para><para>You can configure OpenPGP directory servers in Kleopatra's configuration dialog.</para><para>Do you want to continue with <resource>keys.gnupg.net</resource> as fallback server?</para>
kk: <para>OpenPGP каталог кызметтері  бапталмаған.</para><para>Егерде куәліктерінің кейбірінде сервері көрсетілмеген болса (ондайы жиі болады), онда қосалқы серверін тағайындап қою керек.</para><para>Ол да бапталмаса, онда <application>Kleopatra</application> қосалқы ретінде <resource>keys.gnupg.net</resource> дегенді қолданады.</para><para> OpenPGP каталог серверлерін Kleopatra-ның баптау диалогынан баптай аласыз.</para><para>Қосалқы сервері <resource> keys.gnupg.net</resource> бола берсін бе?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh
kk: OpenPGP куәлігін жаңарту

[ctx: @info]
en: <para>Refreshing OpenPGP certificates implies downloading all certificates anew, to check if any of them have been revoked in the meantime.</para><para>This can put a severe strain on your own as well as other people's network connections, and can take up to an hour or more to complete, depending on your network connection, and the number of certificates to check.</para> <para>Are you sure you want to continue?</para>
kk: <para>OpenPGP куәліктерін жаңарту дегені, осы арада қайсыбірінің күші жойылды ма екен деп, бүкіл куәліктерін жаңадан жүктеп алуды бастайды..</para><para>Бұл, желі қосылымыңыздың сапасына және тексеретін куәліктер саннына карай, шамамен бір сағаттан артық уақытты алып, Сіздің жане басқалардың желідеріңізге біршама салмақ түсіреді.</para> <para>Бола берсін бе?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Error
kk: OpenPGP куәлігін тексеру қатесі

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Finished
kk: OpenPGP куәлігін тексеру аяқталды

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to refresh OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
kk: <para>OpenPGP куәліктерін жаңарту әрекетін бастаған GPG процесі  күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды.</para><para>Егжей- тегжейін <icode>%1</icode> дегеннің шығысынан қараңыз.</para>

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates refreshed successfully.
kk: OpenPGP куәліктері сәтті жаңартыды.

[ctx: @info]
en: <para>Refreshing X.509 certificates implies downloading CRLs for all certificates, even if they might otherwise still be valid.</para><para>This can put a severe strain on your own as well as other people's network connections, and can take up to an hour or more to complete, depending on your network connection, and the number of certificates to check.</para> <para>Are you sure you want to continue?</para>
kk: <para>X.509 куәліктерін жаңарту дегені, әйтпесе жарамды деп саналатын бүкіл куәліктерді, күші жойылғандар тізіміндерде бар ма екен деп, тексеріп шығады.</para><para>Бұл, желі қосылымыңыздың сапасына және тексеретін куәліктер саннына карай, шамамен бір сағаттан артық уақытты алып, Сіздің жане басқалардың желідеріңізге біршама салмақ түсіреді.</para> <para>Бола берсін бе?</para>

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh
kk: X.509 куәлігін жаңарту

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Error
kk: X.509 куәлігін жаңарту қатесі

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Finished
kk: X.509 куәлігін жаңарту аяқталды

[ctx: @info]
en: <para>The GpgSM process that tried to refresh X.509 certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
kk: <para>X.509 куәлікттерің жаңарүу әрекетін бастаған GpgSM процесі  күтпеген қатеге тап болып бітпей аяқталды.</para><para>Егжей- тегжейін <icode>%1</icode> дегеннің шығысынан қараңыз.</para>

[ctx: @info]
en: X.509 certificates refreshed successfully.
kk: X.509 куәліктері сәтті жаңартылды.

en: Sign Clipboard Error
kk: Алмасу буферінің қолтаңбалау қатесі

en: Sign/Encrypt Files Error
kk: Файлды қолтаңбалау/шифрлау қатесі

en: Select One or More Files to Sign and/or Encrypt
kk: Қолтаңбалау не/және шифрлауға бір не бірнеше файл таңдаңыз

[ctx: Key filter without user-assigned name]
en: <unnamed>
kk: <аталмаған>

en: This parameter has been locked down by the system administrator.
kk: Бұл параметрді жүйенің әкімшісі бұғаттаған.

note: i18n: ectx: label, entry (AttributeOrder), group (DN)
en: DN-Attribute Order
kk: DN-атрибуттар реті

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Certificate Categories
kk: Куәлік санаттары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, iconButton)
en: Set &Icon...
kk: Таң&башасы...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, foregroundButton)
en: Set &Text Color...
kk: &Мәтін түсін орнату...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
kk: &Ая түсін орнату...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontButton)
en: Set F&ont...
kk: Қа&ріпін орнату...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, italicCB)
en: Italic
kk: Көлбеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
kk: Қалың

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strikeoutCB)
en: Strikeout
kk: Сызып тастаған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLookPB)
en: Default Appearance
kk: Әдетті көрініс

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tooltips
kk: Ишарада көрсетілетіні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Show the following information in certificate list tooltips:
kk: Куәлік тізімінің ишарасынағы мәліметі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipValidityCheckBox)
en: Show validity
kk: Жарамдылығы көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipOwnerCheckBox)
en: Show owner information
kk: Иесі мәліметі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipDetailsCheckBox)
en: Show technical details
kk: Техникалық егжей-тегжейі көрсетілсін

en: default
kk: әдетті

en: EMail Operations
kk: Эл.пошта әрекеттер

en: File Operations
kk: Файл амалдары

en: Create OpenPGP encrypted files with ".pgp" file extensions instead of ".gpg"
kk: OpenPGP шифрлаған файлдар жұрнағы ".gpg" орнына ".pgp" болсын

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
kk: LDAP кү&ту уақыты (минут:секунд)

en: &Maximum number of items returned by query:
kk: Сұранысқа қайтаратын жауаптар санының &шегі:

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
kk: Бұл параметр dirmngr >= 0.9.0 қажет етеді

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
kk: прокси жоқ

en: (Current system setting: %1)
kk: (жүйенің қазіргісі: %1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, intervalRefreshCB)
en: Check certificate validity every
kk: Жарамдылығын тексеру аралығы:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en: hour
kk: сағат

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en:  hours
kk:  сағат

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, OCSPCB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
kk: Бұл параметр таңдалса, S/MIME куәліктері онлайн куәлік күй-жайі протоколын (Online Certificates Status Protocol -OCSP) қолданып тексеріледі.Төменде OCSP серверінің URL-адресін келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OCSPCB)
en: Validate certificates online (OCSP)
kk: Онлайн куәліктерді тексеру (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
kk: Куәліктің жарамдылығын онлайн тексеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OCSPResponderURLLabel)
en: OCSP responder URL:
kk: OCSP серверінің URL-і:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
kk: Мұнда куәліктердің жарамдылық күй-жайін онлайн тексеру протоколы (OCSP) серверінің URL-адресін келтіріңіз. URL әдетте http:// деп басталады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OCSPResponderSignatureLabel)
en: OCSP responder signature:
kk: OCSP серверінің қолтаңбасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
kk: Куәлік қызметінің URL-і елемей қалсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KleopatraClientCopy::Gui::CertificateRequester, OCSPResponderSignature)
en: Choose here the certificate with which the OCSP server signs its replies.
kk: Мында куәлік қай OCSP серверімен қолтаңбалайтының таңдай аласыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: By default, GnuPG uses the file ~/.gnupg/policies.txt to check if a certificate policy is allowed. If this option is selected, policies are not checked.
kk: Әдетте қуәліктер ережесін қолдануға рұқсаттың бар екендігін тексеру үшін GnuPG  ~/.gnupg/policies.txt файлын қолданады. Егер бұл параметрді таңдасыңыз ережелер тексерілмейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
kk: Куәлік ережелері тексерілмесін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
kk: Бұл белгісі қойылса, S/MIME куәліктерін тексеру үшін күші жойылған куәліктер тізімдер (CRL) ешқашанда қолданбайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
kk: Ешқашанда CRL-ге жүгінбеу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, allowMarkTrustedCB)
en: If this option is checked while a root CA certificate is being imported, you will be asked to confirm its fingerprint and to state whether or not you consider this root certificate to be trusted. A root certificate needs to be trusted before the certificates it certified become trusted, but lightly allowing trusted root certificates into your certificate store will undermine the security of the system.
kk: Бұл белгі қойылса, Куәландыру орталығының түбір куәлігі импортталғанда, Сізден оның қолтаңбасын растауы және оған сенім артасызба, жоқ па деп сұралады.  Оның куәландырған куәліктерге сенім арту алдында түбір куәлігінің өзі сенімді болу керек. Бірақ кез-келген түбір куәлігіне сене берген жуйеңізді тәуекел қылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allowMarkTrustedCB)
en: Allow to mark root certificates as trusted
kk: Түбір куәліктерді сенімді деп белгілеуі рұқсат етілсін

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP).
kk: Белгісі қойылса, жетпейтін берушілердін куәліктері алынады (бұл CRL және OCSP-жүгінген тексеріс тәсіліндеріне де тиісті).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
kk: Жетпейтін берушілердін куәліктері алынсын

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: &HTTP Requests
kk: &HTTP сұраныстар

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
kk: S/MIME-де HTTP мүлдем қолданбайтын қылу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
kk: Ешбір HTTP сұранысы болмасын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first-found DP entry is used.  With this option, all entries using the HTTP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
kk: Күші жойылған куәліктер тізімінің (CRL) орналасуын анықтағанда,  тексерілетін куәлікте "CRL тарату орталығы" (CRL Distribution Point, DP) дегендер болады, ол URL адрестеріне бағыттайтын сілтемелер. Алғашқы табылған DP жазуы қолданылады.  Бұл параметр таңдалса, лайықты DP-ні іздегенде HTTP-қолданатындары еленбейді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
kk: HTTP-ны қолданатын CRL үлестіру нүктелері елемей қалсын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
kk: Егер бұл таңдалса, бүкіл HTTP сұраныстарында, (http_proxy деген орта анымалысынан алыңған) оң жағында көрсетілген HTTP проксиі қолданылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: Use system HTTP proxy:
kk: Жүйелік HTTP проксиі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomHTTPProxyRB)
en: Use this proxy for HTTP requests:
kk: HTTP сұраныстарында қолданатын проксиі:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, customHTTPProxy)
en: <p>If no system proxy is set, or you need to use a different proxy for GpgSM, you can enter its location here.</p><p>It will be used for all HTTP requests relating to S/MIME.</p><p>The syntax is host:port, for instance myproxy.nowhere.com:3128.</p>
kk: <p>Егер жүйелік прокси орнатылмаған немесе GpgSM-ге басқа покси керек болса, оны осында келтіре аласыз.</p><p>Ол S/MIME бойынша қатынайтын бүкіл HTTP сұраныстарында қолданатын болады.</p><p>Жазбасы хост:порт түрінде, мысалы: myproxy.nowhere.kz:3128.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: &LDAP Requests
kk: &LDAP сұраныстары

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
kk: S/MIME үшін LDAP қолдануын болдырмау.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
kk: LDAP сұраныстары болмасын

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: When looking for the location of a CRL, the to-be-tested certificate usually contains what are known as "CRL Distribution Point" (DP) entries, which are URLs describing the way to access the CRL. The first found DP entry is used.  With this option, all entries using the LDAP scheme are ignored when looking for a suitable DP.
kk: CRL дегенді қарастырғанда, тексерілетін куәлікте әдетте CRL-ге қалай қол жеткізетінің қорсететін URL-ден тұратын "CRL үлестіру нүктесі" дегендері болады. Сондай бірінші кездескен нүктесі қолданылады. Бұл белгісі қойылса, LDAP-протоколды нүктелер қарастырылмайды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
kk: LDAP-ты қолданатын CRL үлестіру нүктелері елемей қалсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
kk: LDAP сұраныстар үшін негізгі хосты:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, customLDAPProxy)
en: Entering an LDAP server here will make all LDAP requests go to that server first. More precisely, this setting overrides any specified host and port part in a LDAP URL and will also be used if host and port have been omitted from the URL. Other LDAP servers will be used only if the connection to the "proxy" failed.
    The syntax is "HOST" or "HOST:PORT". If PORT is omitted, port 389 (standard LDAP port) is used.
kk: Бүкіл LDAP сұраныстары алдымен осында келтірілген LDAP серверіне жолданады. Нақты айтқанда, бұл жазуы басқа келтірілген-келтірілмеген LDAP хост және порт URL-лерден артық. Басқа LDAP серверлері тек осымен байланыс болмағанда ғана пайдаланады.
    Жазбасының түрі "HOST" немесе "HOST:PORT". Егер PORT болмаса, онда 389 деген стандартты LDAP портын қолданады

en: The file <b>%1</b> already exists.
    Overwrite?
kk: <b>%1</b> деген файл бар екен.
    Үстінен жаза берейік пе?

en: Overwrite Existing File?
kk: Бар файл үстінен жаза берейік пе?

en: Overwrite All
kk: Бүкілін үстінен жазу

[ctx: @info]
en: No checksum files have been created.
kk: Бақылау қосындысы есептелмеді.

[ctx: @info]
en: These checksum files have been successfully created:
kk: Бақылау қосынды файлдары сәтті жазылды:

[ctx: @info]
en: There were no errors.
kk: Қате жоқ.

[ctx: @info]
en: The following errors were encountered:
kk: Келесі қателер тап болды:

en: Create Checksums: input files must be either all checksum files or all files to be checksummed, not a mixture of both.
kk: Бақылау қосындысын есептеу: кіріс файлдар немесе бүкілі бақылау қосынды файлдары немесе бүкілі бақылау қосындысын есептейтін файлдар болу керек, араласы болмайды.

en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Initializing...
kk: Инициализациясы...

[ctx: @title:window]
en: Create Checksum Progress
kk: Бақылау қосындыны есептеу барысы

en: Error while running %1: %2
kk: %1 жеккенде қате пайда болды: %2

en: Failed to execute %1: %2
kk: %1 орындау жаңылысы: %2

en: No checksum programs defined.
kk: Бақылау косындыны есептейтін бағдарлама анықталмаған.

en: Scanning directories...
kk: Қапшықтарды қарап-шығу...

en: Calculating total size...
kk: Жалпы өлшемін есептеу...

en: Checksumming (%2) in %1
kk: %1 ішіндегі бақылау қосындысы (%2)

en: Done.
kk: Дайын.

en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
kk: Әрекеттердің күй-жайы мен барысы осында көрсетіледі.

en: User canceled
kk: Пайдаланушысы доғарды

en: At least one input needs to be provided
kk: Кірісте бірдеме болу керек

en: Informative sender/signed data count mismatch
kk: Жіберуші/Қолтаңбалау дерегінің ақпарат есебі сәйкес келмейді

en: Signature/signed data count mismatch
kk: Жіберуші/Қолтаңбалау дерегінің есебі сәйкес келмейді

en: Signed data can only be given for detached signature verification
kk: Қолтаңбалаған деректер тек бөлек қолтаңбаны тексеруге ғана беріледі

en: Input/Output count mismatch
kk: Кіріс/Шығыс есебі сәйкес келмейді

en: Cannot use output and signed data simultaneously
kk: Шығыс пен қолтаңбаланған дерек бірмезгілде қолдануға келмейді

en: No backend support for %1
kk: %1 дегенді қолдайтын тетігі жоқ

en: Cannot determine whether input data is OpenPGP or CMS
kk: Кірістегі дерегі OpenPGP ме CMS па, анықталмады

en: No usable inputs found
kk: Кірісте жарамды түк те жоқ

en: Error: Signature not verified
kk: Қате: Қолтаңба тексерілмеді

en: Good signature
kk: Жарамды қолтаңба

en: Signature expired
kk: Қолтаңбасы ескірген

en: CRL missing
kk: Қайтарылып алынған куәліктер тізімі (CRL) жок

en: CRL too old
kk: Қайтарылып алынған куәліктер тізімі (CRL) тым ескі

en: Bad policy
kk: Дұрыс емес ереже

en: System error
kk: Жүйелік қатесі

en: Bad signature
kk: Жарамсыз қолтаңба

en: The signature is valid but the trust in the certificate's validity is only marginal.
kk: Қолтаңбасы жарамды, бірақ куәлігінің сенімділігі шамалы.

en: The signature is valid and the certificate's validity is fully trusted.
kk: Қолттаңбасы жарамды, куәлігінің сенімділігі толық.

en: The signature is valid and the certificate's validity is ultimately trusted.
kk: Қолттаңбасы жарамды және ыкуәлігі әбден сенімді.

en: The signature is valid but the certificate's validity is <em>not trusted</em>.
kk: Қолттаңбасы жарамды, бірақ куәлігі <em>сенімсіз</em>

en: The signature is valid but the certificate's validity is unknown.
kk: Қолттаңбасы жарамды, бірақ сенімділігі беймәлім.

en: The signature is valid but the certificate's validity is undefined.
kk: Қолттаңбасы жарамды, бірақ куәлігінің сенімділігі анықталмаған.

en: Unknown certificate
kk: Беймәлім куәлік

en: <b>Verification canceled.</b>
kk: <b>Тексеру доғарылды.</b>

en: <b>Verification failed: %1.</b>
kk: <b>Тексеру жаңылды: %1.</b>

en: <b>No signatures found.</b>
kk: <b>Қолтаңбалар табылған жоқ.</b>

en: <b>Invalid signature.</b> | <b>%1 invalid signatures.</b>
kk[0]: <b>%1 жарамсыз қолтаңба.</b>

en: <br/><b>Warning:</b> The sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
kk: <br/><b>Ескерту:</b> Жіберушінің эл.пошта адресі қолтаңбалауға қолданған  %1 ішінде жоқ.

en: certificate
kk: куәлік

en: <b>Valid signature.</b> | <b>%1 valid signatures.</b>
kk[0]: <b>%1 жарамды қолтаңба.</b>

en: <br/><b>Warning:</b> The sender's mail address is not stored in the certificates used for signing.
kk: <br/><b>Ескерту:</b> Жіберушінің эл.пошта адресі қолтаңбалауға қолданған куәліктерінде жоқ.

en: <b>Decryption canceled.</b>
kk: <b>Шифрды шешу доғарылды.</b>

en: <b>Decryption failed: %1.</b>
kk: <b>Шифрды шешу жаңылысы: %1.</b>

en: <b>Decryption succeeded.</b>
kk: <b>Шифрды шешу сәтті өтті.</b>

en: The signature is invalid: %1
kk: Қолтаңбасы жарамсыз: %1

en: Input error: %1
kk: Кіріс қатесі: %1

en: <p>The sender's address %1 is not stored in the certificate. Stored: %2</p>
kk: <p>%1 деген жіберушінің эл.пошта адресі бұл куәлігінде жоқ. Бары: %2</p>

en: One unknown recipient. | %1 unknown recipients.
kk[0]: %1 беймәлім алушы.

en: Recipient: | Recipients:
kk[0]: Алушылары:

en: One unknown recipient | %1 unknown recipients
kk[0]: %1 беймәлім алушы

en: Caught exception: %1
kk: Ерекше жағдайы: %1

en: Caught unknown exception
kk: Ерекше жағдай орын алды

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature/ciphertext - maybe it is neither ciphertext nor a signature?
kk: Бұның шифры S/MIME ме, әлде OpenPGP ма, анық айырылмады, мүмкін, бірінші де, екінші де емес шығар?

en: Decrypting: %1...
kk: %1 шифрын шешу...

en: Could not determine whether this was S/MIME- or OpenPGP-encrypted - maybe it is not ciphertext at all?
kk: Бұның шифры S/MIME ме, әлде OpenPGP ма, анық айырылмады, мүмкін, мүлдем шифрлы мәтін емес шығар?

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature - maybe it is not a signature at all?
kk: Бұның қолтаңбасы S/MIME ме, әлде OpenPGP ма, анық айырылмады, мүмкін, мүлдем қолтаңба емес шығар?

en: Verifying: %1...
kk: Тексеріліп жатқаны: %1...

en: Verifying signature: %1...
kk: Тексеріліп жатқан қолтаңба: %1...

en: Call to EncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
kk: Күдікті EncryptEMailController::protocolAsString() шақырлымы.

en: User cancel
kk: Пайдаланушы доғарған

en: Encryption canceled.
kk: Шифрлау доғарылды.

en: Encryption failed: %1
kk: Шифрлау жаңылысы: %1

en: Encryption succeeded.
kk: Шифрлау сәтті өтті.

en: (no matching certificates found)
kk: (сәйкесті куәлік табылған жоқ)

en: Please select a certificate
kk: Куәлікті таңдаңыз

en: (please choose between OpenPGP and S/MIME first)
kk: (алдымен OpenPGP не S/MIME біреуін таңдаңыз)

en: &Output folder:
kk: Ш&ығыс қапшығы:

en: %1: All operations completed.
kk: %1: Бүкіл әрекеттер бітті.

en: All operations completed.
kk: Бүкіл әрекеттер бітті.

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
kk: %1-әрекет: %2

en: <b>Choose operations to be performed</b>
kk: <b>Істейтін әрекеттерді таңдаңыз</b>

en: Here you can check and, if needed, override the operations Kleopatra detected for the input given.
kk: Көрсетілген көзінде Kleopatra тапқан тапсырма әрекеттерді осында қарап-шығып, керегінде өзгерте аласыз.

en: &Decrypt/Verify
kk: &Шифрын шешу/Тексеру

en: Create all output files in a single folder
kk: Бүкіл шығыс файлдар бір қапшықа жазылсын

en: Input file:
kk: Кіріс файлы:

en: &Input file is a detached signature
kk: &Кіріс файлы - бөлек қолтаңба болсын

en: &Signed data:
kk: Қ&олтаңбаланган дерегі:

en: &Input file is an archive; unpack with:
kk: &Кіріс файлы - архив, ол келесімен тарқатылсын:

en: <b>Results</b>
kk: <b>Нәтижелері</b>

en: <b>Objects</b>
kk: <b>Нысандар</b>

en: Remove Selected
kk: Таңдалғанды өшіру

en: Select File
kk: Файлды таңдау

en: <i>No certificate selected</i>
kk: <i>Таңдалған куәлік жоқ</i>

en: <b>Recipients</b>
kk: <b>Алушылар</b>

en: Add Recipient...
kk: Алушыны қосу...

en: <b>Warning:</b> None of the selected certificates seem to be your own. You will not be able to decrypt the encrypted data again.
kk: <b>Ескерту</b> Таңдалған куәліктердің бірдебірі өзіңіздікі емес. Шифрланғанның шифрын қайта шеше алмайсыз.

en: Recipient
kk: Алушы

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
kk: Алушысы (%1)

en: <qt><p>Recipients predefined via GnuPG settings:</p>%1</qt>
kk: <qt><p>GnuPG параметрлеріндегі алушылары:</p>%1</qt>

en: Sender
kk: Жіберушісі

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
kk: Аудит журналын көрсету

en: Keep open after operation completed
kk: Әрекет біткесін ашық  қалсын

en: You need to select a signing certificate to proceed.
kk: Қолтаңбалау куәліктерді таңдау керек.

en: Please select an encryption certificate for recipient "%1"
kk: "%1" деген алушыға шифрлау куәлікті таңдаңыз

en: Please select a signing certificate for sender "%1"
kk: "%1" деген жіберушіге қолтаңбалау куәлікті таңдаңыз

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients/senders of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
kk: Kleopatra хаттың алушы/жіберушілерінің бүкіліне анық тиісті куәліктерді таба алмады.
    Әрбіріне дұрыс куәлігін таңдап беріңіз:

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for the sender of the message.
    Please select the correct certificates for the sender:
kk: Kleopatra хаттың жіберушісіне тиісті куәліктерді анық таба алмады.
    Дұрыс куәліктерін таңдап беріңіз:

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
kk: Kleopatra хаттың алушы бүкіліне тиісті куәліктерді анық таба алмады.
    Дұрыс куәліктерін таңдап беріңіз:

en: Please verify that correct certificates have been selected for each recipient:
kk: Алушысына дұрыс куәліктерін таңдап берілгенін тексеріңіз:

en: Please verify that the correct certificate has been selected for the sender:
kk: Жіберушісіне дұрыс куәлігі таңдап берілгенін тексеріңіз:

en: Show all recipients
kk: Бүкіл алушылар көрсетілсін

en: Select Signing Certificate
kk: Қолтаңбалау куәлігін таңдау

en: Select Encryption Certificate
kk: Шифрлау куәлігін таңдау

en: Only show this dialog in case of conflicts (experimental)
kk: Бұл диалог тек қайшылық кезінде ғана көрсетілсін (эксперим. мүмкінділік)

en: From:
kk: Қайсыдан:

en: To:
kk: Қайсыға дейін:

[ctx: @info]
en: <para>Archiving in combination with sign-only currently requires what are known as opaque signatures - unlike detached ones, these embed the content in the signature.</para><para>This format is rather unusual. You might want to archive the files separately, and then sign the archive as one file with Kleopatra.</para><para>Future versions of Kleopatra are expected to also support detached signatures in this case.</para>
kk: <para>Мұндағы тек қолтаңбалау архивтеумен бірге деген әрекеті(бөлек қолтаңбаға керсінше, мазмұның қолтанбаның құрамында тасымалдайтын) "мөлдір қолтаңба" дегенді қажет етеді.</para> <para>Бұл пішім сәл біртүрлі деп көрінеді. Мүмкін Сіз файлдарды бөлек архивтеп, архивті бір файл ретінде Kleopatra көмегімен қолтаңбалауды қалайсыз.</para><para>Kleopatra-ның келесі нұсқаларында бұндайда да бөлек қолтаңбалар қолданылатыны жоспарда.</para>

[ctx: @title:window]
en: Unusual Signature Warning
kk: Біртүрлі қолтаңба туралы ескерту

[ctx: @info]
en: <para>None of the recipients you are encrypting to seems to be your own.</para><para>This means that you will not be able to decrypt the data anymore, once encrypted.</para><para>Do you want to continue, or cancel to change the recipient selection?</para>
kk: <para>Шифрланғанды алушылар арасында өзіңіз жоқ екен.</para><para> Шифрланғанның шифрын кейін өзіңіз шеше алмайсыз деген сөз..</para> <para>Жалғастырасыз ба, әлде алушыларды таңдауына қайтасыз ба?</para>

[ctx: @title:window]
en: Encrypt-To-Self Warning
kk: Өзіңізге де шифрлау туралы ескерту

[ctx: @title]
en: Results
kk: Нәтижелері

[ctx: @title]
en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
kk: Әрекеттерінің күй-жайы мен барысы осында көрсетіледі.

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
kk: %1 қолтаңбалау куәлігі: %2

en: No certificate selected
kk: Куәлік таңдалмаған

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
kk: Қолтаңбалау және шифрлау (тек OpenPGP)

en: Encrypt only
kk: Тек шифрлау

en: Sign only
kk: Тек қолтаңбалау

en: Encryption Options
kk: Шифрлау параметрлері

en: Text output (ASCII armor)
kk: Мәтін шығысы (ASCII-мен шектелген)

en: Signing Options
kk: Қолтаңбалау параметрлері

en: Signer:
kk: Қолтаңбалаушы:

en: Change Signing Certificates...
kk: Қолтаңбалау куәліктерді ауыстыру...

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
kk: <b>Істейтін әрекетін таңдаңыз</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberCO)
en: Remember these as default for future operations
kk: Болашаққа әдетті қылып жатталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pgpLabel)
en: OpenPGP Signing Certificate:
kk: OpenPGP қолтаңбалау куәлігі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmsLabel)
en: S/MIME Signing Certificate:
kk: S/MIME қолтаңбалау куәлігі.

en: Search
kk: Іздеу

en: The following errors and warnings were recorded:
kk: Келесі қате мен ескертулер жазылып алынған:

en: Checksum Verification Errors
kk: Бақылау қосындысын тексеру қатесі

en: No errors occurred
kk: Қате жоқ

en: One error occurred | %1 errors occurred
kk[0]: %1 қате бар

en: Progress:
kk: Барысы:

[ctx: Show Errors]
en: Show
kk: Көрсету

en: &Next
kk: &Келесі

en: Back
kk: Шегіну

en: Call to NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
kk: Күмәнді NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() шақыруы.

en: Signing canceled.
kk: Қолтаңбалау доғарылды

en: Signing failed: %1
kk: Қолтаңбалау жаңылысы: %1

en: Signing succeeded.
kk: Қолтаңбалау сәтті өтті.

en: Archive and Sign Files
kk: Файлдарды архивтеу және қолтаңбалау

en: Sign Files
kk: Файлдарды қолтаңбалау

en: Archive and Encrypt Files
kk: Файлдарды архивтеу және шифрлау

en: Encrypt Files
kk: Файлдарды шифрлау

en: Archive and Sign/Encrypt Files
kk: Файлдарды архивтеу және қолтаңбалау/шифрлау

en: Sign/Encrypt Files
kk: Файлдарды қолтаңбалау/шифрлау

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
kk: архиві

en: Caught unexpected exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1
kk: SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared
kk: SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared дегенде ерекше жағдай орын алды

en: Signing failed.
kk: Қолтаңбалау жаңылысы

en: Encryption failed.
kk: Шифрлау жаңылысы

en: Signing and encryption succeeded.
kk: Қолтаңбалау мен шифрлау сәтті өтті.

en: Output error: %1
kk: Шығыс қатесі: %1

en:  Encryption succeeded.
kk:  Шифрлау сәтті өтті.

en: %1: <b>Sign/encrypt canceled.</b>
kk: %1: <b>Қолтаңбалау/Шифрлау доғарылды.</b>

en:  %1: Sign/encrypt failed.
kk:  %1: Қолтаңбалау/Шифрлау жаңылды

en: Cannot determine protocol for task
kk: Тапсырманың протоколы анықталмады

en: Unknown exception in Task::start()
kk: Task::start() дегенде беймәлім ерекше жағдай

[ctx: @title:window]
en: Verify Checksum Results
kk: Бақылау қосындысын тексеру

en: Cannot find checksums file for file %1
kk: %1 файлының бақылау қосынды файлы табылмады

en: Verifying checksums (%2) in %1
kk: %1 ішіндегі бақылау қосындысын тексеру (%2)

en: (required)
kk: (қажетті)

en: (optional)
kk: (міндетті емес)

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.
kk: <interface>%1</interface> деген қажет, бірақ бос.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
kk: <interface>%1</interface> деген қажет, бірақ бос.<nl/>Әкімшінің ережесі: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.
kk: <interface>%1</interface> толтырылмаған

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
kk: <interface>%1</interface> өрісі толтырылмаған.<nl/>Әкімшінің ережесі: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is invalid.
kk: <interface>%1</interface> дұрыс емес.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is invalid.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
kk: <interface>%1</interface> деген дұрыс емес.<nl/>Әкімшінің ережесі: <icode>%2</icode>

en: Email
kk: Эл.поштасы

en: Name
kk: Атауы

en: Signing
kk: Қолтаңбалау

en: Encryption
kk: Шифрлау

en: Common Name
kk: Аты-жөні

en: Organization
kk: Ұйымы

en: Country
kk: Елі

en: Please select one or more of the following certificates:
kk: Келесі куәліктерінің кемінде біреуін таңдаңыз:

en: Please select one of the following certificates:
kk: Келесі куәліктерінің біреуін таңдаңыз:

en: Reload
kk: Қайта жүктеу

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
kk: Куәліктер тізімін жаңарту

en: Lookup...
kk: Қарастыру...

en: New...
kk: Жаңа...

en: Certify
kk: Растау

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: These are the certificates you have selected for deletion:
kk: Өшіруге таңдалған  куәліктер:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Why do you want to delete more certificates than I selected?</title><para>When you delete CA certificates (both root CAs and intermediate CAs), the certificates issued by them will also be deleted.</para><para>This can be nicely seen in <application>Kleopatra</application>'s hierarchical view mode: In this mode, if you delete a certificate that has children, those children will also be deleted. Think of CA certificates as folders containing other certificates: When you delete the folder, you delete its contents, too.</para>
kk: <title>Неге мен таңдағаннан артық куәліктер өшірілмек?</title> <para>Куәліктер қоймасының (КҚ) куәлігі (мейлі, түбірлі ме, емес пе) өшірілгенде ол берген куәліктер де өшіріледі..</para><para>Бұл <application>Kleopatra</application>-ның иерархиялық көрінісінеде анық суреттеледі, еншілестері бар куәлікті өшіргенде, ол еншілестерімен бірге құриды. КҚ куәлігі қапшық секілді деп ойлаңыз: қапшық жойылғанда, ішіндегісі де кетеді.</para>

[ctx: @action:button]
en: Delete
kk: Өшіру

en: The certificate to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | All of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
kk[0]: Өшірілмек куәліктер барлығы өзіңіздікі. Оларда сол куәліктермен шифрланған деректердің шифрын шешуге қажетті сырлы кілттер болғандықтан олар өшірілмейді.

en: One of the certificates to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | Some of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
kk[0]: Өшірілмек куәліктердің кейбірі өзіңіздікі. Оларда сол куәліктермен шифрланған деректердің шифрын шешуге қажетті сырлы кілттер болғандықтан олар өшірілмейді.

en: Secret Key Deletion
kk: Құпия кілтін өшіру

en: Days
kk: күн

en: Weeks
kk: апта

en: Months
kk: ай

en: Years
kk: жыл

en: Name:
kk: Атауы:

en: Find:
kk: Іздейтіні:

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Deselect All
kk: Барлығын таңдаудан айну

en: Details...
kk: Егжей-тегжейлер...

en: Save As...
kk: Былай сақтау...

en: Advanced Settings...
kk: Жетелеп баптау

en: (unknown certificate)
kk: (беймәлім куәлік)

[ctx: @info]
en: How much do you trust certifications made by <b>%1</b> to correctly verify authenticity of certificates?
kk: <b>%1</b> деген өткізген куәліктердің шындылығын куәландыруына қаншалықты сенесіз?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, unknownRB)
en: I do not know
kk: Білмеймін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: <i>(unknown trust)</i>
kk: <i>(сенімділігі беймәлім)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <font size="-1">Choose this if you have no opinion about the trustworthyness of the certificate's owner.<br>Certifications at this trust level are ignored when checking the validity of OpenPGP certificates.</font>
kk: <font size="-1">Куәлік иелінің сенімділігі туралы ештеңе айталмасаңыз, осыны таңдаңыз.<br>Бұндайда, OpenPGP куәлігінің жарамдылығы тексерілгенде, ол расталмайды.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, neverRB)
en: I do NOT trust them
kk: Бұларға СЕНБЕЙМІН

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: <i>(never trust)</i>
kk: <i>(сенім жоқ)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <font size="-1">Choose this if you explicitly do <em>not</em> trust the certificate owner, e.g. because you have knowledge of him certifying without checking or without the certificate owner's consent.<br>Certifications at this trust level are ignored when checking the validity of OpenPGP certificates.</font>
kk: <font size="-1">Куәлік иесіне кумансіз <em>СЕНБЕЙТІН</em> болсаңыз, осыны таңдаыз.<br>Бұндайда, OpenPGP куәлігінің жарамдылығы тексерілгенде, ол расталмайды.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, marginalRB)
en: I believe checks are casual
kk: Шала тексерілген деп ойлаймын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: <i>(marginal trust)</i>
kk: <i>(сенімділігі шамалы)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullRB)
en: I believe checks are very accurate
kk: Мүкият тексерілген деп ойлаймын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: <i>(full trust)</i>
kk: <i>(толық сенімді)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <font size="-1">Choose this if you trust certifications are done very accurately.<br>Certificates will become valid with just a single certification at this trust level, so assign this much trust with care.</font>
kk: <font size="-1">Растауы мүкият жасалған десеңіз, онда осыны таңдаңыз,.<br>Бұндайда, куәлік бір рет қана растауынан өткен соң жарамды деп саналады, сондықтан абайлап таңдаңыз.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ultimateRB)
en: This is my certificate
kk: Бұл менің куәлігім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: <i>(ultimate trust)</i>
kk: <i>(әбден сенімді)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <font size="-1">Choose this if and only if this is your certificate. This is the default if the secret key is available, but if you imported this certificate, you might need to adjust the trust level yourself.<br>Certificates will become valid with just a single certification at this trust level.</font>
kk: <font size="-1">Бұны, бұл өзіңіздің, тек өзіңіздің куәлігіңіз болса ғана таңдаңыз. Егерде құпия кілтіңіз болса, бұл әдетті қолданатын куәлік. Алайда, бұл импортталған куәлік болса, онда бұның сенімділік деңгейін өзіңіз орнатуға тура келеді. <br>Бұндайда, куәлік бір рет қана растауынан өткен соң жарамды деп саналады.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <b>Step 2:</b> How thoroughly have you checked that this certificate actually belongs to the person it claims it is from?
kk: <b>2-қадам:</b> Талап еткен куәлігі шынында берген тұлғағанікі екенін қаншалықты мүкият тексердіңіз?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkLevelNotCheckedRB)
en: I have not checked at all
kk: Мүлдем тексерген жоқпыны

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Describe semantics here...
kk: Мағынасын түсіндіру...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkLevelCasualRB)
en: I have checked casually
kk: Шала-пұла тексердім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Choose this if you know the person, and have asked them whether this was their certificate, but you have not verified they are actually in possession of the secret certificate.
kk: Оны білемін, куәлік онікі мә деп сұрағанмын, бірақ құпия куәлігінің иесі екенін шындылығын тексерген жоқпын десеңіз, осыны таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkLevelThoroughlyRB)
en: I have checked very thoroughly
kk: Өте мүкият тексердім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Choose this if you have, for instance, checked the ID card of the person, and have verified that they are in possession of the secret key (e.g. by sending them encrypted mail and asking for it to be decrypted).
kk: Тұлғаның ID-картасын тексерсеңіз және құпия кілтіне ие екені (мысалы шифрланған мәтінді жіберіп, шифрын шешіп беруін сұрап) тексерілген болса, осыны тадаңыз.

en: Skipped
kk: Қалдырып кетекен

en: Passed
kk: Өткен

en: Test Name
kk: Сынақ атауы

en: Result
kk: Нәтижесі

en: (select test first)
kk: (алдымен сынақты таңдаңыз)

[ctx: @info]
en: No NullPin found. <warning>If this PIN was not set by you personally, the card might have been tampered with.</warning>
kk: NullPin табылмады. <warning>Егер бұл  PIN-кодты өзіңіз орнатпасаңыз, карта жалған болуы ықтимал.</warning>

[ctx: @info]
en: Canceled setting PIN.
kk: PIN-кодты орнату доғарылды.

[ctx: @info]
en: There was an error setting the PIN: <message>%1</message>.
kk: PIN-кодты орнату қатесі: <message>%1</message>.

[ctx: @info]
en: PIN set successfully.
kk: PIN-код сәтті орнатылды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nksLB)
en: Step 1: Set the initial PIN for the first certificate ("NKS"):
kk: 1-қадам: Бірінші ("NKS") куәлігінің бастапқы PIN-коды:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nksPB)
en: Set Initial PIN (NKS)
kk: PIN-ің беру (NKS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sigGLB)
en: Step 2: Set the initial PIN for the qualified signature certificate ("SigG"):
kk: 2-қадам: Кепілденген ("SigG) куәлігінің бастапқы PIN-коды:

en: Issuer Certificate Not Found (%1)
kk: Берушісінің куәлігі табылмады ( %1)

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while loading the certifications: <message>%1</message></para>
kk: <para>Куәліктерді жүктеп алу кезінде қате пайда болды: <message>%1</message></para>

[ctx: @title]
en: Certifications Loading Failed
kk: Куәліктерді жүктеу жаңылысы

note: i18n: ectx: label, entry (QuickSignEMail), group (EMailOperations)
en: Quick Sign EMail
kk: Эл.поштаны жедел қолтаңбалау

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (QuickSignEMail), group (EMailOperations)
en: Minimize the number of steps when signing emails, use preset defaults unless problems occur.
kk: Эл.поштаны қолтаңбалаудағы қадамдарды, мейілінше әдетті параметрлерді қолданып, қысқарту.

note: i18n: ectx: label, entry (QuickEncryptEMail), group (EMailOperations)
en: Quick Encrypt EMail
kk: Эл.поштаны жедел шифрлау

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (QuickEncryptEMail), group (EMailOperations)
en: Minimize the number of steps when encrypting emails, use preset defaults unless problems occur.
kk: Эл.поштаны шифрлаудағы қадамдарды, мейілінше әдетті параметрлерді қолданып, қысқарту.

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptVerifyPopupGeometry), group (EMailOperations)
en: Decrypt/Verify Popup Geometry
kk: Шифрын шешу/Тексерудің қалымалы терезесінің геометриясы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DecryptVerifyPopupGeometry), group (EMailOperations)
en: The remembered size and position of the Decrypt/Verify Result Popup used by clients which do not support inline display of D/V results, such as MS Outlook.
kk: MS Outlook. секілді, ішінде Шифрын шешу/Тексеруі (Шш/Т) жоқ пошта клиенттеріне арналған,  Шш/Т нәтижелерін көрсететін қалымалы терезесінің орны мен өлшемі.

note: i18n: ectx: label, entry (UsePGPFileExt), group (FileOperations)
en: Use pgp as the default extension for generated OpenPGP files
kk: Әдетті OpenPGP шифрлаған файлдар жұрнағын pgp қылу

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (UsePGPFileExt), group (FileOperations)
en: Set this to make kleopatra default to pgp file extensions for OpenPGP files.
kk: Kleopatra-ның OpenPGP шифрлаған әдетті файлдар жұрнағы pgp деп орнату.

note: i18n: ectx: label, entry (RefreshInterval), group (SMime Validation)
en: Certificate refresh interval (in hours). Zero (0) disables.
kk: Куәлікті жаңарту аралығы (сағат). Нөл (0) болса жаңартымайды.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowValidity), group (Tooltip)
en: Show certificate validity
kk: Куәліктің жарамдылығы көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowValidity), group (Tooltip)
en: Show validity information for certificates in tooltip, such as whether the certificate is expired or revoked.
kk: Куәлік ескірген не оның күші жойылған секілді мәліметті ишара жазуында көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOwnerInformation), group (Tooltip)
en: Show certificate owner information
kk: Куәлік иесі туралы мәліметі көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOwnerInformation), group (Tooltip)
en: Show owner information for certificates in tooltip, such as User IDs, subject and issuers.
kk: Пайдаланушы IDs-і, нысаны, берушісі секілді иесі туралы мәліметін көрсету.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCertificateDetails), group (Tooltip)
en: Show certificate details
kk: Куәліктің егжей-тегжейі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCertificateDetails), group (Tooltip)
en: Show more certificate details, such as fingerprint, key length and expiration dates
kk: Бақылау тізбегі, кілтінің ұзындығы,.ескіретін күні секілді егжей-тегжейін көрсету.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
kk: &Куәліктер

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
kk: &Терезе

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: Use OpenPGP for the following operation
kk: Келесі амал үшін OpenPGP пайдалансын

en: Use CMS (X.509, S/MIME) for the following operation
kk: Келесі амал үшін (X.509, S/MIME) пайдалансын

en: Location of the socket the ui server is listening on
kk: Пайдаланушы интерфейсі тыңдайтын сокетінің орналасуы

en: Run UI server only, hide main window
kk: Тек интерфейс сервері жегілсін, негізгі терезесі керек жоқы

en: Import certificate file(s)
kk: Куәлікт(ерд)і импорттау

en: Encrypt file(s)
kk: Файлд(ард)ы шифрлау

en: Sign file(s)
kk: Файлд(ард)ы қолтаңбалау

en: Sign and/or encrypt file(s)
kk: Файл(дар)ды қолтаңбалау және/не шифрлау

en: Same as --sign-encrypt, do not use
kk: Бұл --sign-encrypt секілді, қолданбаңыз

en: Decrypt file(s)
kk: Файлд(ард)ың шифрын шешу

en: Verify file/signature
kk: Файлды/қолтаңбаны тексеру

en: Decrypt and/or verify file(s)
kk: Файлд(ард)ың шифрын шешу не/және тексеру

en: Parent Window Id for dialogs
kk: Диалог аталық терезесінің ID-і

en: File(s) to process
kk: Өңдейтін файл(дар)ы

en: Kleopatra Error
kk: Kleopatra қатесі

[ctx: @info]
en: <para>The version of the <application>GpgME</application> library you are running against is older than the one that the <application>GpgME++</application> library was built against.</para><para><application>Kleopatra</application> will not function in this setting.</para><para>Please ask your administrator for help in resolving this issue.</para>
kk: <para>Жегілген <application>GpgME</application> жиын файлыңыз, <application>GpgME++</application> жиын файлыңыз жинақталғандағыдан ескі.</para><para>Бұндайда <application>Kleopatra</application> істей алмайды.</para><para>Әкімшіңізден шешімін сұраңыз.</para>

[ctx: @title]
en: GpgME Too Old
kk: GpgME тым ескі

en: GPG UI Server Error
kk: GPG интерфейс серверінің қатесі

en: Could not start the GnuPG Log Viewer (kwatchgnupg). Please check your installation.
kk: GnuPG журналын қарау құралы (kwatchgnupg) жегілмеді. Орнатылғанын тексеріңіз.

en: Error Starting KWatchGnuPG
kk: KWatchGnuPG жегу қатесі

en: GnuPG Log Viewer
kk: GnuPG журналын қарау

en: Perform Self-Test
kk: Өз-өзін сынап шығу

en: There are still some background operations ongoing. These will be terminated when closing the window. Proceed?
kk: Кейбір амалдар әлі орындалып жатыр. Терезені жапсаңыз, олар үзіледі. Үзіле берсін бе?

en: Ongoing Background Tasks
kk: Әлі бітпеген тапсырмалар бар

en: Sign/Encrypt...
kk: Қолтаңбалау/Шифрлау

en: Decrypt/Verify...
kk: Шифрын шешу/Тексеру

en: Import Certificates
kk: Куәліктерді импорттау

en: Import CRLs
kk: CRL-лерді импорттау...

en: new email
kk: жаңа эл.пошта

en: new dns name
kk: жаңа dns атауы

en: new uri
kk: жаңа uri

[ctx: %2: some admin-supplied text, %1: key size in bits]
en: %2 (1 bit) | %2 (%1 bits)
kk[0]: %2 (%1 бит)

[ctx: %1: key size in bits]
en: 1 bit | %1 bits
kk[0]: %1 бит

en: EMail
kk: Эл.поштасы

[ctx: @title]
en: Enter Details
kk: Егжей-тегжейін келтіру

en: Real name:
kk: Шын аты:

en: EMail address:
kk: Эл.пошта адресі:

en: Operation canceled.
kk: Амал тоқтатылды.

en: Could not write output file %1: %2
kk: %1 шығыс файлына жазу болмайды: %2

en: Drag this icon to your mail application's composer to attach the request to a mail.
kk: Сұранысын хатқа тіркемелеу үшін осы таңбашаны эл.пошта құрастыру бағдарламаның терезесіне сүйреп тастаңыз.

en: Restart This Wizard (Keeps Your Parameters)
kk: Шеберді жаңадан бастау (параметрлерін сақтап)

en: Save Certificate Request To File...
kk: Куәлікті сұрауын файлға сақтау...

en: Send Certificate Request By EMail...
kk: Куәлік сұрауын эл.поштамен жіберу...

en: Make a Backup Of Your Key Pair...
kk: Кілт сыңарыңыздың сақтық көшірмесі...

en: Create Revocation Request...
kk: Күшін жою сұранысын құру...

en: Create Signing Certificate With Same Parameters
kk: Параметрлерін қайталап қолтаңбалау куәлігін жасау

en: Create Encryption Certificate With Same Parameters
kk: Параметрлерін қайталап шифрлау куәлігін жасау

[ctx: @title]
en: Key Creation Failed
kk: Кілт жасау жаңылысы

en: Key pair creation failed. Please find details about the failure below.
kk: Екі сыңар кілт құру жаңылысы. Жаңылыс егжей-тегжейін төменде табасыз.

[ctx: @title]
en: Key Pair Successfully Created
kk: Екі сыңар кілт сәтті құрылды

en: Your new key pair was created successfully. Please find details on the result and some suggested next steps below.
kk: Жаңа екі сыңар кілтіңіз сәтті құрылды. Нәтижесінің егжей-тегжейін және келесі қадамыңыз туралы мәліметтті төменде табасыз.

[ctx: @info]
en: Could not copy temporary file <filename>%1</filename> to file <filename>%2</filename>: <message>%3</message>
kk: <filename>%1</filename> уақытша файлын <filename>%2</filename> файлына көшірмелеу болмайды: <message>%3</message>

en: Please process this certificate.
kk: Мынау куәлікті қарап өңдеп беріңіз.

en: Please process this certificate and inform the sender about the location to fetch the resulting certificate.
    
    Thanks,
kk: Куәлікті өңдеп беріп, нәтижесін қай жерден таба алатынын жіберушісіне хабарлаңыз.
    
    Рахмет,

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> tried to send a mail via your default mail client.</para><para>Some mail clients are known not to support attachments when invoked this way.</para><para>If your mail client does not have an attachment, then drag the <application>Kleopatra</application> icon and drop it on the message compose window of your mail client.</para><para>If that does not work, either, save the request to a file, and then attach that.</para>
kk: <para><application>Kleopatra</application> бағдарламасы хатты әдетті эл.пошта клиентіңіз арқылы жіберіп көреді.</para><para>Кейбір пошта клиенттер бұл әдісімен поштаны жібере алмайды.</para><para>Пошта клиенттің хат құрастыру терезесіне <application>Kleopatra</application> таңбашасын сүйреп апарып көріңіз.</para><para>Нәтиже болмаса, онда талапты файлға сақтап, оны тіркеме ретінде салыңыз.</para>

[ctx: @title]
en: Sending Mail
kk: Поштаны жіберу

[ctx: @info]
en: This operation will delete the certification request. Please make sure that you have sent or saved it before proceeding.
kk: Бұл амалдан куәландыру талабы өшіріледі. Істеудін алдында ол жіберілген не сақталғанына көз жеткізіңіз.

[ctx: @title]
en: Certification Request About To Be Deleted
kk: Куәландыру талабыңыз өшірілмек

[ctx: @title]
en: GPG (OpenPGP Backend) installation
kk: GPG (OpenPGP тетігін) орнату

[ctx: @title]
en: GpgSM (S/MIME Backend) installation
kk: GpgSM (S/MIME тетігін) орнату

[ctx: @title]
en: GpgConf (Configuration) installation
kk: GpgConf (Конфигурациялауын) орнату

[ctx: @info]
en: <para>A problem was detected with the <application>%1</application> backend.</para>
kk: <para><application>%1</application> тетігінің бір мәселесі байқалды.</para>

en: not supported
kk: қолдауы жоқ

[ctx: @info]
en: <para>It seems that the <icode>gpgme</icode> library was compiled without support for this backend.</para>
kk: <para><icode>gpgme</icode> жиын файлы бұл тетікті ескермей жинақталған сияқты..</para>

[ctx: @info]
en: <para>Replace the <icode>gpgme</icode> library with a version compiled with <application>%1</application> support.</para>
kk: <para><icode>gpgme</icode> жиын файлын <application>%1</application> дегенді қолдайтын нұсқасымен ауыстырыңыз.</para>

en: not properly installed
kk: дұрыс орнатылмаған

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is not installed properly.</para>
kk: <para><command>%1</command> тетігі дұрыс орнатылмаған.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please check the output of <command>%1 --version</command> manually.</para>
kk: <para><command>%1 --version</command> командасының шығыс хабарламасын қараңыз.</para>

en: too old
kk: тым ескі

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is installed in version %2, but at least version %3 is required.</para>
kk: <para>Орнатылған <command>%1</command> тетігінің нұсқасы %2, ал керегі кемінде %3.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Install <application>%1</application> version %2 or higher.</para>
kk: <para><application>%1</application> тетігінің %2 деген (не одан да жаңа) нұсқасын орнатыңыз.</para>

en: unknown problem
kk: беймәлім мәселе

[ctx: @info]
en: <para>Make sure <application>%1</application> is installed and in <envar>PATH</envar>.</para>
kk: <para><application>%1</application> деген <envar>PATH</envar> жолдарында бар екенін тексеріңіз.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> v%2.%3.%4 is required for this test, but only %5 is installed.</para>
kk: <para>Бұл сынаққа <application>%1</application> v%2.%3.%4 керек, ал орнатылып тұрғаны тек %5 ғана..</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is required for this test, but does not seem available.</para><para>See tests further up for more information.</para>
kk: <para>Бұл сынаққа <application>%1</application> деген керек, бірақ ол жоқ сияқты.</para><para>Сынақ туралы әрі қараңыз.</para>

[ctx: @info %1: test name]
en: <para>See "%1" above.</para>
kk: <para>"%1" дегенді жоғарында қараңыз.</para>

[ctx: @title]
en: Gpg-Agent Connectivity
kk: Gpg-Agent қосылымы

en: GpgME library too old
kk: GpgME жиын файлы тым ескі

[ctx: @info]
en: Either the GpgME library itself is too old, or the GpgME++ library was compiled against an older GpgME that did not support connecting to gpg-agent.
kk: Немесе GpgME жиын файлының өзі тым ескі, немесе GpgME++ жиын файлы ескі, gpg-agent-пен қосылымын қолдауы жоқ, GpgME-мен жинақталған.

[ctx: @info]
en: Upgrade to <application>gpgme</application> 1.2.0 or higher, and ensure that gpgme++ was compiled against it.
kk: <application>gpgme</application> бағдарламасын 1.2.0 нұсқасына (не одан да жаңасына) ауыстырыңыз және gpgme++ де сонымен жинақталған болсын.

en: GpgME does not support gpg-agent
kk: GpgME дегенде gpg-agent қолдауы жоқ

[ctx: @info]
en: <para>The <application>GpgME</application> library is new enough to support <application>gpg-agent</application>, but does not seem to do so in this installation.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
kk: <para><application>GpgME</application> жиын файлы жаңа, <application>gpg-agent</application> дегенді қолдауға тиіс, бірақ бұл орнатылымында оны ітемей тұрған секілді.</para><para>Қате хабарламасы: <message>%1</message>.</para>

en: unexpected error
kk: күтпеген қате

[ctx: @info]
en: <para>Unexpected error while asking <application>gpg-agent</application> for its version.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
kk: <para><application>gpg-agent</application> қолданбасынан оның нұсқасын сұрағанда күтпеген қате орын алды.</para><para>Хабарламасы: <message>%1</message>.</para>

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
kk: %1 конфигурациясын тексеру

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
kk: Жаңылыс

en: There was an error executing the GnuPG configuration self-check for %2:
      %1
    You might want to execute "gpgconf %3" on the command line.
kk: %2 дегеннің GnuPG конфигурациясын өзін-өзі тексергенде бір қате орын алды:
      %1
    Команда жолынан "gpgconf %3" деген керек шығар.

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
kk: 'libkleopatrarc' баптау файлы

en: Errors found
kk: Қателер табылды

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected the following errors in the libkleopatrarc configuration:</para>%1
kk: <para>Kleopatra бағдарламасы libkleopatrarc параметрлеріндекелесі қателерді тапты:</para>%1

[ctx: @title]
en: Windows Registry
kk: Windows реестрі

en: Obsolete registry entries found
kk: Ескірген реестрінің жазулары табылды.

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected an obsolete registry key (<resource>%1\%2</resource>), added by either a previous <application>Gpg4win</application> version or applications such as <application>WinPT</application> or <application>EnigMail</application>.</para><para>Keeping the entry might lead to an old GnuPG backend being used.</para>
kk: <para>Kleopatra реестрінің ескірген параметрін тапты (<resource>%1\%2</resource>), оны алдыңғы <application>Gpg4win</application>  немесе <application>WinPT</application> не <application>EnigMail</application> секілді қолданбалары қалдырған.</para><para>Өшірмесеңіз, ескіGnuPG тетігін қолдануы ықтимал.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Delete registry key <resource>%1\%2</resource>.</para>
kk: <para>Реестрінің <resource>%1\%2</resource> параметрін өшіру.</para>

[ctx: @info]
en: Could not delete the registry key <resource>%1\%2</resource>
kk: Реестрінің <resource>%1\%2</resource> параметрін өшіруге болмайды

[ctx: @title]
en: Error Deleting Registry Key
kk: Реестрінің параметрін өшіру қатесі

[ctx: @title]
en: UiServer Connectivity
kk: UiServer қосылымы

en: not reachable
kk: қол жеткізбеуде

[ctx: @info]
en: Could not connect to UiServer: <message>%1</message>
kk: UiServer-іне қосылу болмайды: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: <para>Check that your firewall is not set to block local connections (allow connections to <resource>localhost</resource> or <resource>127.0.0.1</resource>).</para>
kk: <para>Желіаралық қалқаныңыз жергілікті қосылымдарды бұғаттамай ма, тексеріңіз (<resource>localhost</resource> не <resource>127.0.0.1</resource>) дегенге қосылу рұқсат болсын).</para>

en: multiple instances
kk: бірнеше данасы

[ctx: @info]
en: It seems another <application>Kleopatra</application> is running (with process-id %1)
kk: Басқа <application>Kleopatra</application> данасы жегіген сияқты(процесінің ID-і: %1)

[ctx: @info]
en: Quit any other running instances of <application>Kleopatra</application>.
kk: Кез-келген басқа жегілген <application>Kleopatra</application> даналары доғарылсын.

en: Authentication
kk: Аутентификациялау

en: No option name given
kk: Параметрінің атауы көрсетілмеген

en: Parse error
kk: Талдау қатесі

en: Parse error: numeric session id too large
kk: Талдау қатесі: нөмірлі сеанс идентификаторы тым үлкен

en: CAPABILITIES does not take arguments
kk: CAPABILITIES аргументтерді керек қылмайды

en: Unknown value for WHAT
kk: WHAT мәні беймәлім

en: START_KEYMANAGER does not take arguments
kk: START_KEYMANAGER аргументтерді керек қылмайды

en: START_CONFDIALOG does not take arguments
kk: START_CONFDIALOG аргументтерді керек қылмайды

en: Message #%1
kk: #%1 хабарлама

en: Empty file path
kk: Файл жолы бос

en: Only absolute file paths are allowed
kk: Тек абсолютті файл жолы рұсат етілген

en: Only files are allowed in INPUT/OUTPUT FILE
kk: INPUT/OUTPUT FILE дегенде тек файлдар болу тиіс

en: unknown exception caught
kk: беймәлім ерекше жағдай

en: Cannot mix --info with non-info SENDER or RECIPIENT
kk: info-сыз SENDER не RECIPIENT дегендерімен --info деуге болмайды

en: Argument is not a valid RFC-2822 mailbox
kk: Аргументте жарамсыз RFC-2822 пошта жәшігі

en: Garbage after valid RFC-2822 mailbox detected
kk: Дұрыс RFC-2822 пошта жәшігінен кейін мәнсіз дерек байқалды

en: Caught unexpected exception: %1
kk: Беймәлім ерекше жағдай: %1

en: Caught unknown exception - please report this error to the developers.
kk: Беймәлім ерекше жағдай - құрастырушысыларына хабарлаңыз.

en: Cannot send "%1" status
kk: "%1" күй-жайы жіберілмейді

en: Cannot send data
kk: Дерегі жіберілмейді

en: Cannot flush data
kk: Деректі жібере салу болмады

en: Required --mode option missing
kk: Қажетті --mode параметрі жоқ

en: invalid mode: "%1"
kk: "%1" - дұрыс емес режім

en: Required --protocol option missing
kk: Қажетті --protocol параметрі жоқ

en: --protocol is not allowed here
kk: --protocol параметрі мұнда келіспейді

en: invalid protocol "%1"
kk: "%1"-  дұрыс емес протоколы

en: At least one FILE must be present
kk: Кемінде бір FILE болу тиіс

en: Cannot use non-info SENDER
kk: --info-сыз SENDER деген қолдануға келмейді

en: Cannot use non-info RECIPIENT
kk: --info-сыз RECIPIENT деген қолдануға келмейді

en: FILES present
kk: FILES деген бар

en: At least one INPUT needs to be provided
kk: Кемінде бір INPUT дегенді келтіру керек

en: INPUT/SENDER --info count mismatch
kk: INPUT/SENDER --info саны сәйкес келмейді

en: INPUT/MESSAGE count mismatch
kk: INPUT/MESSAGE саны сәйкес келмейді

en: MESSAGE can only be given for detached signature verification
kk: MESSAGE деген тек бөлек қолтаңбаны тексерісінде ғана беріледі

en: INPUT/OUTPUT count mismatch
kk: INPUT/OUTPUT саны сәйкес келмейді

en: Cannot use OUTPUT and MESSAGE simultaneously
kk: OUTPUT пен MESSAGE дегендер сыйыспайды

en: No backend support for OpenPGP
kk: OpenPGP қолдайтын тетігі жоқ

en: No backend support for S/MIME
kk: S/MIME қолдайтын тетігі жоқ

en: Cannot use SENDER
kk: SENDER дегенді пайдалануға болмайды

en: Cannot use RECIPIENT
kk: RECIPIENT дегенді пайдалануға болмайды

en: INPUT present
kk: INPUT деген бар

en: MESSAGE present
kk: MESSAGE деген бар

en: OUTPUT present
kk: OUTPUT деген бар

en: DECRYPT/VERIFY_FILES cannot use directories as input
kk: DECRYPT/VERIFY_FILES деген қапшықтарды кірісінде қабыдамайды

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1
kk:  ignCommand::Private::slotMicAlgDetermined дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined
kk: SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined дегенде ерекше жағдай орын алды

en: SENDER may not be given prior to ENCRYPT, except with --info
kk: --info параметрімен болмаса, SENDER деген ENCRYPT дегеннің алдында болмау тиіс

en: At least one INPUT must be present
kk: Кемінде бір INPUT болу тиіс

en: At least one OUTPUT must be present
kk: Кемінде бір OUTPUT болу тиіс

en: MESSAGE command is not allowed before ENCRYPT
kk: MESSAGE командасы ENCRYPT дегеннің алдында болмау тиіс

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT
kk: Берілген протокол PREP_ENCRYPT дегенмен анықталған протоколымен қайшылықта

en: New recipients added after PREP_ENCRYPT command
kk: Жаңа алушылар PREP_ENCRYPT командасынан кейін  қосылды

en: New senders added after PREP_ENCRYPT command
kk: Жаңа жіберушілер PREP_ENCRYPT командасынан кейін  қосылды

en: No recipients given, or only with --info
kk: Қабылдаушылар көрсетілмеген, немесе  --info деу керек

en: Caught unexpected exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
kk: EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
kk: EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_ENCRYPT
kk: INPUT/OUTPUT/MESSAGE деген тек PREP_ENCRYPT дегеннен кейін болу керек

en: PREP_ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
kk: PREP_ENCRYPT деген эл.пошта режімінің командасы, ал қосылым файл басқару режмінде секілді

en: SENDER may not be given prior to PREP_ENCRYPT, except with --info
kk:  --info параметрімен болмаса, SENDER деген PREP_ENCRYPT дегеннің алдында болу тиіс

en: Caught unexpected exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
kk: PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
kk: PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_SIGN
kk: INPUT/OUTPUT/MESSAGE деген PREP_SIGN дегеннен кейін болу тиіс

en: PREP_SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
kk: PREP_SIGN деген эл.пошта режімінің командасы, ал қосылым файл басқару режмінде секілді

en: No SENDER given
kk: SENDER деген жоқ

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT in this session
kk: Берілген протокол осы сеансында PREP_ENCRYPT дегенмен анықталған протоколымен қайшылықта

en: Caught unexpected exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
kk: PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved
kk: PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды

en: Caught unexpected exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1
kk: SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted
kk: SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted дегенде ерекше жағдай орын алды

en: SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
kk: SIGN деген эл.пошта режімінің командасы, ал қосылым файл басқару режмінде секілді

en: RECIPIENT may not be given prior to SIGN, except with --info
kk: --info параметрімен болмаса, RECIPIENT деген SIGN дегеннің алдында болмау тиіс

en: MESSAGE command is not allowed before SIGN
kk: MESSAGE командасы SIGN дегеннің алдында болмау тиіс

en: No senders given, or only with --info
kk: Жіберушілер көрсетілмеген, немесе  --info деу керек

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
kk: SignCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды: %1

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved
kk: SignCommand::Private::slotRecipientsResolved дегенде ерекше жағдай орын алды

en: %1 is a filemanager mode command, connection seems to be in email mode (%2 present)
kk: %1 деген файл басқару режімінің командасы, ал қосылым эл.пошта режмінде (%2 бар) секілді

en: Could not determine the GnuPG home directory. Consider setting the GNUPGHOME environment variable.
kk: GnuPG мекен каталогы анықталмады. GNUPGHOME орта айнымалысын орнатуы жөн болар.

en: Cannot determine the GnuPG home directory: %1 exists but is not a directory.
kk: GnuPG мекен каталогы анықталмады. %1 деген бар, бірақ ол каталог емес.

en: Could not create GnuPG home directory %1: %2
kk: %1 GnuPG мекен каталогы құрылмады: %2

en: Detected another running gnupg UI server listening at %1.
kk: %1 тыңдайтын басқа жегілген gnupg интерфейс сервері байқалды.

en: Could not create socket: %1
kk: Сокеті құрылмады: %1

en: Could not bind to socket: %1
kk: Сокеті байланысуға келмеді: %1

en: Could not get socket nonce: %1
kk: Сокетінің нөмірі алынбады: %1

en: Could not listen to socket: %1
kk: Сокеті тыңдауға келмеді: %1

en: Could not pass socket to Qt: %1. This should not happen, please report this bug.
kk: Сокеті Qt-ге тапсырылмады: %1. Бұнадай болуға тиіс емес, қате туралы хабарлаңыз.

en: Error in archive definition %1: %2
kk: %1 архивін анықтағандағы қате: %2

en: Cannot use both %f and | in '%1'
kk: Бірден %f және | '%1' дегендегіні пайдалануға болмайды

en: Quoting error in '%1' entry
kk: '%1' - жазуында тырнақшалау қатесі

en: '%1' too complex (would need shell)
kk: '%1' деген тым күрделі (қоршау-орта керек)

en: '%1' entry is empty/missing
kk: '%1' параметр жазуы бос немесе жоқ

en: '%1' empty or not found
kk: '%1' бос немесе табылған жоқ

en: cannot use argument passing on standard input for unpack-command
kk: тарқату командасына стандартты кірісінен жіберілген аргументінің әсері жоқ

en: Cannot find common base directory for these files:
    %1
kk: Келесі файлдарының ортақ негіз каталогы табылмады:
    %1

en: Caught unknown exception in group %1
kk: %1 тобында беймалім ерекше жағдай орын алды

en: Certificate Import
kk: Куәлік импорты

en: Encrypt...
kk: Шифрлау...

en: S/MIME-Sign...
kk: S/MIME-қолтаңбасы...

en: OpenPGP-Sign...
kk: OpenPGP-қолтаңбасы...

en: Could not open FD %1 for reading
kk: FD %1 оқуға ашылмады

en: Could not open file "%1" for reading
kk: "%1" файлы оқуға ашылмады

en: File "%1" is already open, but not for reading
kk: "%1" файлы ашылған екен, бірақ оқуға емес

en: Command not specified
kk: Команда келтірілмеген

en: Could not start %1 process: %2
kk: %1 процесі басталмады: %2

en: Failed to write input to %1 process: %2
kk: %1 процесіне кірісін жаза алмады: %2

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file1 ..."]
en: Output of %1 ...
kk: %1 шығысы ...

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file"]
en: Output of %1
kk: %1 шығысы

en: Error while running %1:
    %2
kk: %1 орындалғанда қате пайда болды:
    %2

en: Could not open clipboard for reading
kk: Алмасу буфері оқуға ашылмады

en: Clipboard contents
kk: Алмасу буферінің мазмұны

en: FindBuffer contents
kk: FindBuffer мазмұны

en: Current selection
kk: Қазіргі таңдауы

en: No input device
kk: Енгізу құрылғы жоқ

en: Log Error: Could not open log file "%1" for writing.
kk: Журнал қатесі. "%1" журнал файлы жазуға ашылмады.

en: No output device
kk: Шығыс құрылғы жоқ

en: Could not open FD %1 for writing
kk: FD %1 жазуға ашылмады

en: Could not create temporary file for output "%1"
kk: Уақытша "%1" файлы құрылмады

en: Overwriting declined
kk: Үстінен жазу болмайды

en: Could not remove file "%1" for overwriting.
kk: "%1"файлы үстінен жазуға берілмеді

en: Could not rename file "%1" to "%2"
kk: "%1" деген файл "%2" деп өзгертілмеді

[ctx: e.g. "Input to tar xf - file1 ..."]
en: Input to %1 ...
kk: %1 кірісі ...

[ctx: e.g. "Input to tar xf - file"]
en: Input to %1
kk: %1 қірісі

en: Could not write to clipboard
kk: Алмасу буферге жазылмады

en: Find buffer
kk: Буферді іздеу

en: Selection
kk: Таңдалғанды

en: Could not find clipboard
kk: Алмасу буфері табылмады

en: Cannot remove directory %1
kk: %1 каталогы өшірілмейді

en: Cannot remove file %1: %2
kk: %1 файлы өшірілмейді: %2

en: Loading certificate cache...
kk: Куәлік кэшін жүктеу...

en: Create Checksum Files...
kk: Бақылау қосынды файлдарын құру

en: Verify Checksum Files...
kk: Бақылау қосынды файлдарын тексеру

en: Redisplay
kk: Қайта корсету

en: Stop Operation
kk: Амалды тоқтату

en: Details
kk: Егжей-тегжейі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Change Passphrase...
kk: Паролін өзгерту...

en: Refresh OpenPGP Certificates
kk: OpenPGP куәліктерін жаңарту

en: Trust Root Certificate
kk: Түбір куәлігін сенімді қылу

en: Distrust Root Certificate
kk: Түбір куәлігін сенімсіз қылу

en: Technical Details
kk: Техникалық егжей-тегжейі

en: Clear CRL Cache
kk: CRL кэшін тазалау

en: Dump CRL Cache
kk: CRL кэшін дамп ету

en: Import CRL From File...
kk: CRL тізімін файлдан импорттау...

en: Rename Tab
kk: Қойындыны қайта атау

en: New tab title:
kk: Жаңа атауы:

en: New Tab
kk: Жаңа қойынды

en: Open a new tab
kk: Жаңа қойындыны ашу

en: Rename Tab...
kk: Қойындыны қайта атау

en: Rename this tab
kk: Осы қойындының атауын өзгерту

en: Duplicate Tab
kk: Қойындыны қосарлау

en: Duplicate this tab
kk: Осы қойындының көшірмесін жасау

en: Close Tab
kk: Қойындыны жабу

en: Close this tab
kk: Осы қойындыны жабу

en: Move Tab Left
kk: Солға жылжыту

en: Move Tab Right
kk: Оңға жылжыту

en: Hierarchical Certificate List
kk: Иерархиялық куәліктер тізімі

en: Expand All
kk: Барлығын тарқату

en: Collapse All
kk: Барлығын бүктеу
