kleopatra - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Current Maintainer
ms: Penyenggara Semasa

en: Former Maintainer
ms: Penyenggara Sebelum ini

en: Original Author
ms: Pengarang  Asal

en: Backend configuration framework, KIO integration
ms: Rangka kerja konfigurasi tepi belakang , penyepaduan KIO

en: DN display ordering support, infrastructure
ms: Sokongan,infrastruktur tertib paparan DN

en: CRL cache cleared successfully.
ms: Cache CRL berjaya dikosongkan.

en: Certificate Deletion Failed
ms: Gagal Menghapuskan Sijil

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
ms: <qt><p>Ralat berlaku semasa cuba mengeksport sijil:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
ms: Gagal Eksport Sijil

en: Certificate Import Failed
ms: Gagal Import Sijil

en: Select Certificate File
ms: Pilih Fail Sijil

en: Total number processed:
ms: Jumlah bilangan yang telah diproses:

en: Imported:
ms: Diimport:

en: New signatures:
ms: Tandatangan baru:

en: New user IDs:
ms: ID pengguna baru:

en: New subkeys:
ms: Subkekunci baru:

en: Newly revoked:
ms: Baru dibatalkan:

en: Not imported:
ms: Tidak diimport:

en: Unchanged:
ms: Tidak diubah:

en: Certificate Import Result
ms: Hasil Import Sijil

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
ms: <qt><p>Ralat berlaku semasa cuba mengimport sijil %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: CRL file imported successfully.
ms: Fail CRL berjaya diimport.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, foregroundButton)
en: Set &Text Color...
ms: Setkan Warna &Teks...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, backgroundButton)
en: Set &Background Color...
ms: Setkan Warna &Latar Belakang

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontButton)
en: Set F&ont...
ms: Setkan F&on...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
ms: Tebal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, strikeoutCB)
en: Strikeout
ms: Potong

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, defaultLookPB)
en: Default Appearance
ms: Rupa Piawai

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
ms: &Sijil

en: Stop Operation
ms: Hentikan Operasi

en: Expand All
ms: Kembangkan Semua

en: Collapse All
ms: Runtuhkan Semua
