kleopatra - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Former Maintainer
ne: अघिल्लो मर्मतकर्ता

en: David Faure
ne: डेभिड फाउर

en: Backend configuration framework, KIO integration
ne: ब्याकइन्ड कन्फिगरेसन कार्यढाँचा,  KIO इन्टिग्रेसन

en: Karl-Heinz Zimmer
ne: कार्ल हेन्ज जिमर

en: DN display ordering support, infrastructure
ne: DN प्रदर्शन क्रमाङ्कन समर्थन, पूर्वाधार

en: Original Author
ne: मौलिक लेखक

en: Michel Boyer de la Giroday
ne: माइकल बोयर डे ला गिरोडे

en: CRL cache cleared successfully.
ne: CRL क्यास सफलतापूर्वक खाली गरियो ।

en: Certificate Deletion Failed
ne: प्रमाणपत्र मेट्न असफल भयो

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
ne: <qt><p>प्रमाणपत्र निर्यात गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि उत्पन्न भयो:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
ne: प्रमाणपत्र निर्यात असफल भयो

en: Certificate Import Failed
ne: प्रमाणपत्र आयात गर्न असफल भयो

en: Select Certificate File
ne: प्रमाणपत्र फाइल चयन गर्नुहोस्

en: Total number processed:
ne: प्रक्रिया गरिएका कूल सङ्ख्या:

en: Imported:
ne: आयातित:

en: New signatures:
ne: नयाँ हस्ताक्षर:

en: New user IDs:
ne: नयाँ प्रयोगकर्ता आईडी:

en: New subkeys:
ne: नयाँ सहायक कुञ्जी:

en: Newly revoked:
ne: हालै खारेज गरिएका:

en: Not imported:
ne: आयात नगरिएका:

en: Unchanged:
ne: अपरिवर्तित:

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
ne: <qt><p>प्रमाणपत्र %1 आयात गर्ने प्रयास गर्दा एउटा त्रुटि उत्पन्न भयो:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: CRL file imported successfully.
ne: CRL फाइल सफलतापूर्वक आयात गरियो ।

en: LDAP &timeout (minutes:seconds):
ne: LDAP म्याद समाप्त (मिनेट:सकेन्ड):

en: &Maximum number of items returned by query:
ne: क्वेरीद्वारा फिर्ता गरिएका वस्तुको अधिकतम सङ्ख्या

en: Done.
ne: पूरा भयो ।

en: Common Name
ne: साझा नाम

en: Organization
ne: सङ्गठन

en: Country
ne: देश

en: Email
ne: इमेल

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
ne: प्रमाणपत्र

note: i18n: ectx: Menu (_tools)
en: &Tools
ne: उपकरण

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Expand All
ne: सबै विस्तार गर्नुहोस्

en: Collapse All
ne: सबै संक्षिप्त गर्नुहोस्
