kleopatra - en to lv translation catalogue (658 entries)

en: Current Maintainer
lv: Pašreizējais uzturētājs

en: Former Maintainer
lv: Iepriekšējais uzturētājs

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

en: Backend configuration framework, KIO integration
lv: Aizmugures konfigurācijas karkass, KIO integrācija

en: Key-state dependent colors and fonts in the certificates list
lv: No atslēgu stāvokļa atkarīgas krāsas un fonti sertifikātu sarakstā

en: Artwork
lv: Noformējums

en: Resident gpgme/win wrangler, UI Server commands and dialogs
lv: Patstāvīgs gpgme/win kovbojs, UI servera komandas un dialogi

en: DN display ordering support, infrastructure
lv: DN attēlošanas kārtības atbalsts, infrastruktūra

en: Certificate Manager and Unified Crypto GUI
lv: Sertifikātu pārvaldnieks un unificētā kriptogrāfijas GLS

en: Certification Not Possible
lv: Sertifikācija nav iespējama

en: <p>An error occurred while trying to change the passphrase for <b>%1</b>:</p><p>%2</p>
lv: <p>Radās kļūda, mēģinot mainīt paroles frāzi priekš <b>%1</b>:</p><p>%2</p>

en: Passphrase Change Error
lv: Paroles frāzes maiņas kļūda

en: Passphrase changed successfully.
lv: Paroles frāze nomainīta veiksmīgi.

en: Passphrase Change Succeeded
lv: Paroles frāzes maiņa veiksmīga

en: Failed to update the trust database:
    %1
lv: Neizdevās atjaunināt uzticamības datubāzi:
    %1

en: Root Trust Update Failed
lv: Saknes uzticamības atjaunināšana neizdevās

en: Cannot open existing file "%1" for reading: %2
lv: Neizdevās atvērt eksistējošo failu "%1" lasīšanai: %2

en: Cannot open file "%1" for reading and writing: %2
lv: Neizdevās atvērt failu "%1" lasīšanai un rakstīšanai: %2

en: Cannot set restrictive permissions on file %1: %2
lv: Neizdevās iestatīt ierobežojošas atļaujas failam %1: %2

en: Failed to move file %1 to its final destination, %2: %3
lv: Neizdevās pārvietot failu %1 uz tā gala mērķi, %2: %3

en: Could not find gpgconf executable
lv: Nevar atrast gpgconf izpildāmo failu

en: "gpgconf --reload gpg-agent" failed: %1
lv: "gpgconf --reload gpg-agent" neizdevās: %1

en: An error occurred: %1
lv: Radās kļūda: %1

en: The DirMngr process that tried to clear the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of %1 for details.
lv: Progress DirMngr, kas mēģināja iztīrīt CRL kešuatmiņu, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Lūdzu, pārbaudiet %1 izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.

en: An error occurred while trying to clear the CRL cache. The output from %1 was:
    %2
lv: Radās kļūda, mēģinot iztīrīt CRL kešuatmiņu. Izvade no %1 bija:
    %2

en: CRL cache cleared successfully.
lv: CRL kešsatmiņa veiksmīgi iztīrīts.

en: Certificate Details
lv: Sertifikāta detaļas

[ctx: @info]
en: <para>Successfully wrote request to <filename>%1</filename>.</para><para>You should now send the request to the Certification Authority (CA).</para>
lv: <para>Pieprasījums veiksmīgi ierakstīts <filename>%1</filename>. </para><para>Tagad jums pieprasījumu vajadzētu nosūtīt Sertifikātu Autoritātei (CA).</para>

[ctx: @title]
en: Request Saved
lv: Pieprasījums saglabāts

[ctx: @title]
en: Save Request
lv: Saglabāt pieprasījumu

en: PKCS#10 Requests (*.p10)
lv: PKCS#10 pieprasījumi (*.p10)

[ctx: @title]
en: Error Saving Request
lv: Kļūda saglabājot pieprasījumu

en: The clipboard does not appear to contain a signature or encrypted text.
lv: Starpliktuve nesatur parakstu vai šifrētu tekstu.

en: Decrypt/Verify Clipboard Error
lv: Starpliktuves atšifrēšanas/pārbaudīšanas kļūda

en: Decrypt/Verify Files Error
lv: Failu atšifrēšanas/pārbaudes kļūda

en: Select One or More Files to Decrypt and/or Verify
lv: Izvēlieties vienu vai vairākus atšifrējamos/pārbaudāmos failus

[ctx: @title:window]
en: Delete Certificates
lv: Dzēst sertifikātus

en: Neither the OpenPGP nor the CMS backends support certificate deletion.
    Check your installation.
lv: Ne OpenPGP, ne CMS aizmugure neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet savu instalāciju.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected CMS certificates will be deleted.
lv: OpenPGP aizmugure neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet savu instalāciju.
    Tiks dzēsti tikai izvēlētie CMS sertifikāti.

en: The OpenPGP backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
lv: OpenPGP aizmugure neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet savu instalāciju.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
    Only the selected OpenPGP certificates will be deleted.
lv: CMS aizmugure neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet savu instalāciju.
    Tiks dzēsti tikai izvēlētie OpenPGP sertifikāti.

en: The CMS backend does not support certificate deletion.
    Check your installation.
lv: OpenPGP aizmugure neatbalsta sertifikātu dzēšanu.
    Pārbaudiet savu instalāciju.

en: Certificate Deletion Failed
lv: Sertifikātu dzēšana neizdevās

en: Certificate Deletion Problem
lv: Sertifikātu dzēšanas problēma

en: OpenPGP backend: %1
lv: OpenPGP aizmugure: %1

en: CMS backend: %1
lv: CMS aizmugure: %1

en: <qt><p>An error occurred while trying to delete the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Radās kļūda, mēģinot dzēst sertifikātu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

[ctx: @action:button Update the log text widget]
en: &Update
lv: Atja&unināt

en: Unable to start process gpgsm. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist procesu gpgsm. Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju.

en: Dump Certificate Error
lv: Sertifikāta izmetes kļūda

en: The GpgSM process that tried to dump the certificate ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --dump-cert %1 for details.
lv: GpgSM  process, kas mēģināja veikt sertifikāta izmeti, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Lūdzu, pārbaudiet gpgsm --dump-cert %1 izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.

en: An error occurred while trying to dump the certificate. The output from GpgSM was:
    %1
lv: Radās kļūda, mēģinot veikt sertifikāta izmeti. GpgSM izvade:
    %1

en: Dump CRL Cache Error
lv: CRL kešatmiņas izmetes kļūda

en: The GpgSM process that tried to dump the CRL cache ended prematurely because of an unexpected error. Please check the output of gpgsm --call-dirmngr listcrls for details.
lv: GpgSM  process, kas mēģināja veikt CRL kešatmiņu izmeti, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ. Lūdzu, pārbaudiet gpgsm --call-dirmngr listcrls izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.

en: An error occurred while trying to dump the CRL cache. The output from GpgSM was:
    %1
lv: Radās kļūda, mēģinot veikt CRL kešatmiņas izmeti. Izvade no GpgSM bija:
    %1

en: Encrypt Clipboard Error
lv: Starpliktuves šifrēšanas kļūda

en: OpenPGP Certificates
lv: OpenPGP sertifikāti

en: S/MIME Certificates
lv: S/MIME sertifikāti

en: Exporting certificates...
lv: Eksportē sertifikātus...

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Radās kļūda, mēģinot eksportēt sertifikātu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
lv: Sertifikātu ekspotēšana neizdevās

en: Could not write to file %1.
lv: Neizdevās ierakstīt failā %1.

[ctx: @info]
en: <para>No OpenPGP directory services have been configured.</para><para>Since none is configured, <application>Kleopatra</application> will use <resource>keys.gnupg.net</resource> as the server to export to.</para><para>You can configure OpenPGP directory servers in <application>Kleopatra</application>'s configuration dialog.</para><para>Do you want to continue with <resource>keys.gnupg.net</resource> as the server to export to?</para>
lv: <para>Nav konfigurēts neviens OpenPGP mapju serviss.</para><para>Tā kā neviens nav konfigurēts, <application>Kleopatra</application> izmantos <resource>keys.gnupg.net</resource> kā serveri, uz kuru eksportēt. </para><para>OpenPGP mapju serverus varat konfigurēt <application> Kleopatra</application> konfigurācijas dialoglogā.</para><para>Vai vēlaties turpināt ar <resource>keys.gnupg.net</resource> kā serveri, uz kuru eksportēt?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export
lv: OpenPGP sertifikāta eksportēšana

[ctx: @info]
en: <para>When OpenPGP certificates have been exported to a public directory server, it is nearly impossible to remove them again.</para><para>Before exporting your certificate to a public directory server, make sure that you have created a revocation certificate so you can revoke the certificate if needed later.</para><para>Are you sure you want to continue?</para>
lv: <para>Kad OpenPGP sertifikāti tiek eksportēti uz publisku mapju serveri, izņemt tos no turienes ir gandrīz neiespējami.</para><para>Pirms eksportējiet savu sertifikātu uz publisku mapju serveri, pārliecinieties, ka esat izveidojis anulēšanas sertifikātu, lai vēlāk varētu anulēt sertifikātu, ja nepieciešams.</para><para>Vai tiešām vēlaties turpināt?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Error
lv: OpenPGP sertifikāta eksportēšanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Export Finished
lv: OpenPGP sertifikāta eksportēšana pabeigta

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to export OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
lv: <para>GPG process, kas mēģināja eksportēt OpenPGP sertifikātus, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ.</para><para>Lūdzu, pārbaudiet <icode>%1</icode> izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.</para>

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while trying to export OpenPGP certificates.</para> <para>The output from <command>%1</command> was: <message>%2</message></para>
lv: <para>Radās kļūda, mēģinot eksportēt OpenPGP sertifikātus.</para> <para>Izvade no <command>%1</command> bija: <message>%2</message></para>

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates exported successfully.
lv: OpenPGP sertifikāti veiksmīgi eksportēti.

en: Secret Key Files
lv: Slepenie atslēgu faili

en: Unable to start process %1. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist procesu %1. Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju.

en: Clipboard contents do not look like a certificate.
lv: Starpliktuves saturs neizskatās pēc sertifikāta.

en: Certificate Import Failed
lv: Sertifikāta importēšana neizdevās

en: Could not determine certificate type of clipboard contents.
lv: Neizdevās noteikt starpliktuves satura sertifikāta tipu.

en: Clipboard
lv: Starpliktuve

en: Certificates
lv: Sertifikāti

en: Any files
lv: Jebkādi faili

en: Select Certificate File
lv: Izvēlieties sertifikāta failu

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported Certificates from %1
lv: Importētie sertifikāti no %1

[ctx: @info:tooltip]
en: Imported certificates from these sources:<br/>%1
lv: Importētie sertifikāti no šiem avotiem:<br/>%1

[ctx: @title:tab]
en: Imported Certificates
lv: Importētie sertifikāti

en: Total number processed:
lv: Kopējais apstrādāto skaits:

en: Imported:
lv: Importēts:

en: New signatures:
lv: Jaunie paraksti:

en: New user IDs:
lv: Jaunie lietotāju ID:

en: Certificates without user IDs:
lv: Sertifikāti bez lietotāja ID:

en: New subkeys:
lv: Jaunās apakšatslēgas:

en: Newly revoked:
lv: Nesen anulēts:

en: Not imported:
lv: Nav importēts:

en: Unchanged:
lv: Nemainīts:

en: No imports (should not happen, please report a bug).
lv: Nav importēto (tā nevajadzētu notikt, lūdzu, ziņojiet par kļūdu).

en: Import
lv: Importēt

en: Certificate Import Result
lv: Sertifikāta importēšanas rezultāti

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
lv: <qt><p>Radās kļūda, mēģinot importēt sertifikātu:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
lv: <qt><p>Radās kļūda, mēģinot importēt sertifikātu %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: The type of this certificate (%1) is not supported by this Kleopatra installation.
lv: Pašreizējā Kleopatra instalācija neatbalsta šī sertifikāta (%1) tipu.

en: Select CRL File to Import
lv: Izvēlieties importējamo CRL failu

en: Unable to start process dirmngr. Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist procesu dirmngr. Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju.

en: Clear CRL Cache Error
lv: Notīrīt CRL kešatmiņas kļūdu

en: Import CRL Error
lv: CRL importēšanas kļūda

en: An error occurred while trying to import the CRL file. The output from gpgsm was:
    %1
lv: Radās kļūda, mēģinot importēt CRL failu. Gpgsm izvade:
    %1

en: CRL file imported successfully.
lv: CRL fails importēts veiksmīgi.

en: Import CRL Finished
lv: CRL importēšana pabeigta

[ctx: @info]
en: <para>The GPG or GpgSM process that tried to learn the smart card ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
lv: <para>GPG vai GpgSM process, kas mēģināja mācīties SmartCard, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ.</para><para>Lūdzu, pārbaudiet <icode>%1</icode> izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.</para>

en: Show Details
lv: Rādīt detaļas

[ctx: @info]
en: Failed to search on certificate server. The error returned was:
    %1
lv: Neizdevās veikt meklēšanu sertifikātu serverī. Atgrieztā kļūda bija:
    %1

[ctx: @info]
en: <para>The query result has been truncated.</para><para>Either the local or a remote limit on the maximum number of returned hits has been exceeded.</para><para>You can try to increase the local limit in the configuration dialog, but if one of the configured servers is the limiting factor, you have to refine your search.</para>
lv: <para>Vaicājuma rezultāts tika saīsināts.</para><para>Tika pārsniegts vietējais vai arī attālinātais maksimālo atgriezto rezultātu skaita limits.</para><para>Varat mēģināt palielināt vietējo limitu konfigurācijas dialoglogā, bet, ja limitējošais faktors ir viens no konfigurētajiem serveriem, jums nāksies precizēt savu meklēšanu.</para>

[ctx: @title]
en: Result Truncated
lv: Rezultāts saīsināts

[ctx: @info]
en: <para>You do not have any directory servers configured.</para><para>You need to configure at least one directory server to search on one.</para><para>You can configure directory servers here: <interface>Settings->Configure Kleopatra</interface>.</para>
lv: <para>Jums nav konfigurēts neviens mapju serveris.</para><para>Lai meklētu uz tā, jums jākonfigurē vismaz viens mapju serveris.</para><para>Mapju serverus varat konfigurēt šeit:<interface>Iestatījumi->Konfigurēt Kleopatra</interface>.</para>

[ctx: @title]
en: No Directory Servers Configured
lv: Nav konfigurēts neviens mapju serveris

[ctx: @title:window]
en: Error
lv: Kļūda

[ctx: @info]
en: <para>No OpenPGP directory services have been configured.</para><para>If not all of the certificates carry the name of their preferred certificate server (few do), a fallback server is needed to fetch from.</para><para>Since none is configured, <application>Kleopatra</application> will use <resource>keys.gnupg.net</resource> as the fallback.</para><para>You can configure OpenPGP directory servers in Kleopatra's configuration dialog.</para><para>Do you want to continue with <resource>keys.gnupg.net</resource> as fallback server?</para>
lv: <para>Nav konfigurēts neviens OpenPGP mapju serviss.</para><para>Ja visi sertifikāti nesatur vēlamā sertifikātu servera nosaukumu (tikai daži satur), vajadzīgs atkāpšanās serveris, no kura to ielādēt.</para><para>Tā kā neviens nav konfigurēts, <application>Kleopatra</application> izmantos <resource>keys.gnupg.net</resource> kā atkāpšanās ceļu. </para><para>OpenPGP mapju serverus varat konfigurēt Kleopatra konfigurācijas dialoglogā.</para><para>Vai vēlaties turpināt ar <resource>keys.gnupg.net</resource> kā atkāpšanās serveri?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh
lv: OpenPGP sertifikātu atsvaidzināšana

[ctx: @info]
en: <para>Refreshing OpenPGP certificates implies downloading all certificates anew, to check if any of them have been revoked in the meantime.</para><para>This can put a severe strain on your own as well as other people's network connections, and can take up to an hour or more to complete, depending on your network connection, and the number of certificates to check.</para> <para>Are you sure you want to continue?</para>
lv: <para>Atsvaidzinot OpenPGP sertifikātus, tie visi tiks ielādēti no jauna, lai pārbaudītu, vai kāds no tiem nav anulēts.</para><para>Tas var ievērojami noslogot gan jūsu, gan citu cilvēku tīkla pieslēgumu, un ilgt pat stundu vai vēl ilgāk, atkarībā no jūsu tīkla pieslēguma un pārbaudāmo sertifikātu skaita.</para> <para>Vai tiešām vēlaties turpināt?</para>

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Error
lv: OpenPGP sertifikātu atsvaidzināšanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: OpenPGP Certificate Refresh Finished
lv: OpenPGP sertifikātu atsvaidzināšana pabeigta

[ctx: @info]
en: <para>The GPG process that tried to refresh OpenPGP certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
lv: <para>GPG process, kas mēģināja atsvaidzināt OpenPGP sertifikātus, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ.</para><para>Lūdzu, pārbaudiet <icode>%1</icode> izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.</para>

[ctx: @info]
en: OpenPGP certificates refreshed successfully.
lv: OpenPGP sertifikāti veiksmīgi atsvaidzināti.

[ctx: @info]
en: <para>Refreshing X.509 certificates implies downloading CRLs for all certificates, even if they might otherwise still be valid.</para><para>This can put a severe strain on your own as well as other people's network connections, and can take up to an hour or more to complete, depending on your network connection, and the number of certificates to check.</para> <para>Are you sure you want to continue?</para>
lv: <para>Atsvaidzinot X.509 sertifikātus, tiks ielādēti CRL visiem sertifikātiem, pat tad, ja tie vēl varētu būt derīgi.</para><para>Tas var ievērojami noslogot gan jūsu, gan citu cilvēku tīkla pieslēgumu, un ilgt pat stundu vai vēl ilgāk, atkarībā no jūsu tīkla pieslēguma un pārbaudāmo sertifikātu skaita.</para> <para>Vai tiešām vēlaties turpināt?</para>

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh
lv: X.509 sertifikātu atsvaidzināšana

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Error
lv: X.509 sertifikātu atsvaidzināšanas kļūda

[ctx: @title:window]
en: X.509 Certificate Refresh Finished
lv: X.509 sertifikātu atsvaidzināšana pabeigta

[ctx: @info]
en: <para>The GpgSM process that tried to refresh X.509 certificates ended prematurely because of an unexpected error.</para><para>Please check the output of <icode>%1</icode> for details.</para>
lv: <para>GpgSM process, kas mēģināja atsvaidzināt X.509 sertifikātus, priekšlaicīgi aizvērās negaidītas kļūdas dēļ.</para><para>Lūdzu, pārbaudiet <icode>%1</icode> izvadi, lai iegūtu vairāk detaļu.</para>

[ctx: @info]
en: X.509 certificates refreshed successfully.
lv: X.509 sertifikāti veiksmīgi atsvaidzināti.

en: Sign Clipboard Error
lv: Starpliktuves parakstīšanas kļūda

en: Sign/Encrypt Files Error
lv: Failu parakstīšanas/šifrēšanas kļūda

en: Select One or More Files to Sign and/or Encrypt
lv: Izvēlieties vienu vai vairākus failus, ko parakstīt un/vai šifrēt

[ctx: Key filter without user-assigned name]
en: <unnamed>
lv: <bez nosaukuma>

en: This parameter has been locked down by the system administrator.
lv: Sistēmas administrators ir slēdzis šo parametru.

note: i18n: ectx: label, entry (AttributeOrder), group (DN)
en: DN-Attribute Order
lv: DN atribūtu kārtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, iconButton)
en: Set &Icon...
lv: &Iestatīt ikonu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, foregroundButton)
en: Set &Text Color...
lv: Iestatīt &teksta krāsu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
lv: Iestatīt &fona krāsu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontButton)
en: Set F&ont...
lv: Iestatīt f&ontu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, italicCB)
en: Italic
lv: Slīpraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
lv: Treknraksts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strikeoutCB)
en: Strikeout
lv: Pārvītrots

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLookPB)
en: Default Appearance
lv: Noklusētais izskats

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Tooltips
lv: Paskaidres

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipValidityCheckBox)
en: Show validity
lv: Parādīt derīgumu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, tooltipOwnerCheckBox)
en: Show owner information
lv: Rādīt īpašnieka informāciju

en: default
lv: noklusētais

en: EMail Operations
lv: E-pasta darbības

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
lv: LDAP noildze (minū&tes:sekundes):

en: &Maximum number of items returned by query:
lv: &Maksimālais vaicājuma atgriezto vienību skaits:

en: This option requires dirmngr >= 0.9.0
lv: Šai iespējai nepieciešams dirmngr >= 0.9.0

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, systemHTTPProxy)
en: no proxy
lv: bez starpniekservera

en: (Current system setting: %1)
lv: (Pašreizējais sistēmas iestatījums: %1)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, intervalRefreshCB)
en: Check certificate validity every
lv: Pārbaudīt sertifikātu derīgumu katras

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en: hour
lv: stundu

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en:  hours
lv:  stundas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, OCSPCB)
en: If this option is selected, S/MIME certificates are validated online using the Online Certificates Status Protocol (OCSP). Fill in the URL of the OCSP responder below.
lv: Ja ieslēgta šī iespēja, S/MIME sertifikāti tiks pārbaudīti tiešsaistē, izmantojot Tiešsaistes Sertifikātu Statusa Protokolu (OCSP). Zemāk ievadiet OCSP atbildētāja URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OCSPCB)
en: Validate certificates online (OCSP)
lv: Pārbaudīt sertifikātus tiešsaistē (OCSP)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OCSPGroupBox)
en: Online Certificate Validation
lv: Tiešsaistes Sertifikāta Pārbaude

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OCSPResponderURLLabel)
en: OCSP responder URL:
lv: OCSP atbildētāja URL:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, OCSPResponderURL)
en: Enter here the address of the server for online validation of certificates (OCSP responder). The URL is usually starting with http://.
lv: Šeit ievadiet tiešsaistes sertifikātu pārbaudes servera (OCSP atbildētāja) adresi. Tā parasti sākas ar http://.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, OCSPResponderSignatureLabel)
en: OCSP responder signature:
lv: OCSP atbildētāja paraksts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreServiceURLCB)
en: Ignore service URL of certificates
lv: Ignorēt sertifikātu servisa URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotCheckCertPolicyCB)
en: Do not check certificate policies
lv: Nepārbaudīt sertifikātu politikas

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: If this option is checked, Certificate Revocation Lists are never used to validate S/MIME certificates.
lv: Ja šis ir ieslēgts, nekad netiek izmantoti Sertifikātu Atsaukšanas Saraksti, lai pārbaudītu S/MIME sertifikātus.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, neverConsultCB)
en: Never consult a CRL
lv: Nekad nelietot CRL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allowMarkTrustedCB)
en: Allow to mark root certificates as trusted
lv: Atļaut atzīmēt saknes sertifikātus kā uzticamus

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: If this option is checked, missing issuer certificates are fetched when necessary (this applies to both validation methods, CRLs and OCSP).
lv: Ja ir atzīmēta šī opcija, trūkstošie izdevēja sertifikāti tiek ielādēti pēc nepieciešamības (tas attiecas uz abām pārbaudes metodēm, CRL un OCSP).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fetchMissingCB)
en: Fetch missing issuer certificates
lv: Ielādēt trūkstošos izdevēju sertifikātus

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabHTTP)
en: &HTTP Requests
lv: &HTTP pieprasījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Entirely disables the use of HTTP for S/MIME.
lv: Pilnībā atslēdz HTTP lietošanu S/MIME pārbaudei.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableHTTPCB)
en: Do not perform any HTTP requests
lv: Neveikt nekādus HTTP pieprasījumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreHTTPDPCB)
en: Ignore HTTP CRL distribution point of certificates
lv: Ignorēt HTTP CRL izplatīšanas punktus sertifikātos

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: If this option is selected, the value of the HTTP proxy shown on the right (which comes from the environment variable http_proxy) will be used for any HTTP request.
lv: Ja šis ir ieslēgts, pa HTTP pieprasījumiem tiks izmantota labi pa parādītā starpniekservera vērtība (kas ņemta no vides mainīgā http_proxy).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, honorHTTPProxyRB)
en: Use system HTTP proxy:
lv: Izmantot sistēmas HTTP starpniekserveri:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, useCustomHTTPProxyRB)
en: Use this proxy for HTTP requests:
lv: Izmantot šo starpniekserveri HTTP pieprasījumiem:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabLDAP)
en: &LDAP Requests
lv: &LDAP pieprasījumi

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Entirely disables the use of LDAP for S/MIME.
lv: Pilnībā atslēdz LDAP lietošanu S/MIME pārbaudei.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, disableLDAPCB)
en: Do not perform any LDAP requests
lv: Neveikt nekādus LDAP pieprasījumus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreLDAPDPCB)
en: Ignore LDAP CRL distribution point of certificates
lv: Ignorēt LDAP CRL izplatīšanas punktus sertifikātos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, customLDAPLabel)
en: Primary host for LDAP requests:
lv: Primārais resursdators LDAP pieprasījumiem:

en: The file <b>%1</b> already exists.
    Overwrite?
lv: Fails <b>%1</b> jau pastāv.
    Pārrakstīt?

en: Overwrite Existing File?
lv: Pārrakstīt esošo failu?

en: Overwrite All
lv: Pārrakstīt visu

en: Create Checksums: input files must be either all checksum files or all files to be checksummed, not a mixture of both.
lv: Izveidot kontrolsummas: visiem ievades failiem jābūt kontrolsummas failiem vai arī pārbaudāmajiem failiem, nevis abu sajaukumam.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Initializing...
lv: Inicializē...

[ctx: @title:window]
en: Create Checksum Progress
lv: Kontrolsummas izveidošanas progress

en: Error while running %1: %2
lv: Kļūda darbinot %1: %2

en: Failed to execute %1: %2
lv: Neizdevās izpildīt %1: %2

en: No checksum programs defined.
lv: Nav definētas kontrolsummu programmas.

en: Scanning directories...
lv: Skenē mapes...

en: Calculating total size...
lv: Aprēķina kopējo izmēru...

en: Checksumming (%2) in %1
lv: Pārbauda (%2) iekš %1

en: Done.
lv: Pabeigts.

en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
lv: Šifrēšanas darbību statuss un progress tiek parādīts šeit.

en: User canceled
lv: Lietotājs atsauca

en: At least one input needs to be provided
lv: Jānodrošina vismaz viena ievade

en: Informative sender/signed data count mismatch
lv: Informatīvā sūtītāja/parakstīto datu uzskaites neatbilstība

en: Signature/signed data count mismatch
lv: Paraksta/parakstīto datu uzskaites neatbilstība

en: Signed data can only be given for detached signature verification
lv: Parakstītajiem datiem var tikt dota tikai atvienotā paraksta pārbaude

en: Input/Output count mismatch
lv: Ievades/Izvades skaita neatbilstība

en: Cannot use output and signed data simultaneously
lv: Nevar vienlaikus izmantot izvadi un parakstītos datus

en: No backend support for %1
lv: Nav aizmugures atbalsta priekš %1

en: No usable inputs found
lv: Netika atrasta derīga ievade

en: Error: Signature not verified
lv: Kļūda: paraksts nav apstiprināts

en: Good signature
lv: Derīgs paraksts

en: Signature expired
lv: Paraksta derīguma termiņš beidzies

en: CRL missing
lv: Trūkst CRL

en: CRL too old
lv: CRL pārāk vecs

en: Bad policy
lv: Slikta politika

en: System error
lv: Sistēmas kļūda

en: Bad signature
lv: Nederīgs paraksts

en: The signature is valid but the trust in the certificate's validity is only marginal.
lv: Paraksts ir derīgs, bet sertifikāta derīguma uzticamība ir visai zema.

en: The signature is valid and the certificate's validity is fully trusted.
lv: Paraksts ir derīgs, un sertifikāta derīgums ir pilnībā uzticams.

en: The signature is valid and the certificate's validity is ultimately trusted.
lv: Paraksts ir derīgs, un sertifikāta derīgums ir vairāk nekā uzticams.

en: The signature is valid but the certificate's validity is <em>not trusted</em>.
lv: Paraksts ir derīgs, bet sertifikāta derīgums <em>nav uzticams</em>.

en: The signature is valid but the certificate's validity is unknown.
lv: Paraksts ir derīgs, bet sertifikāta derīgums nav zināms.

en: The signature is valid but the certificate's validity is undefined.
lv: Paraksts ir derīgs, bet sertifikāta derīgums nav definēts.

en: Unknown certificate
lv: Nezināms sertifikāts

en: <b>Verification canceled.</b>
lv: <b>Pārbaude atcelta.</b>

en: <b>Verification failed: %1.</b>
lv: <b>Pārbaude neveiksmīga: %1.</b>

en: <b>No signatures found.</b>
lv: <b>Paraksti netika atrasti.</b>

en: <b>Invalid signature.</b> | <b>%1 invalid signatures.</b>
lv[0]: <b>%1 nederīgs paraksts.</b>
lv[1]: <b>%1 nederīgi paraksti.</b>
lv[2]: <b>%1 nederīgu parakstu.</b>

en: <br/><b>Warning:</b> The sender's mail address is not stored in the %1 used for signing.
lv: <br/><b>Brīdinājums:</b> sūtītāja pasta adrese netiek glabāta iekš %1, kas tiek izmantots parakstīšanai.

en: certificate
lv: sertifikāts

en: <b>Valid signature.</b> | <b>%1 valid signatures.</b>
lv[0]: <b>%1 derīgs paraksts.</b>
lv[1]: <b>%1 derīgi paraksti.</b>
lv[2]: <b>%1 derīgu parakstu.</b>

en: <br/><b>Warning:</b> The sender's mail address is not stored in the certificates used for signing.
lv: <br/><b>Brīdinājums:</b> sūtītāja pasta adrese netiek glabāta sertifikātos, kuri tiek izmantoti parakstīšanai.

en: <b>Decryption canceled.</b>
lv: <b>Atšifrēšana atcelta.</b>

en: <b>Decryption failed: %1.</b>
lv: <b>Atšifrēšana neizdevās: %1.</b>

en: <b>Decryption succeeded.</b>
lv: <b>Atšifrēšana veiksmīga.</b>

en: The signature is invalid: %1
lv: Paraksts nav derīgs: %1

en: <p>The sender's address %1 is not stored in the certificate. Stored: %2</p>
lv: <p>Sūtītāja adrese %1 netiek glabāta sertifikātā. Tiek glabāta: %2</p>

en: One unknown recipient. | %1 unknown recipients.
lv[0]: %1 nezināms saņēmējs
lv[1]: %1 nezināmi saņēmēji
lv[2]: %1 nezināmu saņēmēju

en: Recipient: | Recipients:
lv[0]: Saņēmējs:
lv[1]: Saņēmēji:
lv[2]: Saņēmēju:

en: One unknown recipient | %1 unknown recipients
lv[0]: %1 nezināms saņēmējs
lv[1]: %1 nezināmi saņēmēji
lv[2]: %1 nezināmu saņēmēju

en: Caught exception: %1
lv: Notverts izņēmums: %1

en: Caught unknown exception
lv: Notverts nezināms izņēmums

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature/ciphertext - maybe it is neither ciphertext nor a signature?
lv: Neizdevās noteikt, vai šis ir S/MIME vai OpenPGP paraksts/šifrēts teksts - varbūt neviens no tiem?

en: Decrypting: %1...
lv: Atšifrē: %1...

en: Could not determine whether this was S/MIME- or OpenPGP-encrypted - maybe it is not ciphertext at all?
lv: Neizdevās noteikt, vai šis ir šifrēts ar S/MIME vai OpenPGP - varbūt tas nemaz nav šifrēts teksts?

en: Could not determine whether this is an S/MIME or an OpenPGP signature - maybe it is not a signature at all?
lv: Neizdevās noteikt, vai šis ir S/MIME vai an OpenPGP paraksts - varbūt tas nemaz nav paraksts?

en: Verifying: %1...
lv: Pārbauda: %1...

en: Verifying signature: %1...
lv: Pārbauda parakstu: %1...

en: Call to EncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
lv: Izsaukums uz EncryptEMailController::protocolAsString() ir divdomīgs.

en: User cancel
lv: Lietotāja atcelts

en: Encryption canceled.
lv: Šifrēšana atcelta.

en: Encryption failed: %1
lv: Šifrēšana neizdevās: %1

en: Encryption succeeded.
lv: Šifrēšana veiksmīga.

en: (no matching certificates found)
lv: (nav atrasti atbilstoši sertifikāti)

en: Please select a certificate
lv: Lūdzu, izvēlieties sertifikātu

en: (please choose between OpenPGP and S/MIME first)
lv: (lūdzu, vispirms izvēlieties starp OpenPGP un S/MIME)

en: &Output folder:
lv: &Izvades mape:

en: %1: All operations completed.
lv: %1: visas darbības pabeigtas.

en: All operations completed.
lv: Visas darbības pabeigtas.

[ctx: number, operation description]
en: Operation %1: %2
lv: Operācija %1: %2

en: <b>Choose operations to be performed</b>
lv: <b>Izvēlieties izpildāmās darbības</b>

en: Here you can check and, if needed, override the operations Kleopatra detected for the input given.
lv: Šeit varat pārbaudīt un, ja vajadzīgs, aizstāt darbības, ko Kleopatra noteica dotajai ievadei.

en: &Decrypt/Verify
lv: Atšifrēt/Pārbau&dīt

en: Create all output files in a single folder
lv: Visus izvades failus izveidot vienā mapē

en: Input file:
lv: Ievades fails:

en: &Input file is a detached signature
lv: &Ievades fails ir atvienots paraksts

en: &Signed data:
lv: Parak&stītie dati:

en: <b>Results</b>
lv: <b>Rezultāti</b>

en: <b>Objects</b>
lv: <b>Objekti</b>

en: Remove Selected
lv: Izņemt izvēlēto

en: Select File
lv: Izvēlieties failu

en: <i>No certificate selected</i>
lv: <i>Nav izvēlēts neviens sertifikāts</i>

en: <b>Recipients</b>
lv: <b>Saņēmēji</b>

en: Add Recipient...
lv: Pievienot saņēmēju...

en: <b>Warning:</b> None of the selected certificates seem to be your own. You will not be able to decrypt the encrypted data again.
lv: <b>Brīdinājums:</b> šķiet, ka neviens no izvēlētajiem sertifikātiem nepieder jums. Jūs nevarēsiet vēlreiz atšifrēt šifrētos datus.

en: Recipient
lv: Saņēmējs

[ctx: %1 == number]
en: Recipient (%1)
lv: Saņēmējs (%1)

en: Sender
lv: Sūtītājs

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
lv: Rādīt pārbaudes žurnālu

en: Keep open after operation completed
lv: Paturēt atvērtu pēc darbības pabeigšanas

en: You need to select a signing certificate to proceed.
lv: Jums jāizvēlas parakstīšanas sertifikāts, lai turpinātu.

en: Please select an encryption certificate for recipient "%1"
lv: Lūdzu, izvēlieties šifrēšanas sertifikātu saņēmējam "%1"

en: Please select a signing certificate for sender "%1"
lv: Lūdzu, izvēlieties parakstīšanas sertifikātu saņēmējam "%1"

en: Kleopatra cannot unambiguously determine matching certificates for all recipients/senders of the message.
    Please select the correct certificates for each recipient:
lv: Kleopatra neizdevās nekļūdīgi noteikt atbilstošos sertifikātus visiem ziņojuma saņēmējiem/sūtītājiem.
    Lūdzu, izvēlieties pareizos sertifikātus katram saņēmējam:

en: Please verify that correct certificates have been selected for each recipient:
lv: Lūdzu, apstipriniet, ka katram saņēmējam izvēlēti pareizie sertifikāti:

en: Show all recipients
lv: Rādīt visus saņēmējus

en: Select Signing Certificate
lv: Izvēlieties parakstīšanas sertifikātu

en: Select Encryption Certificate
lv: Izvēlieties šifrēšanas sertifikātu

en: Only show this dialog in case of conflicts (experimental)
lv: Rādīt šo dialogu tikai konfliktu gadījumā (eksperimentāli)

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Kam:

[ctx: @info]
en: <para>Archiving in combination with sign-only currently requires what are known as opaque signatures - unlike detached ones, these embed the content in the signature.</para><para>This format is rather unusual. You might want to archive the files separately, and then sign the archive as one file with Kleopatra.</para><para>Future versions of Kleopatra are expected to also support detached signatures in this case.</para>
lv: <para>Arhivācijai kombinācijā ar 'tikai parakstīt' nepieciešami necaurredzamie paraksti - atšķirībā no atvienotajiem parakstiem, tie saturu ieguļ parakstā.</para><para>Šis formāts ir visai neparasts. Failus vajadzētu arhivēt atsevišķi, un tad parakstīt arhīvu ar Kleopatra kā vienu failu.</para><para>Nākamās Kleopatra versijas atbalstīs atvienotos parakstus arī šajā gadījumā.</para>

[ctx: @title:window]
en: Unusual Signature Warning
lv: Neparasta paraksta brīdinājums

[ctx: @info]
en: <para>None of the recipients you are encrypting to seems to be your own.</para><para>This means that you will not be able to decrypt the data anymore, once encrypted.</para><para>Do you want to continue, or cancel to change the recipient selection?</para>
lv: <para>Neviens no saņēmējiem, kuriem šifrējat, nav jūsu.</para><para>Tas nozīmē, ka jūs vairs nevarēsiet atšifrēt datus, tiklīdz tie būs šifrēti. </para><para>Vai vēlaties turpināt, vai arī atcelt, lai mainītu saņēju izvēli?</para>

[ctx: @title:window]
en: Encrypt-To-Self Warning
lv: 'Šifrēt sev' brīdinājums

[ctx: @title]
en: Results
lv: Rezultāti

[ctx: @title]
en: Status and progress of the crypto operations is shown here.
lv: Šifrēšanas darbību statuss un progress tiek parādīts šeit.

[ctx: %1=protocol (S/Mime, OpenPGP), %2=certificate]
en: Sign using %1: %2
lv: Parakstīt izmantojot %1: %2

en: No certificate selected
lv: Nav izvēlēts neviens sertifikāts

en: Sign and encrypt (OpenPGP only)
lv: Parakstīt un šifrēt (tikai OpenPGP)

en: Encrypt only
lv: Tikai šifrēt

en: Sign only
lv: Tikai parakstīt

en: Encryption Options
lv: Šifrēšanas opcijas

en: Text output (ASCII armor)
lv: Teksta izvade (ASCII bruņas)

en: Signing Options
lv: Parakstīšanas opcijas

en: Signer:
lv: Parakstītājs:

en: Change Signing Certificates...
lv: Mainīt parakstīšanas sertifikātus...

en: <b>Choose Operation to be Performed</b>
lv: <b>Izvēlieties izpildāmo darbību</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, rememberCO)
en: Remember these as default for future operations
lv: Atcerēties šos kā noklusētos nākotnes darbībām

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, pgpLabel)
en: OpenPGP Signing Certificate:
lv: OpenPGP parakstīšanas sertifikāts:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cmsLabel)
en: S/MIME Signing Certificate:
lv: S/MIME parakstīšanas sertifikāts:

en: Search
lv: Meklēt

en: The following errors and warnings were recorded:
lv: Tika ierakstītas šādas kļūdas un brīdinājumi:

en: Checksum Verification Errors
lv: Kontrolsummas pārbaudes kļūdas

en: No errors occurred
lv: Kļūdu nebija

en: One error occurred | %1 errors occurred
lv[0]: Radās %1 kļūda
lv[1]: Radās %1 kļūdas
lv[2]: Radās %1 kļūdu

[ctx: Show Errors]
en: Show
lv: Rādīt

en: &Next
lv: &Nākamais

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Call to NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() is ambiguous.
lv: Izsaukums uz NewSignEncryptEMailController::protocolAsString() ir divdomīgs.

en: Signing canceled.
lv: Parakstīšana atcelta.

en: Signing failed: %1
lv: Neizdevās parakstīt: %1

en: Signing succeeded.
lv: Parakstīšana veiksmīga.

en: Archive and Sign Files
lv: Arhivēt un parakstīt failus

en: Sign Files
lv: Parakstīt failus

en: Archive and Encrypt Files
lv: Arhivēt un šifrēt failus

en: Encrypt Files
lv: Šifrēt failus

en: Archive and Sign/Encrypt Files
lv: Arhivēt un parakstīt/šifrēt failus

en: Sign/Encrypt Files
lv: Parakstīt/Šifrēt failus

[ctx: base name of an archive file, e.g. archive.zip or archive.tar.gz]
en: archive
lv: arhīvs

en: Caught unexpected exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared: %1

en: Caught unknown exception in SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš SignEncryptFilesController::Private::slotWizardOperationPrepared

en: Signing failed.
lv: Neizdevās parakstīt.

en: Encryption failed.
lv: Šifrēšana neizdevās

en: Signing and encryption succeeded.
lv: Parakstīšana un šifrēšana izdevās.

en:  Encryption succeeded.
lv:  Šifrēšana veiksmīga.

en: %1: <b>Sign/encrypt canceled.</b>
lv: %1: <b>Parakstīšana/šifrēšana atcelta.</b>

en:  %1: Sign/encrypt failed.
lv:  %1: parakstīšana/šifrēšana neizdevās.

en: Cannot determine protocol for task
lv: Nevar noteikt uzdevumam vajadzīgo protokolu

en: Unknown exception in Task::start()
lv: Nezināms izņēmums iekš Task::start()

[ctx: @title:window]
en: Verify Checksum Results
lv: Pārbaudīt kontrolsummas rezultātus

en: Cannot find checksums file for file %1
lv: Neizdevās atrast kontrolsummu failu failam %1

en: Verifying checksums (%2) in %1
lv: Pārbauda kontrolsummas (%2) iekš %1

en: (required)
lv: (nepieciešams)

en: (optional)
lv: (neobligāts)

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.
lv: <interface>%1</interface> is nepieciešams, bet tas ir tukšs.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is required, but empty.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
lv: <interface>%1</interface> ir nepieciešams, bet ir tukšs.<nl/> Vietējā administratora likums: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.
lv: <interface>%1</interface> ir nepilnīgs.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is incomplete.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
lv: <interface>%1</interface> ir nepilnīgs.<nl/>Vietējā administratora likums: <icode>%2</icode>

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is invalid.
lv: <interface>%1</interface> ir nederīgs.

[ctx: @info]
en: <interface>%1</interface> is invalid.<nl/>Local Admin rule: <icode>%2</icode>
lv: <interface>%1</interface> ir nederīgs. <nl/>Vietējā administratora likums: <icode>%2</icode>

en: Name
lv: Nosaukums

en: Signing
lv: Parakstīšana

en: Encryption
lv: Šifrēšana

en: Please select one or more of the following certificates:
lv: Lūdzu, izvēlieties vienu vai vairākus no sekojošajiem sertifikātiem:

en: Please select one of the following certificates:
lv: Lūdzu, izvēlieties vienu no sekojošajiem sertifikātiem:

en: Reload
lv: Pārlādēt

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh certificate list
lv: Atsvaidzināt sertifikātu sarakstu

en: Lookup...
lv: Sameklēt...

en: New...
lv: Jauns...

en: Certify
lv: Sertificēt

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: These are the certificates you have selected for deletion:
lv: Šie ir sertifikāti, kurus esat izvēlējies dzēšanai:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <title>Why do you want to delete more certificates than I selected?</title><para>When you delete CA certificates (both root CAs and intermediate CAs), the certificates issued by them will also be deleted.</para><para>This can be nicely seen in <application>Kleopatra</application>'s hierarchical view mode: In this mode, if you delete a certificate that has children, those children will also be deleted. Think of CA certificates as folders containing other certificates: When you delete the folder, you delete its contents, too.</para>
lv: <title>Kāpēc tu vēlies dzēst vairāk sertifikātus, nekā es izvēlējos?</title><para>Kad jūs dzēšat CA sertifikātus (gan saknes CA, gan starpniek-CA), arī sertifikāti, kurus tie izsniedza, tiks dzēsti.</para><para>Tas ir labi redzams <application>Kleopatra</application> hierarhiskajā skata režīmā: šajā režīmā, izdzēšot sertifikātu, kuram ir 'bērni', tiks dzēti arī šie 'bērni'. Iedomājieties CA sertifikātus kā mapes, kuras satur citus sertifikātus: izdzēšot mapi, tiks dzēsts arī tās saturs.</para>

[ctx: @action:button]
en: Delete
lv: Dzēst

en: The certificate to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | All of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
lv[0]: Dzēšamais sertifikāts ir jūsu. Tas satur privātu atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kura ir iešifrēta sertifikātā, un tādēļ to nevajadzētu dzēst.
lv[1]: Dzēšamie sertifikāti ir jūsu. Tie satur privātu atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kura ir iešifrēta sertifikātā, un tādēļ tos nevajadzētu dzēst.
lv[2]: Dzēšamie sertifikāti ir jūsu. Tie satur privātu atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kura ir iešifrēta sertifikātā, un tādēļ tos nevajadzētu dzēst.

en: One of the certificates to be deleted is your own. It contains private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted. | Some of the certificates to be deleted are your own. They contain private key material, which is needed to decrypt past communication encrypted to the certificate, and should therefore not be deleted.
lv[0]: Viens no dzēšamajiem sertifikātiem ir jūsu. Tas satur privātu atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kura ir iešifrēta sertifikātā, un tādēļ to nevajadzētu dzēst.
lv[1]: Daži no dzēšamajiem sertifikātiem ir jūsu. Tie satur privātu atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kura ir iešifrēta sertifikātā, un tādēļ tos nevajadzētu dzēst.
lv[2]: Daži no dzēšamajiem sertifikātiem ir jūsu. Tie satur privātu atslēgas materiālu, kas ir vajadzīgs, lai atšifrētu pagātnes komunikāciju, kura ir iešifrēta sertifikātā, un tādēļ tos nevajadzētu dzēst.

en: Days
lv: Dienām

en: Weeks
lv: Nedēļām

en: Months
lv: Mēnešiem

en: Years
lv: Gadiem

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Find:
lv: Atrast:

en: Select All
lv: Iezīmēt visu

en: Deselect All
lv: Noņemt iezīmējumu visiem

en: Details...
lv: Detaļas...

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: Advanced Settings...
lv: Paplašinātie iestatījumi...

en: (unknown certificate)
lv: (nezināms sertifikāts)

[ctx: @info]
en: How much do you trust certifications made by <b>%1</b> to correctly verify authenticity of certificates?
lv: Cik daudz jūs uzticaties %1 sertifikācijām, lai pareizi pārbaudītu sertifikātu autentiskumu?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, unknownRB)
en: I do not know
lv: Es nezinu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: <i>(unknown trust)</i>
lv: <i>(nezināma uzticamība)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <font size="-1">Choose this if you have no opinion about the trustworthyness of the certificate's owner.<br>Certifications at this trust level are ignored when checking the validity of OpenPGP certificates.</font>
lv: <font size="-1">Izvēlieties šo, ja jums nav viedokļa par sertifikāta īpašnieka uzticamību.<br>Pārbaudot OpenPGP sertifikātu derīgumu, šī uzticamības līmeņa sertifikācijas tiek ignorētas.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, neverRB)
en: I do NOT trust them
lv: Es NEUZTICOS viņiem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: <i>(never trust)</i>
lv: <i>(nekad neuzticēties)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: <font size="-1">Choose this if you explicitly do <em>not</em> trust the certificate owner, e.g. because you have knowledge of him certifying without checking or without the certificate owner's consent.<br>Certifications at this trust level are ignored when checking the validity of OpenPGP certificates.</font>
lv: <font size="-1">Izvēlieties šo, ja skaidri zināt, ka neuzticaties sertifikāta īpašniekam, piem., jums ir zināms, ka viņš sertificē bez pārbaudīšanas vai bez sertifikāta īpašnieka piekrišanas.<br>Pārbaudot OpenPGP sertifikātu derīgumu, šī uzticamības līmeņa sertifikācijas tiek ignorētas.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, marginalRB)
en: I believe checks are casual
lv: Man šķiet, ka pārbaudes ir paviršas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: <i>(marginal trust)</i>
lv: <i>(zema uzticamība)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, fullRB)
en: I believe checks are very accurate
lv: Es domāju, ka pārbaudes ir ļoti precīzas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: <i>(full trust)</i>
lv: <i>(pilna uzticamība)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <font size="-1">Choose this if you trust certifications are done very accurately.<br>Certificates will become valid with just a single certification at this trust level, so assign this much trust with care.</font>
lv: <font size="-1">Izvēlieties šo, ja paļaujaties, ka sertifikācijas tiek izdarītas ļoti precīzi.<br>Šajā uzticamības līmenī sertifikāti kļūs derīgi ar vienu sertifikāciju, tādēļ piešķiriet šo uzticamību ar lielu piesardzību.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ultimateRB)
en: This is my certificate
lv: Šis ir mans sertifikāts

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: <i>(ultimate trust)</i>
lv: <i>(vairāk nekā pilna uzticamība)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <font size="-1">Choose this if and only if this is your certificate. This is the default if the secret key is available, but if you imported this certificate, you might need to adjust the trust level yourself.<br>Certificates will become valid with just a single certification at this trust level.</font>
lv: <font size="-1">Izvēlieties šo tikai tad, ja šis ir jūsu sertifikāts. Šis ir noklusējums, ja ir pieejama slepenā atslēga, bet ja šo sertifikātu importējāt, uzticamības līmeni, iespējams, vajadzēs noregulēt pašam. <br>Šajā uzticamības līmenī sertifikāti kļūs derīgi jau ar vienu sertifikāciju.</font>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <b>Step 2:</b> How thoroughly have you checked that this certificate actually belongs to the person it claims it is from?
lv: <b>2. solis:</b> cik pamatīgi esat pārbaudījis, ka šis sertifikāts tiešām personai, no kuras tas šķietami nāk?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkLevelNotCheckedRB)
en: I have not checked at all
lv: Neesmu pārbaudījis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Describe semantics here...
lv: Aprakstiet semantiku šeit...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkLevelCasualRB)
en: I have checked casually
lv: Esmu pārbaudījis pavirši

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Choose this if you know the person, and have asked them whether this was their certificate, but you have not verified they are actually in possession of the secret certificate.
lv: Izvēlieties šo, ja pazīstat personu, un esat jautājis tai, vai šis ir tās sertifikāts, bet neesat pārbaudījis, vai šī cilvēka īpašumā tiešām ir slepenais sertifikāts.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, checkLevelThoroughlyRB)
en: I have checked very thoroughly
lv: Esmu pārbaudījis ļoti rūpīgi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Choose this if you have, for instance, checked the ID card of the person, and have verified that they are in possession of the secret key (e.g. by sending them encrypted mail and asking for it to be decrypted).
lv: Izvēlieties šo, ja, piemēram, esat pārbaudījis personas ID karti, un esat apstiprinājis, ka tās īpašumā ir slepenā atslēga (piemēram, nosūtot tajai šifrētu e-pastu un vaicājot, lai to atšifrē).

en: Skipped
lv: Izlaists

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Test Name
lv: Testa nosaukums

en: Result
lv: Rezultāts

en: (select test first)
lv: (vispirms izvēlieties testu)

[ctx: @info]
en: No NullPin found. <warning>If this PIN was not set by you personally, the card might have been tampered with.</warning>
lv: NullPin netika atrasts. <warning>Ja šo PIN neiestatījāt jūs, iespējams, ar šo karti ir darbojies kāds cits.</warning>

[ctx: @info]
en: Canceled setting PIN.
lv: PIN iestatīšana atcelta.

[ctx: @info]
en: There was an error setting the PIN: <message>%1</message>.
lv: Radās kļūda, iestatot PIN: <message>%1</message>.

[ctx: @info]
en: PIN set successfully.
lv: PIN iestatīts veiksmīgi.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nksLB)
en: Step 1: Set the initial PIN for the first certificate ("NKS"):
lv: 1. solis: iestatiet sākotnējo PIN pirmajam sertifikātam ("NKS"):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, nksPB)
en: Set Initial PIN (NKS)
lv: Iestatīt sākotnējo PIN (NKS)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sigGLB)
en: Step 2: Set the initial PIN for the qualified signature certificate ("SigG"):
lv: 2. solis: iestatiet sākotnējo PIN kvalificētajam parakstīšanas sertifikātam ("SigG"):

en: Issuer Certificate Not Found (%1)
lv: Izdevēja sertifikāts nav atrasts (%1)

[ctx: @info]
en: <para>An error occurred while loading the certifications: <message>%1</message></para>
lv: <para>Radās kļūda, ielādējot sertifikācijas: <message>%1</message></para>

[ctx: @title]
en: Certifications Loading Failed
lv: Sertifikāciju ielāde neizdevās

note: i18n: ectx: label, entry (QuickSignEMail), group (EMailOperations)
en: Quick Sign EMail
lv: Ātrā e-pastu parakstīšana

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (QuickSignEMail), group (EMailOperations)
en: Minimize the number of steps when signing emails, use preset defaults unless problems occur.
lv: Minimizēt soļu skaitu e-pasta parakstīšanā, lietot noklusētos sākumiestatījumus, ja vien nerodas kļūdas.

note: i18n: ectx: label, entry (QuickEncryptEMail), group (EMailOperations)
en: Quick Encrypt EMail
lv: Ātrā e-pastu šifrēšana

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (QuickEncryptEMail), group (EMailOperations)
en: Minimize the number of steps when encrypting emails, use preset defaults unless problems occur.
lv: Minimizēt soļu skaitu e-pasta šifrēšanā, lietot noklusētos sākumiestatījumus, ja vien nerodas kļūdas.

note: i18n: ectx: label, entry (DecryptVerifyPopupGeometry), group (EMailOperations)
en: Decrypt/Verify Popup Geometry
lv: Atšifrēšanas/Pārbaudes uzlecošā loga ģeometrija

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (DecryptVerifyPopupGeometry), group (EMailOperations)
en: The remembered size and position of the Decrypt/Verify Result Popup used by clients which do not support inline display of D/V results, such as MS Outlook.
lv: Atšifrēšanas/Pārbaudes rezultātu uzlecošā loga saglabājamais izmērs un pozīcija, kas tiek izmantots klientos, kuri neatbalsta iekļauto D/V rezultātu attēlošanu, piemēram, MS Outlook.

note: i18n: ectx: label, entry (RefreshInterval), group (SMime Validation)
en: Certificate refresh interval (in hours). Zero (0) disables.
lv: Sertifikātu atsvaidzināšanas intervāls (stundās). Nulle (0) to atslēdz.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowValidity), group (Tooltip)
en: Show certificate validity
lv: Rādīt sertifikātu derīgumu

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowValidity), group (Tooltip)
en: Show validity information for certificates in tooltip, such as whether the certificate is expired or revoked.
lv: Rādīt sertifikātu derīguma informāciju paskaidrē, piemēram, vai sertifikātam beidzies derīgums vai arī tas ir atcelts.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowOwnerInformation), group (Tooltip)
en: Show certificate owner information
lv: Rādīt sertifikāta īpašnieka informāciju

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowOwnerInformation), group (Tooltip)
en: Show owner information for certificates in tooltip, such as User IDs, subject and issuers.
lv: Paskaidrē rādīt īpašnieka informāciju par sertifikātu, piem., lietotāju ID, tematu un izdevējus.

note: i18n: ectx: label, entry (ShowCertificateDetails), group (Tooltip)
en: Show certificate details
lv: Rādīt sertifikāta detaļas

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (ShowCertificateDetails), group (Tooltip)
en: Show more certificate details, such as fingerprint, key length and expiration dates
lv: Rādīt vairāk sertifikātu detaļu, piemēram, pirkstu nospiedumu, atslēgas garumu un derīguma beigu datumus

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
lv: &Skats

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
lv: S&ertifikāti

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
lv: &Rīki

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lv: &Iestatījumi

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
lv: &Logs

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lv: &Palīdzība

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: Use OpenPGP for the following operation
lv: Lietot OpenPGP sekojošajai darbībai

en: Use CMS (X.509, S/MIME) for the following operation
lv: Lietot CMS (X.509, S/MIME) sekojošajai darbībai

en: Location of the socket the ui server is listening on
lv: Ligzdas, kuru klausās ui serveris, atrašanās vieta

en: Run UI server only, hide main window
lv: Palaist tikai UI serveri, paslēpt galveno logu

en: Import certificate file(s)
lv: Importēt sertifikāta failu(s)

en: Encrypt file(s)
lv: Šifrēt failu(s)

en: Sign file(s)
lv: Parakstīt failu(s)

en: Decrypt file(s)
lv: Atšifrēt failu(s)

en: Verify file/signature
lv: Pārbaudīt failu/parakstu

en: Decrypt and/or verify file(s)
lv: Atšifrēt un/vai pārbaudīt failu(s)

en: File(s) to process
lv: Apstrādājamie faili

[ctx: @info]
en: <para>The version of the <application>GpgME</application> library you are running against is older than the one that the <application>GpgME++</application> library was built against.</para><para><application>Kleopatra</application> will not function in this setting.</para><para>Please ask your administrator for help in resolving this issue.</para>
lv: <para>Pašreiz palaistās <application>GpgME</application> bibliotēkas versija ir vecāka nekā tā, pret kuru tika būvēta <application>GpgME++</application> bibliotēka.</para><para><application>Kleopatra</application> šādā vidē nedarbosies.</para><para>Lai atrisinātu šo problēmu, lūdzu, griezieties pēc palīdzības pie sava administratora.</para>

[ctx: @title]
en: GpgME Too Old
lv: GpgME pārāk veca

en: GPG UI Server Error
lv: GPG UI servera kļūda

en: Could not start the GnuPG Log Viewer (kwatchgnupg). Please check your installation.
lv: Neizdevās palaist GnuPG žurnāla skatītāju (kwatchgnupg). Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju.

en: Error Starting KWatchGnuPG
lv: Kļūda palaižot KWatchGnuPG

en: GnuPG Log Viewer
lv: GnuPG žurnāla skatītājs

en: Perform Self-Test
lv: Veikt pašpārbaudi

en: There are still some background operations ongoing. These will be terminated when closing the window. Proceed?
lv: Fonā joprojām tiek veiktas dažas darbības. Aizverot logu, tās tiks pārtrauktas. Turpināt?

en: Ongoing Background Tasks
lv: Tiek veikti fona uzdevumi

en: Sign/Encrypt...
lv: Parakstīt/šifrēt...

en: Decrypt/Verify...
lv: Atšifrēt/Pārbaudīt...

en: Import Certificates
lv: Importēt sertifikātus

en: Import CRLs
lv: Importēt CRL-us

en: new email
lv: jauns e-pasts

en: new dns name
lv: jauns dns nosaukums

en: new uri
lv: jauns uri

[ctx: %2: some admin-supplied text, %1: key size in bits]
en: %2 (1 bit) | %2 (%1 bits)
lv[0]: %2 (%1 bits)
lv[1]: %2 (%1 biti)
lv[2]: %2 (%1 bitu)

[ctx: %1: key size in bits]
en: 1 bit | %1 bits
lv[0]: %1 bits
lv[1]: %1 biti
lv[2]: %1 bitu

en: EMail
lv: E-pasts

[ctx: @title]
en: Enter Details
lv: Ievadiet detaļas

en: Real name:
lv: Īstais vārds:

en: EMail address:
lv: E-pasta adrese:

en: Operation canceled.
lv: Operācija atcelta.

en: Could not write output file %1: %2
lv: Neizdevās ierakstīt izvades failā %1: %2

en: Drag this icon to your mail application's composer to attach the request to a mail.
lv: Pārnesiet šo ikonu uz jūsu e-pasta programmas sastādītāju, lai pieprasījumu pievienotu e-pastam.

en: Restart This Wizard (Keeps Your Parameters)
lv: Pārstartēt šo vedni (jūsu parametri tiks paturēti)

en: Create Revocation Request...
lv: Izveidot atsaukšanas pieprasījumu...

en: Create Signing Certificate With Same Parameters
lv: Izveidot parakstīšanas sertifikātu ar tādiem pašiem parametriem

en: Create Encryption Certificate With Same Parameters
lv: Izveidot šifrēšanas sertifikātu ar tādiem pašiem parametriem

[ctx: @title]
en: Key Creation Failed
lv: Atslēgas izveide nav izdevusies

en: Key pair creation failed. Please find details about the failure below.
lv: Atslēgu pāra izveide neizdevās. Lūdzu, apakšā sameklējiet detaļas par kļūdu.

[ctx: @title]
en: Key Pair Successfully Created
lv: Atslēgu pāris veiksmīgi izveidots

en: Your new key pair was created successfully. Please find details on the result and some suggested next steps below.
lv: Jūsu jaunais atslēgu pāris veiksmīgi tika izveidots. Lūdzu, apakšā sameklējiet detaļas par rezultātu un dažus nākamos ieteicamos soļus.

[ctx: @info]
en: Could not copy temporary file <filename>%1</filename> to file <filename>%2</filename>: <message>%3</message>
lv: Neizdevās nokopēt pagaidu failu <filename>%1</filename> uz failu <filename>%2</filename>: <message>%3</message>

en: Please process this certificate.
lv: Lūdzu, apstrādājiet šo sertifikātu.

en: Please process this certificate and inform the sender about the location to fetch the resulting certificate.
    
    Thanks,
lv: Lūdzu, apstrādājiet šo sertifikātu un informējiet nosūtītāju par vietu, no kuras saņemt iegūto sertifikātu.
    
    Paldies,

[ctx: @info]
en: <para><application>Kleopatra</application> tried to send a mail via your default mail client.</para><para>Some mail clients are known not to support attachments when invoked this way.</para><para>If your mail client does not have an attachment, then drag the <application>Kleopatra</application> icon and drop it on the message compose window of your mail client.</para><para>If that does not work, either, save the request to a file, and then attach that.</para>
lv: <para><application>Kleopatra</application> mēģināja nosūtīt e-pastu ar jūsu noklusēto e-pasta klientu.</para><para>Daži e-pasta klienti neatbalsta pielikumus, kad tiek palaisti šādā veidā.</para><para>Ja jūsu pasta klientā nav pielikuma, nesiet <application>Kleopatra</application> ikonu un nometiet to uz jūsu pasta klienta ziņojuma sastādīšanas loga. </para><para>Ja arī tas nedarbojas, saglabājiet pieprasījumu failā, un pievienojiet to pielikumam.</para>

[ctx: @title]
en: Sending Mail
lv: Sūta pastu

[ctx: @info]
en: This operation will delete the certification request. Please make sure that you have sent or saved it before proceeding.
lv: Šī operācija izdzēsīs sertifikācijas pieprasījumu. Lūdzu, pirms turpiniet, pārliecinieties, ka esat to nosūtījis vai saglabājis.

[ctx: @title]
en: Certification Request About To Be Deleted
lv: Sertifikācijas pieprasījums tiks dzēsts

[ctx: @title]
en: GPG (OpenPGP Backend) installation
lv: GPG (OpenPGP aizmugure) instalācija

[ctx: @title]
en: GpgSM (S/MIME Backend) installation
lv: GpgSM (S/MIME aizmugure) instalācija

[ctx: @title]
en: GpgConf (Configuration) installation
lv: GpgConf (konfigurācija) instalācija

[ctx: @info]
en: <para>A problem was detected with the <application>%1</application> backend.</para>
lv: <para>Tika atrasta problēma <application>%1</application> aizmugurē. </para>

en: not supported
lv: nav atbalstīts

[ctx: @info]
en: <para>It seems that the <icode>gpgme</icode> library was compiled without support for this backend.</para>
lv: <para>Šķiet, ka <icode>gpgme</icode> bibliotēka tika kompilēta bez šīs aizmugures atbalsta.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Replace the <icode>gpgme</icode> library with a version compiled with <application>%1</application> support.</para>
lv: <para>Aizvietojiet <icode>gpgme</icode> bibliotēku ar versiju, kas kompilēta ar <application>%1</application>atbalstu.</para>

en: not properly installed
lv: nav pareizi instalēts

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is not installed properly.</para>
lv: <para>Aizmugure <command>%1</command> nav instalēta pareizi.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Please check the output of <command>%1 --version</command> manually.</para>
lv: <para>Lūdzu, pašrocīgi pārbaudiet <command>%1 --version</command> izvadi.</para>

en: too old
lv: pārāk vecs

[ctx: @info]
en: <para>Backend <command>%1</command> is installed in version %2, but at least version %3 is required.</para>
lv: <para>Aizmugure <command>%1</command> ir instalēta versijā %2, bet nepieciešama vismaz versija %3.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Install <application>%1</application> version %2 or higher.</para>
lv: <para>Instalējiet <application>%1</application>, versiju %2 vairāk augstāku.</para>

en: unknown problem
lv: nezināma problēma

[ctx: @info]
en: <para>Make sure <application>%1</application> is installed and in <envar>PATH</envar>.</para>
lv: <para>Pārliecinieties, ka <application>%1</application> ir instalēta un atrodas jūsu <envar>PATH</envar>.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> v%2.%3.%4 is required for this test, but only %5 is installed.</para>
lv: <para>Šim testam ir nepieciešama <application>%1</application> v%2.%3.%4, bet instalēta %5.</para>

[ctx: @info]
en: <para><application>%1</application> is required for this test, but does not seem available.</para><para>See tests further up for more information.</para>
lv: <para>Šim testam ir nepieciešama <application>%1</application>, bet tā, šķiet, nav pieejama.</para><para>Skatiet augstāk esošos testus, lai iegūtu vairāk informācijas.</para>

[ctx: @info %1: test name]
en: <para>See "%1" above.</para>
lv: <para>Skatiet "%1".</para>

[ctx: @title]
en: Gpg-Agent Connectivity
lv: Gpg-Agent savienojamība

en: GpgME library too old
lv: GpgME bibliotēka pārāk veca

[ctx: @info]
en: Either the GpgME library itself is too old, or the GpgME++ library was compiled against an older GpgME that did not support connecting to gpg-agent.
lv: Vai nu GpgME bibliotēka pati ir pārāk veca, vai arī GpgME++ bibliotēka tika kompilēta pret vecāku GpgME, kura neatbalstīja pieslēgšanos pie gpg-agent.

[ctx: @info]
en: Upgrade to <application>gpgme</application> 1.2.0 or higher, and ensure that gpgme++ was compiled against it.
lv: Atjauniniet uz <application>gpgme</application> 1.2.0 vai augstāku, un pārliecinieties, ka gpgme++ tika kompilēta pret to.

en: GpgME does not support gpg-agent
lv: GpgME neatbalsta gpg-agent

[ctx: @info]
en: <para>The <application>GpgME</application> library is new enough to support <application>gpg-agent</application>, but does not seem to do so in this installation.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
lv: <para><application>GpgME</application> bibliotēka ir pietiekami jauna, lai atbalstītu <application>gpg-agent</application>, bet, šķiet, neatbalsta to šajā instalācijā.</para><para>Atgrieztā kļūda bija:<message>%1</message>.</para>

en: unexpected error
lv: negaidīta kļūda

[ctx: @info]
en: <para>Unexpected error while asking <application>gpg-agent</application> for its version.</para><para>The error returned was: <message>%1</message>.</para>
lv: <para>Negaidīta kļūda, vaicājot <application>gpg-agent</application> tā versiju.</para><para>Atgrieztā kļūda bija: <message>%1</message>.</para>

[ctx: @title]
en: %1 Configuration Check
lv: %1 konfigurācijas pārbaude

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
lv: Neizdevās

en: There was an error executing the GnuPG configuration self-check for %2:
      %1
    You might want to execute "gpgconf %3" on the command line.
lv: Radās kļūda, izpildot GnuPG konfigurācijas pašpārbaudi priekš %2:
      %1
    Pamēģiniet izpildīt "gpgconf %3" komandrindā.

[ctx: @title]
en: Config File 'libkleopatrarc'
lv: Konfigurācijas fails 'libkleopatrarc'

en: Errors found
lv: Atrastas kļūdas

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected the following errors in the libkleopatrarc configuration:</para>%1
lv: <para>Kleopatra libkleopatrarc konfigurācijā atrada šādas kļūdas:</para>%1

[ctx: @title]
en: Windows Registry
lv: Windows reģistrs

en: Obsolete registry entries found
lv: Atrasti novecojuši reģistra ieraksti

[ctx: @info]
en: <para>Kleopatra detected an obsolete registry key (<resource>%1\%2</resource>), added by either a previous <application>Gpg4win</application> version or applications such as <application>WinPT</application> or <application>EnigMail</application>.</para><para>Keeping the entry might lead to an old GnuPG backend being used.</para>
lv: <para>Kleopatra atrada novecojušu reģistra atslēgu (<resource>%1\%2</resource>), kuru pievienojusi vai nu iepriekšējā <application>Gpg4win</application> versija, vai arī tādas programmas kā <application>WinPT</application> vai <application>EnigMail</application>.</para><para>Šī ieraksta paturēšana var izraisīt to, ka tiek izmantota veca GnuPG aimugure.</para>

[ctx: @info]
en: <para>Delete registry key <resource>%1\%2</resource>.</para>
lv: <para>Dzēst reģistra atslēgu <resource>%1\%2</resource>.</para>

[ctx: @info]
en: Could not delete the registry key <resource>%1\%2</resource>
lv: Neizdevās izdzēst reģistra atslēgu <resource>%1\%2</resource>

[ctx: @title]
en: Error Deleting Registry Key
lv: Kļūda dzēšot reģistra atslēgu

[ctx: @title]
en: UiServer Connectivity
lv: UiServer savienojamība

en: not reachable
lv: nav sasniedzams

[ctx: @info]
en: Could not connect to UiServer: <message>%1</message>
lv: Nevarēja pieslēgties pie UiServer: <message>%1</message>

[ctx: @info]
en: <para>Check that your firewall is not set to block local connections (allow connections to <resource>localhost</resource> or <resource>127.0.0.1</resource>).</para>
lv: <para>Pārbaudiet, vai jūsu ugunsmūris nav iestatīts tā, lai tas bloķētu vietējos savienojumus (atļaujiet savienojumus ar <resource>localhost</resource> vai <resource>127.0.0.1</resource>).</para>

en: multiple instances
lv: vairākas instances

[ctx: @info]
en: It seems another <application>Kleopatra</application> is running (with process-id %1)
lv: Šķiet, ka ir palaista cita <application>Kleopatra</application> instance (ar procesa ID %1)

[ctx: @info]
en: Quit any other running instances of <application>Kleopatra</application>.
lv: Aizvērt jebkuras citas <application>Kleopatra</application> instances.

en: Authentication
lv: Autentificēšana

en: No option name given
lv: Nav dots opcijas nosaukums

en: Parse error
lv: Parsēšanas kļūda

en: Parse error: numeric session id too large
lv: Parsēšanas kļūda: skaitliskais sesijas id pārāk liels

en: CAPABILITIES does not take arguments
lv: CAPABILITIES nepieņem argumentus

en: Unknown value for WHAT
lv: Nezināma WHAT vērtība

en: START_KEYMANAGER does not take arguments
lv: START_KEYMANAGER nepieņem argumentus

en: START_CONFDIALOG does not take arguments
lv: START_CONFDIALOG nepieņem argumentus

en: Message #%1
lv: Ziņojums #%1

en: Empty file path
lv: Tukšs faila ceļš

en: Only absolute file paths are allowed
lv: Atļauti tikai absolūtie failu ceļi

en: Only files are allowed in INPUT/OUTPUT FILE
lv: Iekš INPUT/OUTPUT FILE ir atļauti tikai faili

en: unknown exception caught
lv: notverts nezināms izņēmums

en: Cannot mix --info with non-info SENDER or RECIPIENT
lv: Nevar jaukt --info ar ne-info SENDER vai RECIPIENT

en: Argument is not a valid RFC-2822 mailbox
lv: Arguments nav derīga RFC-2822 pastkastīte

en: Garbage after valid RFC-2822 mailbox detected
lv: Atrasti atkritumi pēc derīgas RFC-2822 pastkastītes

en: Caught unexpected exception: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums: %1

en: Caught unknown exception - please report this error to the developers.
lv: Notverts nezināms izņēmums - lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu izstrādātājiem.

en: Required --mode option missing
lv: Trūkstoša nepieciešamā --mode opcija

en: invalid mode: "%1"
lv: neatļauts režīms: "%1"

en: Required --protocol option missing
lv: Trūkstoša nepieciešamā --protocol opcija

en: --protocol is not allowed here
lv: --protocol šeit nav atļauta

en: invalid protocol "%1"
lv: nederīgs protokols "%1"

en: At least one FILE must be present
lv: Jābūt klātesošam vismaz vienam FILE

en: FILES present
lv: FILES klātesoši

en: At least one INPUT needs to be provided
lv: Jānodrošina vismaz viens INPUT

en: INPUT/SENDER --info count mismatch
lv: INPUT/SENDER --info skaita neatbilstība

en: INPUT/MESSAGE count mismatch
lv: INPUT/MESSAGE skaita neatbilstība

en: MESSAGE can only be given for detached signature verification
lv: MESSAGE var tikt dots tikai atvienotajai paraksta apstiprināšanai

en: INPUT/OUTPUT count mismatch
lv: INPUT/OUTPUT skaita neatbilstība

en: No backend support for OpenPGP
lv: Nav aizmugures atbalsta priekš OpenPGP

en: No backend support for S/MIME
lv: Nav aizmugures atbalsta priekš S/MIME

en: INPUT present
lv: INPUT klātesošs

en: MESSAGE present
lv: MESSAGE klātesošs

en: OUTPUT present
lv: OUTPUT klātesošs

en: DECRYPT/VERIFY_FILES cannot use directories as input
lv: DECRYPT/VERIFY_FILES nevar izmantot mapes kā ievadi

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined: %1

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš SignCommand::Private::slotMicAlgDetermined

en: SENDER may not be given prior to ENCRYPT, except with --info
lv: SENDER nevar tikt dots pirms ENCRYPT, izņemot ar --info

en: At least one INPUT must be present
lv: Jābūt klātesošam vismaz vienam INPUT

en: At least one OUTPUT must be present
lv: Jābūt klātesošam vismaz vienam OUTPUT

en: MESSAGE command is not allowed before ENCRYPT
lv: MESSAGE komanda nav atļauta pirms ENCRYPT

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT
lv: Dotais protokols konfliktē ar PREP_ENCRYPT noteikto protokolu

en: New recipients added after PREP_ENCRYPT command
lv: Jaunie saņēmēji pievienoti pēc PREP_ENCRYPT komandas

en: New senders added after PREP_ENCRYPT command
lv: Jaunie nosūtītāji pievienoti pēc PREP_ENCRYPT komandas

en: No recipients given, or only with --info
lv: Nav doti saņēmēji, vai arī tikai ar --info

en: Caught unexpected exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unknown exception in EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš EncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_ENCRYPT
lv: INPUT/OUTPUT/MESSAGE var tikt doti tikai pēc PREP_ENCRYPT

en: PREP_ENCRYPT is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: PREP_ENCRYPT ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir failu pārvaldnieka režīmā

en: SENDER may not be given prior to PREP_ENCRYPT, except with --info
lv: SENDER nevar tikt dots pirms PREP_ENCRYPT, izņemot ar --info

en: Caught unexpected exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unknown exception in PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš PrepEncryptCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: INPUT/OUTPUT/MESSAGE may only be given after PREP_SIGN
lv: INPUT/OUTPUT/MESSAGE var tikt doti tikai pēc PREP_SIGN

en: PREP_SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: PREP_SIGN ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir failu pārvaldnieka režīmā

en: No SENDER given
lv: Nav dots SENDER

en: Protocol given conflicts with protocol determined by PREP_ENCRYPT in this session
lv: Dotais protokols konfliktē ar PREP_ENCRYPT noteikto protokolu šajā sesijā

en: Caught unexpected exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unknown exception in PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš PrepSignCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: Caught unexpected exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted: %1

en: Caught unknown exception in SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš SelectCertificateCommand::Private::slotDialogAccepted

en: SIGN is an email mode command, connection seems to be in filemanager mode
lv: SIGN ir e-pasta režīma komanda, bet savienojums ir failu pārvaldnieka režīmā

en: RECIPIENT may not be given prior to SIGN, except with --info
lv: RECIPIENT nevar tikt dots pirms SIGN, izņemot ar --info

en: MESSAGE command is not allowed before SIGN
lv: MESSAGE komanda nav atļauta pirms SIGN

en: No senders given, or only with --info
lv: Sūtītāji netika doti, vai tikai ar --info

en: Caught unexpected exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1
lv: Notverts negaidīts izņēmums iekš SignCommand::Private::slotRecipientsResolved: %1

en: Caught unknown exception in SignCommand::Private::slotRecipientsResolved
lv: Notverts nezināms izņēmums iekš SignCommand::Private::slotRecipientsResolved

en: %1 is a filemanager mode command, connection seems to be in email mode (%2 present)
lv: %1 ir failu pārvaldnieka režīma komanda, bet savienojums ir e-pasta režīmā (%2 klātesošs)

en: Could not determine the GnuPG home directory. Consider setting the GNUPGHOME environment variable.
lv: Neizdevās noteikt GnuPG mājas mapi. Apsveriet iespēju iestatīt GNUPGHOME vides mainīgo.

en: Cannot determine the GnuPG home directory: %1 exists but is not a directory.
lv: Nevar noteikt GnuPG mājas mapi: %1 existē, bet nav mape.

en: Could not create GnuPG home directory %1: %2
lv: Neizdevās izveidot GnuPG mājas mapi %1: %2

en: Detected another running gnupg UI server listening at %1.
lv: Atrasts vēl viens palaists gnupg UI serveris, kas klausās uz %1.

en: Could not create socket: %1
lv: Neizdevās izveidot ligzdu: %1

en: Could not bind to socket: %1
lv: Neizdevās piesaistīt ligzdai: %1

en: Could not listen to socket: %1
lv: Nevarēja klausīties ligzdu: %1

en: Could not pass socket to Qt: %1. This should not happen, please report this bug.
lv: Neizdevās padot ligzdu Qt: %1. Tam nevajadzētu notikt, lūdzu, ziņojiet par šo kļūdu.

en: Error in archive definition %1: %2
lv: Kļūda arhīva definīcijā %1: %2

en: Cannot find common base directory for these files:
    %1
lv: Neizdevās atrast kopīgo bāzes mapi šiem failiem:
    %1

en: Caught unknown exception in group %1
lv: Notverts nezināms izņēmums grupā %1

en: Certificate Import
lv: Sertifikātu importēšana

en: Encrypt...
lv: Šifrēt...

en: S/MIME-Sign...
lv: S/MIME-parakstīšana...

en: OpenPGP-Sign...
lv: OpenPGP-parakstīšana...

en: Could not open FD %1 for reading
lv: Neizdevās atvērt FD %1 lasīšanai

en: Could not open file "%1" for reading
lv: Neizdevās atvērt failu "%1" lasīšanai

en: File "%1" is already open, but not for reading
lv: Fails "%1" jau atvērts, bet ne lasīšanai

en: Could not start %1 process: %2
lv: Neizdevās palaist %1 procesu: %2

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file1 ..."]
en: Output of %1 ...
lv: %1 izvade...

[ctx: e.g. "Output of tar xf - file"]
en: Output of %1
lv: %1 izvade

en: Could not open clipboard for reading
lv: Neizdevās atvērt starpliktuvi lasīšanai

en: Clipboard contents
lv: Starpliktuves saturs

en: FindBuffer contents
lv: FindBuffer saturs

en: Current selection
lv: Pašreizējais iezīmētais

en: Log Error: Could not open log file "%1" for writing.
lv: Žurnāla kļūda: neizdevās atvērt rakstīšanai žurnāla failu "%1".

en: Could not open FD %1 for writing
lv: Neizdevās atvērt rakstīšanai FD %1

en: Could not create temporary file for output "%1"
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu izvadei "%1"

en: Overwriting declined
lv: Pārrakstīšana noraidīta

en: Could not remove file "%1" for overwriting.
lv: Neizdevās izdzēst failu "%1" pārrakstīšanai.

en: Could not rename file "%1" to "%2"
lv: Neizdevās pārdēvēt failu "%1" uz "%2"

en: Could not write to clipboard
lv: Neizdevās ierakstīt starpliktuvē

en: Find buffer
lv: Meklēšanas buferis

en: Selection
lv: Iezīmētais

en: Could not find clipboard
lv: Neizdevās atrast starpliktuvi

en: Cannot remove directory %1
lv: Neizdevās dzēst mapi %1

en: Cannot remove file %1: %2
lv: Neizdevās dzēst failu %1: %2

en: Loading certificate cache...
lv: Ielādē sertifikātu kešatmiņu...

en: Redisplay
lv: Pārzīmēt

en: Stop Operation
lv: Apturēt darbību

en: Details
lv: Detaļas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Change Passphrase...
lv: Mainīt paroles frāzi...

en: Refresh OpenPGP Certificates
lv: Atsvaidzināt OpenPGP sertifikātus

en: Trust Root Certificate
lv: Uzticēties saknes sertifikātam

en: Distrust Root Certificate
lv: Neuzticēties saknes sertifikātam

en: Technical Details
lv: Tehniskās detaļas

en: Clear CRL Cache
lv: Iztīrīt CRL kešatmiņu

en: Dump CRL Cache
lv: Veikt CRL kešatmiņas izmeti

en: Import CRL From File...
lv: Importēt CRL no faila...

en: Rename Tab
lv: Pārdēvēt cilni

en: New tab title:
lv: Jauns cilnes nosaukums:

en: New Tab
lv: Jauna cilne

en: Open a new tab
lv: Atvērt jaunu cilni

en: Rename Tab...
lv: Pārdēvēt cilni...

en: Rename this tab
lv: Pārdēvēt šo cilni

en: Duplicate Tab
lv: Dublēt cilni

en: Duplicate this tab
lv: Dublicēt šo cilni

en: Close Tab
lv: Aizvērt cilni

en: Close this tab
lv: Aizvērt šo cilni

en: Move Tab Left
lv: Pārvietot cilni pa kreisi

en: Move Tab Right
lv: Pārvietot cilni pa labi

en: Hierarchical Certificate List
lv: Hierarhisks sertifikātu saraksts

en: Expand All
lv: Izplest visu

en: Collapse All
lv: Sakļaut visu
