kwatchgnupg - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: GnuPG log viewer
ne: GnuPG लग दर्शक

en: &Executable:
ne: कार्यान्वयन योग्य:

en: &Socket:
ne: सकेट:

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Basic
ne: आधारभूत

en: Advanced
ne: उन्नत

en: Expert
ne: विशेषज्ञ

en: Guru
ne: गुरु

en: Default &log level:
ne: पूर्वानिर्धारित लग स्तर:

en: Log Window
ne: लग सञ्झ्याल

en: unlimited
ne: असीमित

en: &History size:
ne: इतिहास साइज:

en: Set &Unlimited
ne: असीमित सेट गर्नुहोस्

en: Enable &word wrapping
ne: शब्द बेराइ सक्षम पार्नुहोस्

en: C&lear History
ne: इतिहास खाली गर्नुहोस्

en: There are no components available that support logging.
ne: त्यहाँ लगिङ समर्थन गर्ने कुनै अवयव उपलब्ध छैनन् ।

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
ne: watchgnupg लगिङ प्रक्रिया समाप्त भयो ।
    तपाईँ यसलाई पुन: सुरुआत गर्न चाहनुहुन्छ ?

en: Try Restart
ne: पुन: सुरुआत प्रयास गर्नुहोस्

en: Do Not Try
ne: प्रयास नगर्नुहोस्

en: ====== Restarting logging process =====
ne: ====== लगिङ प्रक्रिया पुन: सुरुआत गरिदैछ =====

en: Save Log to File
ne: फाइलमा लग बचत गर्नुहोस्

en: KWatchGnuPG Log Viewer
ne: KWatchGnuPG लग दर्शक
