kwatchgnupg - en to pl translation catalogue (32 entries)

en: Original Author
pl: Autor pierwszej wersji

en: GnuPG log viewer
pl: Przeglądarka dziennika GnuPG

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
pl: Ustawienia KWatchGnuPG

en: &Executable:
pl: Plik &wykonywalny:

en: &Socket:
pl: &Gniazdo:

en: None
pl: Brak

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Advanced
pl: Zaawansowany

en: Expert
pl: Ekspert

en: Default &log level:
pl: Domyś&lny poziom dziennika:

en: Log Window
pl: Okno dziennika

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
pl[0]:  wiersz
pl[1]:  wiersze
pl[2]:  wierszy

en: unlimited
pl: bez ograniczeń

en: &History size:
pl: Rozmiar &historii:

en: Set &Unlimited
pl: &Ustaw bez ograniczeń

en: Enable &word wrapping
pl: Włącz za&wijanie słów

en: [%1] Log cleared
pl: [%1] Wyczyszczono dziennik

en: C&lear History
pl: &Wyczyść historię

en: [%1] Log stopped
pl: [%1] Zatrzymano rejestrowanie

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
pl: Nie można uruchomić procesu rejestrowania watchgnupg.
    Proszę zainstalować watchgnupg gdzieś w twojej ścieżce $PATH.
    To okno dziennika nie jest w stanie wyświetlić jakiejkolwiek użytecznej informacji.

en: [%1] Log started
pl: [%1] Rozpoczęto dziennik

en: There are no components available that support logging.
pl: Nie ma dostępnych składników obsługujących rejestrowanie.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
pl: Rejestrowanie do dziennika watchgnupg przestało działać.
    Czy chcesz spróbować rozpocząć je ponownie?

en: Try Restart
pl: Spróbuj ponownie

en: Do Not Try
pl: Nie próbuj

en: ====== Restarting logging process =====
pl: ====== Rozpoczynanie rejestrowania na nowo =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
pl: Nie uruchomiono procesu rejestrowania watchgnupg.
    To okno dziennika nie jest w stanie wyświetlić jakiejkolwiek użytecznej informacji.

en: Save Log to File
pl: Zapisz dziennik do pliku

en: Could not save file %1: %2
pl: Nie można zapisać pliku %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
pl: &Plik

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
pl: Główny pasek narzędzi

en: KWatchGnuPG Log Viewer
pl: Przeglądarka dziennika KWatchGnuPG
