kleopatra - en to lt translation catalogue (447 entries)

en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

en: Former Maintainer
lt: Ankstesnysis prižiūrėtojas

en: Original Author
lt: Pradinis autorius

en: Backend configuration framework, KIO integration
lt: Programinės sąsajos konfigūracijos karkasas, KIO integracija

en: Key-state dependent colors and fonts in the certificates list
lt: Liudijimų sąraše nuo rakto būsenos priklausančios spalvos ir šriftai

en: Artwork
lt: Iliustracijos

en: Resident gpgme/win wrangler, UI Server commands and dialogs
lt: Rezidentinė gpgme/win doroklė, naudotojo sąsajos serverio komandos ir dialogai

en: DN display ordering support, infrastructure
lt: DN atvaizdavimo rikiavimo palaikymas, infrastruktūra

en: Qt5 port, general code maintenance
lt: Qt5 realizavimas, bendra kodo priežiūra

en: Certificate Manager and Unified Crypto GUI
lt: Liudijimų tvarkytuvė ir jungtinė grafinė kriptografijos naudotojo sąsaja

[ctx: @info]
en: To certify other certificates, you first need to create an OpenPGP certificate for yourself.
lt: Norėdami sertifikuoti kitus liudijimus, iš pradžių, turite sau susikurti OpenPGP liudijimą.

en: Do you wish to create one now?
lt: Ar norite jį dabar sukurti?

en: Certification Not Possible
lt: Sertifikavimas neįmanomas

en: Certification successful.
lt: Sertifikavimas sėkmingas.

en: Certification Succeeded
lt: Sertifikavimas pavyko

en: <p>An error occurred while trying to certify<br/><br/><b>%1</b>:</p><p>	%2</p>
lt: <p>Įvyko klaida, bandant sertifikuoti<br/><br/><b>%1</b>:</p><p>	%2</p>

en: Certification Error
lt: Sertifikavimo klaida

en: <p>An error occurred while trying to change the passphrase for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
lt: <p>Bandant pakeisti <b>%1</b> slaptafrazę, įvyko klaida:</p><p>%2</p>

en: Passphrase Change Error
lt: Slaptafrazės keitimo klaida

en: Passphrase changed successfully.
lt: Slaptafrazė sėkmingai pakeista.

en: Passphrase Change Succeeded
lt: Slaptafrazės keitimas pavyko

en: Cannot open existing file "%1" for reading: %2
lt: Nepavyksta atverti esamo failo "%1" skaitymui: %2

en: Cannot open file "%1" for reading and writing: %2
lt: Nepavyksta atverti failo "%1" skaitymui ir rašymui: %2

en: Failed to move file %1 to its final destination, %2: %3
lt: Nepavyko perkelti failo %1 į jo galutinę paskirties vietą, %2: %3

en: Could not find gpgconf executable
lt: Nepavyko rasti gpgconf vykdomojo failo

en: "gpgconf --reload gpg-agent" failed: %1
lt: "gpgconf --reload gpg-agent" patyrė nesėkmę: %1

en: An error occurred: %1
lt: Įvyko klaida: %1

en: Create Checksum Files Error
lt: Kontrolinės sumos failų sukūrimo klaida

en: CRL cache cleared successfully.
lt: CRL podėlis sėkmingai išvalytas.

en: Certificate Details
lt: Išsamiau apie liudijimą

[ctx: @title]
en: Request Saved
lt: Užklausa įrašyta

en: The clipboard does not appear to contain a signature or encrypted text.
lt: Atrodo, kad iškarpinėje nėra jokio parašo ar šifruoto teksto.

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
lt: Ištrinti liudijimus

en: Neither the OpenPGP nor the CMS backends support certificate deletion.
    Check your installation.
lt: Nei OpenPGP, nei CMS programinės sąsajos nepalaiko liudijimo ištrynimo.
    Patikrinkite savo diegimą.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected CMS certificates will be deleted.
lt: OpenPGP programinė sąsaja nepalaiko liudijimo ištrynimo.
    Patikrinkite savo diegimą.
    Bus ištrinti tik pažymėti CMS liudijimai.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
lt: OpenPGP programinė sąsaja nepalaiko liudijimo ištrynimo.
    Patikrinkite savo diegimą.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected OpenPGP certificates will be deleted.
lt: CMS programinė sąsaja nepalaiko liudijimo ištrynimo.
    Patikrinkite savo diegimą.
    Bus ištrinti tik pažymėti OpenPGP liudijimai.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
lt: CMS programinė sąsaja nepalaiko liudijimo ištrynimo.
    Patikrinkite savo diegimą.

en: Certificate Deletion Failed
lt: Liudijimo ištrynimas nepavyko

en: Certificate Deletion Problem
lt: Liudijimo ištrynimo problema

en: OpenPGP backend: %1
lt: OpenPGP programinė sąsaja: %1

en: CMS backend: %1
lt: CMS programinė sąsaja: %1

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lt: <qt><p>Įvyko klaida, bandant ištrinti liudijimą:</p><p><b>%1</b></p></qt>

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
lt: &Atnaujinti

en: Unable to start process gpgsm. Please check your installation.
lt: Nepavyko paleisti proceso gpgsm. Patikrinkite savo diegimą.

en: Show Entries
lt: Rodyti įrašus

en: Encrypt Clipboard Error
lt: Iškarpinės šifravimo klaida

en: OpenPGP Certificates
lt: OpenPGP liudijimai

en: S/MIME Certificates
lt: S/MIME liudijimai

en: Exporting certificates...
lt: Eksportuojami liudijimai...

en: Certificate Export Failed
lt: Nepavyko eksportuoti liudijimo

en: Could not write to file %1.
lt: Nepavyko rašyti į failą %1.

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export
lt: OpenPGP liudijimo eksportavimas

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Error
lt: OpenPGP liudijimo eksportavimo klaida

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Finished
lt: OpenPGP liudijimo eksportavimas užbaigtas

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates exported successfully.
lt: OpenPGP liudijimai sėkmingai eksportuoti.

[ctx: @title:window]
en: Print Secret Key
lt: Spausdinti slaptąjį raktą

en: Secret Key Files
lt: Slaptojo rakto failai

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Export Error
lt: Slaptojo rakto eksportavimo klaida

[ctx: @title:window]
en: Secret Key Export Finished
lt: Slaptojo rakto eksportavimas užbaigtas

[ctx: @info]
en: Secret key successfully exported.
lt: Slaptasis raktas sėkmingai eksportuotas.

en: Revocation certificate created
lt: Panaikinimo liudijimas sukurtas

en: Revocation Certificates
lt: Panaikinimo liudijimai

[ctx: @title:window]
en: Error creating revocation certificate
lt: Klaida kuriant panaikinimo liudijimą

en: Certificate Import Failed
lt: Liudijimo importavimas nepavyko

en: Clipboard
lt: Iškarpinė

en: Could not open file %1 for reading: %2
lt: Nepavyko atverti failo %1 skaitymui: %2

en: Certificates
lt: Liudijimai

en: Any files
lt: Bet kokie failai

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported Certificates from %1
lt: Importuoti liudijimai iš %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported certificates from these sources:<br/>%1
lt: Importuoti liudijimai iš šių šaltinių:<br/>%1

[ctx: @title:tab]
en: Imported Certificates
lt: Importuoti liudijimai

en: Imported:
lt: Importuota:

en: Certificates without user IDs:
lt: Liudijimai be naudotojo ID:

en: Secret keys processed:
lt: Apdorota slaptųjų raktų:

en: Secret keys imported:
lt: Importuota slaptųjų raktų:

en: Secret keys <em>not</em> imported:
lt: <em>Neimportuota</em> slaptųjų raktų:

en: Secret keys unchanged:
lt: Nepakeista slaptųjų raktų:

[ctx: @title]
en: You have imported a new certificate (public key)
lt: Jūs importavote naują liudijimą (viešąjį raktą)

en: Import
lt: Importuoti

en: Certificate Import Result
lt: Liudijimo importavimo rezultatas

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lt: <qt><p>Įvyko klaida, bandant importuoti liudijimą:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
lt: <qt><p>Įvyko klaida, bandant importuoti liudijimą %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

[ctx: @title:window]
en: Secret key imported
lt: Slaptasis raktas importuotas

en: The type of this certificate (%1) is not supported by this Kleopatra installation.
lt: Šis Kleopatra diegimas nepalaiko šio liudijimo (%1) tipo.

en: Cannot open <filename>%1</filename> for reading.
lt: Nepavyksta atverti <filename>%1</filename> skaitymui.

[ctx: @title:window]
en: Error importing secret key
lt: Klaida importuojant slaptąjį raktą

[ctx: @title:window]
en: Overwrite existing key
lt: Perrašyti esamą raktą

[ctx: @info]
en: Failed to delete the key: %1
lt: Nepavyko ištrinti rakto: %1

en: Loading certificates... (this can take a while)
lt: Įkeliami liudijimai... (tai gali šiek tiek užtrukti)

en: Show Details
lt: Rodyti išsamiau

en: Could not start key pair creation: %1
lt: Nepavyko pradėti raktų poros kūrimo: %1.

[ctx: @title]
en: Creating Key Pair...
lt: Kuriama raktų pora...

[ctx: @title:window]
en: Error
lt: Klaida

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh
lt: OpenPGP liudijimų įkėlimas iš naujo

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Error
lt: OpenPGP liudijimų įkėlimo iš naujo klaida

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Finished
lt: OpenPGP liudijimų įkėlimas iš naujo užbaigtas

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates refreshed successfully.
lt: OpenPGP liudijimai sėkmingai įkelti iš naujo.

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh
lt: X.509 liudijimų įkėlimas iš naujo

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Error
lt: X.509 liudijimų įkėlimo iš naujo klaida

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Finished
lt: X.509 liudijimų įkėlimas iš naujo užbaigtas

[ctx: @info]
en: X.509 certificates refreshed successfully.
lt: X.509 liudijimai sėkmingai įkelti iš naujo.

[ctx: @title:window]
en: Set Initial Pin
lt: Nustatyti pradinį PIN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, iconButton)
en: Set &Icon...
lt: Nustatyti p&iktogramą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, foregroundButton)
en: Set &Text Color...
lt: Nustatyti &teksto spalvą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
lt: Nustatyti &fono spalvą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontButton)
en: Set F&ont...
lt: Nustatyti š&riftą...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, italicCB)
en: Italic
lt: Kursyvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
lt: Pusjuodis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strikeoutCB)
en: Strikeout
lt: Perbrauktas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLookPB)
en: Default Appearance
lt: Numatytoji išvaizda

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tooltips
lt: Paaiškinimai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipOwnerCheckBox)
en: Show owner information
lt: Rodyti informaciją apie savininką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipDetailsCheckBox)
en: Show technical details
lt: Rodyti techninę informaciją

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_tags)
en: Tags
lt: Žymės

[ctx: @title:window]
en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Apply profile
lt: Taikyti profilį

en: GnuPG Profile - Kleopatra
lt: GnuPG profilis - Kleopatra

[ctx: @title]
en: General Operations
lt: Bendros operacijos

en: Activate GnuPG Profile:
lt: Aktyvuoti GnuPG profilį:

en: Apply
lt: Taikyti

en: File Operations
lt: Failų operacijos

note: i18n: ectx: label, entry (AddASCIIArmor), group (FileOperations)
en: Create signed or encrypted files as text files.
lt: Sukurti pasirašytus ar šifruotus failus kaip tekstinius failus.

note: i18n: ectx: label, entry (DontUseTmpDir), group (FileOperations)
en: Create temporary decrypted files in the folder of the encrypted file.
lt: Sukurti laikinai iššifruotus failus šifruoto failo aplanke.

en: Apply Settings
lt: Taikyti nuostatas

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
lt: Šiai parinkčiai reikia dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, intervalRefreshCB)
en: Check certificate validity every
lt: Tikrinti liudijimo galiojimą kas

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en: hour
lt: val.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en:  hours
lt:  val.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: &HTTP Requests
lt: &HTTP užklausos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
lt: Nevykdyti jokių HTTP užklausų

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: Use system HTTP proxy:
lt: Naudoti sistemos HTTP įgaliotąjį serverį:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomHTTPProxyRB)
en: Use this proxy for HTTP requests:
lt: HTTP užklausoms naudoti šį įgaliotąjį serverį:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: &LDAP Requests
lt: &LDAP užklausos

en: Failed to move <filename>%1</filename> to <filename>%2</filename>.
lt: Nepavyko perkelti <filename>%1</filename> į <filename>%2</filename>.

en: The file <b>%1</b> already exists.
    Overwrite?
lt: Failas <b>%1</b> jau yra.
    Perrašyti?

en: Overwrite Existing File?
lt: Perrašyti esamą failą?

en: Overwrite All
lt: Perrašyti visus

en: Failed to delete <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko ištrinti <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: No checksum files have been created.
lt: Nebuvo sukurta jokių kontrolinės sumos failų.

[ctx: @info]
en: These checksum files have been successfully created:
lt: Buvo sėkmingai sukurti šie kontrolinės sumos failai:

[ctx: @info]
en: There were no errors.
lt: Buvo klaidų.

[ctx: @info]
en: The following errors were encountered:
lt: Buvo susidurta su šiomis klaidomis:

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Initializing...
lt: Inicijuojama...

[ctx: @title:window]
en: Create Checksum Progress
lt: Kontrolinės sumos sukūrimo eiga

en: Error while running %1: %2
lt: Klaida paleidžiant %1: %2

en: Failed to execute %1: %2
lt: Nepavyko įvykdyti %1: %2

en: Failed to overwrite <filename>%1</filename>.
lt: Nepavyko perrašyti <filename>%1</filename>.

en: No checksum programs defined.
lt: Nėra apibrėžta jokių kontrolinės sumos programų.

en: Scanning directories...
lt: Peržiūrimi katalogai...

en: Calculating total size...
lt: Apskaičiuojamas bendras dydis...

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
lt: Čia yra rodoma kriptografinių operacijų būsena ir eiga.

en: User canceled
lt: Naudotojas atsisakė

en: No backend support for %1
lt: Jokia programinė sąsaja nepalaiko %1

en: Good signature
lt: Geras parašas

en: Signing certificate was revoked
lt: Pasirašymo liudijimas buvo panaikintas

en: Signing certificate is expired
lt: Pasirašymo liudijimas nebegalioja

en: Certificate is not available
lt: Liudijimas neprieinamas

en: Signature expired
lt: Parašas nebegalioja

en: System error
lt: Sistemos klaida

en: Bad signature
lt: Blogas parašas

en: Unknown certificate
lt: Nežinomas liudijimas

[ctx: 1 is a date]
en: Signature created on %1
lt: Parašas sukurtas %1

en: <b>No signatures found.</b>
lt: <b>Nerasta jokių parašų.</b>

en: certificate
lt: liudijimas

en: <b>Decryption canceled.</b>
lt: <b>Iššifravimo atsisakyta.</b>

en: <b>Decryption failed: %1.</b>
lt: <b>Iššifravimas nepavyko: %1.</b>

en: <b>Decryption succeeded.</b>
lt: <b>Iššifravimas pavyko.</b>

en: You can search the certificate on a keyserver or import it from a file.
lt: Galite ieškoti liudijimo raktų serveryje arba importuoti jį iš failo.

en: Input error: %1
lt: Įvesties klaida: %1

en: Recipient: | Recipients:
lt[0]: Gavėjas:
lt[1]: Gavėjai:
lt[2]: Gavėjai:
lt[3]: Gavėjai:

en: One unknown recipient | %1 unknown recipients
lt[0]: Vienas nežinomas gavėjas
lt[1]: %1 nežinomi gavėjai
lt[2]: %1 nežinomų gavėjų
lt[3]: %1 nežinomas gavėjas

en: Decrypting: %1...
lt: Iššifruojama: %1...

en: Encryption canceled.
lt: Šifravimo atsisakyta.

en: Encryption failed: %1
lt: Šifravimas nepavyko: %1

en: Encryption succeeded.
lt: Šifravimas pavyko.

en: Please enter a name or email address...
lt: Įveskite vardą ar el. pašto adresą...

en: Please select a certificate
lt: Pasirinkite liudijimą

en: &Output folder:
lt: &Išvesties aplankas:

en: %1: All operations completed.
lt: %1: Visos operacijos užbaigtos.

en: All operations completed.
lt: Visos operacijos užbaigtos.

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
lt: Operacija %1: %2

en: Please select an output folder.
lt: Pasirinkite išvesties aplanką.

en: No output folder.
lt: Nėra išvesties aplanko.

en: Please select a different output folder.
lt: Pasirinkite kitą išvesties aplanką.

en: Failed to create output folder.
lt: Nepavyko sukurti išvesties aplanko.

en: Invalid output folder.
lt: Neteisingas išvesties aplankas.

en: <b>Choose operations to be performed</b>
lt: <b>Pasirinkite operacijas, kurias atlikti</b>

en: Input file:
lt: Įvesties failas:

en: &Signed data:
lt: &Pasirašyti duomenys:

[ctx: @title:window]
en: Encrypt Mail Message
lt: Šifruoti laišką

en: Select File
lt: Pasirinkti failą

en: <b>Recipients</b>
lt: <b>Gavėjai</b>

en: Add Recipient...
lt: Pridėti gavėją...

en: Recipient
lt: Gavėjas

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
lt: Gavėjas (%1)

en: <qt><p>Recipients predefined via GnuPG settings:</p>%1</qt>
lt: <qt><p>Per GnuPG nuostatas iš anksto apibrėžti gavėjai:</p>%1</qt>

en: Sender
lt: Siuntėjas

[ctx: 1 is optional keyid. No space is intended as it can be empty.]
en: Search%1
lt: Ieškoti%1

[ctx: 1 is optional keyid. No space is intended as it can be empty.]
en: Import%1
lt: Importuoti%1

en: Diagnostics
lt: Diagnostika

en: Keep open after operation completed
lt: Užbaigus operaciją, palikti atvertą

en: You need to select a signing certificate to proceed.
lt: Norėdami tęsti, turite pasirinkti pasirašymo liudijimą.

[ctx: @title:window]
en: Sign Mail Message
lt: Pasirašyti laišką

en: Show all recipients
lt: Rodyti visus gavėjus

[ctx: @title]
en: Sign / Encrypt Files
lt: Pasirašyti / Šifruoti failus

en: Please select an action.
lt: Pasirinkite veiksmą.

en: Next
lt: Kitas

[ctx: @title]
en: Results
lt: Rezultatai

[ctx: @title]
en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
lt: Čia yra rodomi kriptografinių operacijų būsena ir eiga.

en: Sign as:
lt: Pasirašyti kaip:

en: Encrypt for me:
lt: Šifruoti sau:

en: Encrypt for others:
lt: Šifruoti kitiems:

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
lt: Pasirašyti naudojant %1: %2

en: No certificate selected
lt: Nepasirinktas joks liudijimas

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
lt: Pasirašyti ir šifruoti (tik OpenPGP)

en: Encrypt only
lt: Tik šifruoti

en: Sign only
lt: Tik pasirašyti

en: Encryption Options
lt: Šifravimo parinktys

en: Signing Options
lt: Pasirašymo parinktys

en: Change Signing Certificates...
lt: Keisti pasirašymo liudijimus...

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
lt: <b>Pasirinkite operaciją, kuri bus atlikta</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pgpLabel)
en: OpenPGP Signing Certificate:
lt: OpenPGP pasirašymo liudijimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmsLabel)
en: S/MIME Signing Certificate:
lt: S/MIME pasirašymo liudijimas:

[ctx: Caption for an unknown key/certificate where only ID is known.]
en: Unknown Recipient:
lt: Nežinomas gavėjas:

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search on keyserver
lt: Ieškoti raktų serveryje

en: The following errors and warnings were recorded:
lt: Buvo įrašytos šios klaidos ir įspėjimai:

en: No errors occurred
lt: Klaidų neatsirado

en: One error occurred | %1 errors occurred
lt[0]: Įvyko klaida
lt[1]: Įvyko %1 klaidos
lt[2]: Įvyko %1 klaidų
lt[3]: Įvyko %1 klaida

en: Progress:
lt: Eiga:

[ctx: Show Errors]
en: Show
lt: Rodyti

en: &Next
lt: &Kitas

en: Back
lt: Atgal

en: Signing canceled.
lt: Pasirašymo atsisakyta.

en: Signing failed: %1
lt: Pasirašymas nepavyko: %1

en: Signing succeeded.
lt: Pasirašymas pavyko.

en: Archive and Sign Files
lt: Archyvuoti ir pasirašyti failus

en: Sign Files
lt: Pasirašyti failus

en: Archive and Encrypt Files
lt: Archyvuoti ir šifruoti failus

en: Encrypt Files
lt: Šifruoti failus

en: Archive and Sign/Encrypt Files
lt: Archyvuoti ir pasirašyti/šifruoti failus

en: Sign/Encrypt Files
lt: Pasirašyti/šifruoti failus

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
lt: archyvas

en: Signing failed.
lt: Pasirašymas nepavyko.

en: Encryption failed.
lt: Šifravimas nepavyko.

en: Signing and encryption succeeded.
lt: Pasirašymas ir šifravimas pavyko.

en: Output error: %1
lt: Išvesties klaida: %1

en:  Encryption succeeded.
lt:  Šifravimas pavyko.

en: %1: <b>Sign/encrypt canceled.</b>
lt: %1: <b>Pasirašymo/šifravimo atsisakyta.</b>

en: Cannot determine protocol for task
lt: Nepavyksta nustatyti užduoties protokolo

en: Unknown exception in Task::start()
lt: Nežinoma išimtis ties Task::start()

en: (required)
lt: (būtina)

en: (optional)
lt: (nebūtina)

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.
lt: <interface>%1</interface> yra būtina, bet tuščia.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
lt: <interface>%1</interface> yra būtina, bet tuščia.<nl/>Vietinio administratoriaus taisyklė: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.
lt: <interface>%1</interface> yra nepilna.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
lt: <interface>%1</interface> yra nepilna.<nl/>Vietinio administratoriaus taisyklė: <icode>%2</icode>

en: Valid from:
lt: Galioja nuo:

en: Fingerprint:
lt: Kontrolinis kodas:

en: Related addresses:
lt: Susiję adresai:

en: Email
lt: El. paštas

en: Name
lt: Vardas

en: never
lt: niekada

en: Encryption
lt: Šifravimas

en: Updating...
lt: Atnaujinama...

en: Organization
lt: Organizacija

en: State
lt: Būsena

en: Country
lt: Šalis

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
lt: Iš naujo įkelti liudijimų sąrašą

en: Import...
lt: Importuoti...

[ctx: @info:tooltip]
en: Import certificate from file
lt: Importuoti liudijimą iš failo

[ctx: @title:window]
en: Certificate Selection
lt: Liudijimo pasirinkimas

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

[ctx: @action:button]
en: Delete
lt: Ištrinti

en: Exporting ...
lt: Eksportuojama...

[ctx: %1 is error message]
en: Failed to export: '%1'
lt: Nepavyko eksportuoti: "%1"

[ctx: @title:window]
en: Export
lt: Eksportuoti

en: EMail:
lt: El. paštas:

en: Backup encryption key
lt: Padaryti atsarginę šifravimo rakto kopiją

en: Backup the encryption key in a file.
lt: Padaryti atsarginę šifravimo rakto kopiją į failą.

en: Details...
lt: Išsamiau...

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip...

en: (unknown certificate)
lt: (nežinomas liudijimas)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, unknownRB)
en: I do not know
lt: Aš nežinau

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ultimateRB)
en: This is my certificate
lt: Tai yra mano liudijimas

en: Skipped
lt: Praleistas

en: Passed
lt: Praėjo

en: Test Name
lt: Testavimo pavadinimas

[ctx: @info]
en: PIN set successfully.
lt: PIN kodas sėkmingai nustatytas.

[ctx: @title:window]
en: Subkeys Details
lt: Išsamiau apie porakčius

en: Searching for updates...
lt: Ieškoma atnaujinimų...

[ctx: @info]
en: No update found in the available version database.
lt: Prieinamoje versijų duomenų bazėje nerasta jokio atnaujinimo.

[ctx: %1 is the version number]
en: Version %1 is available.
lt: Yra prieinama versija %1.

[ctx: Link to NEWS style changelog]
en: See the <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">new features</a>.
lt: Žiūrėkite <a href="https://www.gpg4win.org/change-history.html">naujas ypatybes</a>.

[ctx: @title:window]
en: Update Available
lt: Prieinamas atnaujinimas

en: &Get update
lt: &Gauti atnaujinimą

note: i18n: ectx: label, entry (UsePGPFileExt), group (FileOperations)
en: Use pgp as the default extension for generated OpenPGP files
lt: Naudoti pgp kaip numatytąjį plėtinį, skirtą sugeneruotiems OpenPGP failams

note: i18n: ectx: label, entry (RefreshInterval), group (SMime Validation)
en: Certificate refresh interval (in hours). Zero (0) disables.
lt: Liudijimų įkėlimo iš naujo intervalas (valandomis). Nulis (0) išjungia.

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lt: &Rodymas

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
lt: &Liudijimai

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lt: Įran&kiai

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lt: &Langas

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

en: Run UI server only, hide main window
lt: Paleisti tik naudotojo sąsajos serverį, slėpti pagrindinį langą

en: Import certificate file(s)
lt: Importuoti liudijimo failą(-us)

en: Encrypt file(s)
lt: Šifruoti failą(-us)

en: Sign file(s)
lt: Pasirašyti failą(-us)

en: Sign and/or encrypt file(s)
lt: Pasirašyti ir/ar šifruoti failą(-us)

en: Same as --sign-encrypt, do not use
lt: Tas pats, kaip ir --sign-encrypt, nenaudokite

en: Decrypt file(s)
lt: Iššifruoti failą(-us)

en: Search for a certificate on a keyserver
lt: Ieškoti liudijimo raktų serveryje

en: Create or check a checksum file
lt: Sukurti ar patikrinti kontrolinės sumos failą

en: Open the config dialog
lt: Atverti konfigūracijos dialogą

en: File(s) to process
lt: Failas(-ai), kuriuos apdoroti

en: Failed to execute command
lt: Nepavyko įvykdyti komandos

en: No files specified for "%1" command
lt: Komandai "%1" nėra nurodyti jokie failai

en: Cannot read "%1"
lt: Nepavyksta perskaityti "%1"

en: Failed to send critical option %1: %2
lt: Nepavyko išsiųsti kritinės parinkties %1: %2

en: Failed to send file path %1: %2
lt: Nepavyko išsiųsti failo kelio %1: %2

en: Failed to send sender %1: %2
lt: Nepavyko išsiųsti siuntėjo %1: %2

en: Failed to send recipient %1: %2
lt: Nepavyko išsiųsti gavėjo %1: %2

en: Command (%1) failed: %2
lt: Komanda (%1) patyrė nesėkmę: %2

en: Change...
lt: Keisti...

en: Kleopatra Error
lt: Kleopatra klaida

en: There was an error while connecting to Kleopatra: %1
lt: Jungiantis prie Kleopatra, įvyko klaida: %1

[ctx: @title]
en: GpgME Too Old
lt: GpgME per sena

en: GPG UI Server Error
lt: GPG naudotojo sąsajos serverio klaida

en: Invalid arguments: %1
lt: Neteisingi argumentai: %1

en: Could not start the GnuPG Log Viewer (kwatchgnupg). Please check your installation.
lt: Nepavyko paleisti GnuPG žurnalų žiūryklės (kwatchgnupg). Patikrinkite savo diegimą.

en: Error Starting KWatchGnuPG
lt: Klaida paleidžiant KWatchGnuPG

en: GnuPG Log Viewer
lt: GnuPG žurnalų žiūryklė

en: Check for updates
lt: Tikrinti, ar yra atnaujinimų

en: Perform Self-Test
lt: Atlikti savikontrolę

en: Sign/Encrypt...
lt: Pasirašyti/Šifruoti...

en: Import Certificates
lt: Importuoti liudijimus

en: EMail
lt: El. paštas

en: Real name:
lt: Tikrasis vardas:

en: EMail address:
lt: El. pašto adresas:

[ctx: @action]
en: Create
lt: Sukurti

en: Operation canceled.
lt: Operacijos atsisakyta.

en: Could not create key pair: %1
lt: Nepavyko sukurti raktų porą: %1

en: Key pair created successfully.
    Fingerprint: %1
lt: Raktų pora sėkmingai sukurta.
    Kontrolinis kodas: %1

en: Could not write output file %1: %2
lt: Nepavyko įrašyti išvesties failo %1: %2

en: Key pair created successfully.
lt: Raktų pora sėkmingai sukurta.

[ctx: @title:window]
en: Key Pair Creation Wizard
lt: Raktų poros kūrimo vediklis

[ctx: @title]
en: Key Creation Failed
lt: Raktų kūrimas patyrė nesėkmę

[ctx: @title]
en: Key Pair Successfully Created
lt: Raktų pora sėkmingai sukurta

en: My new public OpenPGP key
lt: Mano naujas viešasis OpenPGP raktas

[ctx: @title]
en: GPG (OpenPGP Backend) installation
lt: GPG (OpenPGP programinė sąsaja) diegimas

[ctx: @title]
en: GpgSM (S/MIME Backend) installation
lt: GpgSM (S/MIME programinė sąsaja) diegimas

[ctx: @title]
en: GpgConf (Configuration) installation
lt: GpgConf (Konfigūracija) diegimas

en: not supported
lt: nepalaikoma

en: not properly installed
lt: netinkamai įdiegta

en: too old
lt: per sena

en: unknown problem
lt: nežinoma problema

[ctx: @title]
en: Gpg-Agent Connectivity
lt: Gpg-Agent jungiamumas

en: GpgME library too old
lt: GpgME biblioteka yra per sena

en: GpgME does not support gpg-agent
lt: GpgME nepalaiko gpg-agent

en: unexpected error
lt: netikėta klaida

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
lt: %1 konfigūracijos patikrinimas

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
lt: Patyrė nesėkmę

en: There was an error executing the GnuPG configuration self-check for %2:
      %1
    You might want to execute "gpgconf %3" on the command line.
lt: Įvyko klaida vykdant GnuPG konfigūracijos savikontrolę, skirtą %2:
      %1
    Galite pageidauti komandų eilutėje įvykdyti "gpgconf %3".

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
lt: Konfigūracijos failas "libkleopatrarc"

en: Errors found
lt: Rasta klaidų

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected the following errors in the libkleopatrarc configuration:</para>%1
lt: <para>Kleopatra libkleopatrarc konfigūracijoje aptiko šias klaidas:</para>%1

[ctx: @title]
en: Error Deleting Registry Key
lt: Klaida ištrinant registro raktą

en: multiple instances
lt: keli egzemplioriai

[ctx: @info]
en: It seems another <application>Kleopatra</application> is running (with process-id %1)
lt: Atrodo, kad veikia kita <application>Kleopatra</application> (kurios proceso-id %1)

en: Authentication
lt: Tapatybės nustatymas

en: Parse error
lt: Nagrinėjimo klaida

en: Empty file path
lt: Tuščias failo kelias

en: Cannot send data
lt: Nepavyksta siųsti duomenų

en: Required --mode option missing
lt: Trūksta reikiamos --mode parinkties

en: invalid mode: "%1"
lt: neteisinga veiksena: "%1"

en: Required --protocol option missing
lt: Trūksta reikiamos --protocol parinkties

en: --protocol is not allowed here
lt: Čia --protocol yra neleidžiama

en: invalid protocol "%1"
lt: neteisingas protokolas "%1"

en: Command not specified
lt: Komanda nenurodyta

en: Clipboard contents
lt: Iškarpinės turinys

en: Could not rename file "%1" to "%2"
lt: Nepavyko pervadinti failo "%1" į "%2"

en: Could not write to clipboard
lt: Nepavyko rašyti į iškarpinę

en: Could not find clipboard
lt: Nepavyko rasti iškarpinės

en: Cannot remove directory %1
lt: Nepavyko pašalinti katalogo %1

en: Export...
lt: Eksportuoti...

en: Lookup on Server...
lt: Ieškoti serveryje...

en: Search for certificates online using a public keyserver
lt: Ieškoti liudijimų internete naudojant viešąjį raktų serverį

en: Import a certificate from a file
lt: Importuoti liudijimą iš failo

en: Encrypt and/or sign files
lt: Šifruoti ir/ar pasirašyti failus

en: Sign/Encrypt Folder...
lt: Pasirašyti/Šifruoti aplanką...

en: Encrypt and/or sign folders
lt: Šifruoti ir/ar pasirašyti aplankus

en: Stop Operation
lt: Stabdyti operaciją

en: Details
lt: Išsamiau

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Change Passphrase...
lt: Keisti slaptafrazę...

en: Technical Details
lt: Techninė informacija

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: <h3>Protocol:</h3>
lt: <h3>Protokolas:</h3>

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Enter a message to encrypt or decrypt...
lt: Įveskite žinutę, kurią šifruoti ar iššifruoti...

en: Importing...
lt: Importuojama...

[ctx: The owner of a smartcard. GnuPG refers to this as cardholder.]
en: Cardholder:
lt: Kortelės turėtojas:

en: Change
lt: Keisti

[ctx: The URL under which a public key that corresponds to a smartcard can be downloaded]
en: Pubkey URL:
lt: Viešojo rakto URL:

en: Keys:
lt: Raktai:

en: Change PIN
lt: Keisti PIN kodą

[ctx: First placeholder is manufacturer, second placeholder is a version number]
en: %1 OpenPGP v%2 card
lt: %1 OpenPGP kortelė v%2

en: This may take several minutes...
lt: Tai gali užtrukti kelias minutes...

[ctx: @info]
en: Failed to generate new key: %1
lt: Nepavyko sugeneruoti naujo rakto: %1

en: Save backup of encryption key
lt: Įrašyti atsarginę šifravimo rakto kopiją

[ctx: @info]
en: Successfully generated a new key for this card.
lt: Šiai kortelei sėkmingai sugeneruotas naujas raktas.

[ctx: @title]
en: Success
lt: Pavyko

en: Change cardholder
lt: Keisti kortelės turėtoją

[ctx: @info]
en: The "<" character may not be used.
lt: Simbolis "<" negali būti naudojamas.

[ctx: @info]
en: Double spaces are not allowed
lt: Dvigubi tarpai yra neleidžiami

en: Search...<%1>
lt: Ieškoti...<%1>

en: Kleopatra currently supports the following card types:
lt: Šiuo metu Kleopatra palaiko šiuos kortelių tipus:

en: Rename Tab
lt: Pervadinti kortelę

en: New Tab
lt: Nauja kortelė

en: Open a new tab
lt: Atverti naują kortelę

en: Rename Tab...
lt: Pervadinti kortelę...

en: Rename this tab
lt: Pervadinti šią kortelę

en: Duplicate Tab
lt: Dubliuoti kortelę

en: Duplicate this tab
lt: Dubliuoti šią kortelę

en: Close Tab
lt: Užverti kortelę

en: Close this tab
lt: Užverti šią kortelę

en: Move Tab Left
lt: Perkelti kortelę į kairę

en: Move this tab left
lt: Perkelti šią kortelę kairėn

en: Move Tab Right
lt: Perkelti kortelę į dešinę

en: Move this tab right
lt: Perkelti šią kortelę dešinėn

en: Hierarchical Certificate List
lt: Hierarchinis liudijimų sąrašas

en: Expand All
lt: Išskleisti viską

en: Collapse All
lt: Suskleisti viską

[ctx: %1 is version]
en: Welcome to Kleopatra %1
lt: Sveiki atvykę į Kleopatra %1

en: Kleopatra is a front-end for the crypto software <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a>.
lt: Kleopatra yra <a href="https://gnupg.org">GnuPG</a> kriptografinės programinės įrangos naudotojo sąsaja.

en: For most actions you need either a public key (certificate) or your own private key.
lt: Daugumai veiksmų ju reikia arba viešojo rakto (liudijimo) arba savo nuosavo privačiojo rakto.

en: The private key is needed to decrypt or sign.
lt: Privatusis raktas yra reikalingas iššifravimui arba pasirašymui.

en: The public key can be used by others to verify your identity or encrypt to you.
lt: Jūsų viešąjį raktą kiti asmenys gali naudoti, kad patvirtintų? jūsų tapatybę arba šifruotų jums skirtą turinį.

[ctx: More info about public key cryptography, please link to your local version of Wikipedia]
en: https://en.wikipedia.org/wiki/Public-key_cryptography
lt: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vie%C5%A1ojo_rakto_kriptografija

[ctx: %1 is link a wiki article]
en: You can learn more about this on <a href="%1">Wikipedia</a>.
lt: Daugiau apie tai galite sužinoti <a href="%1">Vikipedijoje</a>.

en: New Key Pair...
lt: Nauja raktų pora...
