kwatchgnupg - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Original Author
lv: Sākotnējais autors

en: GnuPG log viewer
lv: GnuPG žurnāla skatītājs

en: &Executable:
lv: &Izpildfils:

en: &Socket:
lv: &Ligzda:

en: None
lv: Nav

en: Basic
lv: Vienkāršs

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Expert
lv: Eksperts

en: Default &log level:
lv: Noklusētais žurna&lēšanas līmenis:

en: Log Window
lv: Žurnāla logs

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
lv[0]:  rinda
lv[1]:  rindas
lv[2]:  rindas

en: unlimited
lv: neierobežots

en: &History size:
lv: &Vēstures izmērs:

en: Set &Unlimited
lv: &Uzlikt neierobežotu

en: Enable &word wrapping
lv: Aktivizēt &rindu aplaušanu

en: [%1] Log cleared
lv: [%1] Žurnāls iztīrīts

en: C&lear History
lv: &Tīrīt vēsturi

en: [%1] Log stopped
lv: [%1] Žurnāls apturēts

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
lv: Neizdevās palaist watchgnupg žurnalēšanas procesu.
    Lūdzu instalējiet  watchgnupg kautkur pieejami no jūsu $PATH.
    Šis žurnāla logs nespēj attēlot nekādu noderīgu informāciju.

en: [%1] Log started
lv: [%1] Žurnāls sākts

en: There are no components available that support logging.
lv: Nav pieejama neviena komponente, kas atbalsta žurnalēšanu.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
lv: Watchgnupg žurnalēšanas process nomira.
    Vai mēģināt to palaist no jauna?

en: Try Restart
lv: Palaist no jauna

en: Do Not Try
lv: Nevajag

en: ====== Restarting logging process =====
lv: ====== Pārstartē žurnalēšanas procesu =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
lv: Watchgnupg žurnalēšanas process nedarbojas.
    Šis žurnāla logs nespēj attēlot nekādu noderīgu informāciju.

en: Save Log to File
lv: Saglabāt žurnālu failā

en: Could not save file %1: %2
lv: Neizdevās saglabāt failu %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
lv: &Fails

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lv: Galvenā rīkjosla

en: KWatchGnuPG Log Viewer
lv: KWatchGnuPG žurnāla skatītājs
