kwatchgnupg - en to nds translation catalogue (21 entries)

en: Original Author
nds: Orginaalautor

en: None
nds: Keen

en: Basic
nds: Eenfach

en: Advanced
nds: Verwiedert

en: Expert
nds: Fachmann

en: Guru
nds: Dokter

en: Log Window
nds: Logfinster

en: unlimited
nds: ahn Grenz

en: [%1] Log cleared
nds: [%1] Logbook leddig maakt

en: C&lear History
nds: &Vörgeschicht leddig maken

en: [%1] Log stopped
nds: [%1] Loggen anhollen

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
nds: De Logperzess "watchgnupg" lett sik nich starten.
    Installeer "watchgnupg" bitte na en Steed, woneem
    sik dat över Dien PATH-Variabel finnen lett.
    Dit Logbookfinster kann keen Informatschonen wiesen.

en: [%1] Log started
nds: [%1] Loggen anfungen

en: There are no components available that support logging.
nds: Keen Komponenten verföögbor, de dat Schrieven vun Logböker ünnerstütt.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
nds: De Logperzess "watchgnupg" bröök af.
    Wullt Du em nieg starten?

en: ====== Restarting logging process =====
nds: ====== Logperzess warrt nieg start =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
nds: De Logperzess "watchgnupg" löppt nich.
    Dit Logbookfinster kann keen Informatschonen wiesen.

en: Save Log to File
nds: Logbook na Dateisekern

en: Could not save file %1: %2
nds: Datei "%1" lett sik nich sekern: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
nds: &Datei

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nds: Hööft-Warktüüchbalken
