kwatchgnupg - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Original Author
km: អ្នក​និពន្ធ​ដើម

en: GnuPG log viewer
km: កម្មវិធី​មើល​កំណត់​ហេតុ GnuPG

en: (c) 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
km: រក្សាសិទ្ធិ​ឆ្នាំ ២០០៤ ដោយ Klarälvdalens Datakonsult AB

en: &Executable:
km: អាច​ប្រតិបត្តិបាន ៖

en: &Socket:
km: រន្ធ ៖

en: None
km: គ្មាន

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Advanced
km: កម្រិត​ខ្ពស់

en: Expert
km: ជំនាញ

en: Default &log level:
km: កម្រិត​​កំណត់​ហេតុ​លំនាំដើម ៖

en: Log Window
km: បង្អួច​កំណត់​ហេតុ

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
km[0]: ជួរ​

en: unlimited
km: គ្មាន​កំណត់

en: &History size:
km: ទំហំ​ប្រវត្តិ ៖

en: Set &Unlimited
km: កំណត់​គ្មាន​កំណត់

en: Enable &word wrapping
km: បើក​ការរុំពាក្យ

en: [%1] Log cleared
km: [%1] បាន​ជម្រះ​កំណត់​ហេតុ

en: C&lear History
km: សម្អាត​ប្រវត្តិ

en: [%1] Log stopped
km: [%1] បាន​បញ្ចប់​កំណត់​ហេតុ

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
km: មិនអាច​ចាប់​ផ្ដើម​ការចូល​ដំណើរការ​ចុះកំណត់​ហេតុ​បានទេ ។
    សូម​ដំឡើង watchgnupg នៅកន្លែង​ណាមួយ​នៅក្នុង​ $PATH របស់អ្នក ។
    បង្អួច​កំណត់​ហេតុ​នេះ គឺ​គ្មាន​ប្រយោជន៍​ទេ ។

en: [%1] Log started
km: [%1] បាន​ចាប់ផ្ដើម​កំណត់​ហេតុ

en: There are no components available that support logging.
km: មិនមាន​សមាសភាគ​ដែល​គាំទ្រ​ការចុះ​កំណត់​ហេតុ​បានទេ ។

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
km: ដំណើរការ​ចុះកំណត់​ហេតុ watchgnupg បានគាំងហើយ ។
    តើអ្នកចង់​ព្យាយាម​ចាប់​ផ្ដើម​វាឡើង​វិញ​ទេ ?

en: Try Restart
km: ព្យា​យាម​ចាប់​ផ្ដើម

en: Do Not Try
km: កុំ​ព្យាយាម

en: ====== Restarting logging process =====
km: ====== កំពុង​ចាប់ផ្ដើម​ដំណើរ​ការ​ចុះកំណត់​ហេតុ =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
km: ដំណើរ​ការ​ចុះកំណត់​ហេតុ watchgnupg មិនកំពុង​ដំណើរការ​ទេ ។
    បង្អួច​កំណត់​ហេតុ​នេះ​មិនអាច​បង្ហាញ​ព័ត៌មាន​ដែល​មាន​ប្រយោជន៍​ទេ ។

en: Save Log to File
km: រក្សាទុក​កំណត់​ហេតុ​ទៅ​ឯកសារ

en: Could not save file %1: %2
km: មិនអាច​រក្សាទុក​ឯកសារ %1: %2 បានទេ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
km: ឯកសារ

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​មេ

en: KWatchGnuPG Log Viewer
km: កម្មវិធី​មើល​កំណត់​ហេតុ KWatchGnuPG
