kwatchgnupg - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Steffen Hansen
lt: /Steffen Hansen

en: Original Author
lt: Originalo autorius

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
lt: Konfigūruoti KWatchGnuPG

en: None
lt: Jokia

en: Basic
lt: Paprasta

en: Advanced
lt: Sudėtingesnis

en: Expert
lt: Ekspertas

en: Log Window
lt: Žurnalo langas

en: unlimited
lt: neribotas

en: [%1] Log cleared
lt: [%1] Žurnalas išvalytas

en: C&lear History
lt: &Išvalyti istoriją

en: [%1] Log stopped
lt: [%1] Žurnalas sustabdytas

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
lt: Watchgnupg žurnalizavimo proceso startuoti nepavyko.
    Prašome įdiegti watchgnupg kur nors Jūsų $PATH.
    Šis žurnalo langas šiuo metu niekam nereikalingas.

en: [%1] Log started
lt: [%1] Žurnalas pradėtas

en: There are no components available that support logging.
lt: Nėra pasiekiamų, žurnalizavimą palaikančių komponentų.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
lt: Watchgnupg žurnalizavimo procesas mirė.
    Ar norite startuoti jį iš naujo?

en: ====== Restarting logging process =====
lt: ====== Perstartuoti žurnalizavimo procesą =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
lt: Watchgnupg žurnalizavimo procesas nėra įjungtas.
    Šis žurnalo langas šiuo metu niekam nereikalingas.

en: Save Log to File
lt: Išsaugoti žurnalą į failą

en: Could not save file %1: %2
lt: Negalima išsaugoti failo %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankinė

en: KWatchGnuPG Log Viewer
lt: KWatchGnuPG žurnalų žiūryklė
