kwatchgnupg - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Original Author
kk: Бастапқы авторы

en: GnuPG log viewer
kk: GnuPG журналын қарау

en: &Executable:
kk: &Орындайтын файлы:

en: &Socket:
kk: &Сокеті:

en: None
kk: Жоқ

en: Basic
kk: Негізгі

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: Expert
kk: Білгіш

en: Guru
kk: Ұстаз

en: Default &log level:
kk: Әдетті &жүргізу деңгейі:

en: Log Window
kk: Журнал терезесі

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
kk[0]:  жол

en: unlimited
kk: жоқ

en: &History size:
kk: Ж&урналдың шегі:

en: Set &Unlimited
kk: Шек&сіз қылу

en: Enable &word wrapping
kk: &Сөз тасымалдауы болсын

en: [%1] Log cleared
kk: [%1] Журнал тазартылды

en: C&lear History
kk: Журналды &тазалау

en: [%1] Log stopped
kk: [%1] Журнал жүргізу тоқтатылды

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
kk: Журнал жүргізу watchgnupg процесі жегілмеген.
    Watchgnupg бағдарламасын $PATH сілтейтін бір орынға орнатыңыз.
    Сонымен әзірше журнал терезесі бостан-босқа ашылды.

en: [%1] Log started
kk: [%1] Журналын жүргізуі басталды

en: There are no components available that support logging.
kk: Журнал жүргізу үшін керек компоненттер жетіспейді.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
kk: Журнал жүргізу watchgnupg процесі доғарылған.
    Оны қайта жегуді қалайсыз ба?

en: Try Restart
kk: Қайта жегіп көру

en: Do Not Try
kk: Керегі жоқ

en: ====== Restarting logging process =====
kk: ====== Журнал жургізуді қайта бастау =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
kk: Журнал жүргізу watchgnupg процесі жегілмеген.
    Сонымен әзірше журнал терезесі бостан-босқа ашылды.

en: Save Log to File
kk: Журналды файлға сақтау

en: Could not save file %1: %2
kk: '%1' файлы сақталмады: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: KWatchGnuPG Log Viewer
kk: Журналды қарау KWatchGnuPG бағдарламасы
