kleopatra - en to sa translation catalogue (36 entries)

en: Steffen Hansen
sa: स्टीफेन हन्सेन्

en: Original Author
sa: मूल लेखक

[ctx: @title]
en: GnuPG Log Viewer
sa: GnuPG लॉग दर्शक

[ctx: @info]
en: Viewer for GnuPG daemon and application logs
sa: GnuPG डेमन् तथा अनुप्रयोगलॉग्स् कृते दर्शकः

[ctx: @info:credit]
en: © 2019-%1 g10 Code GmbH
sa: © 2019-%1 g10 कोड जीएमबीएच

en: © 2001-2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
sa: © 2001-2004 Klarälvdalens Datakonsult ए बी

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
sa: KWatchGnuPG विन्यस्तं कुर्वन्तु

[ctx: @label:textbox]
en: &Executable:
sa: &निष्पादनीयः :

[ctx: @label:textbox]
en: &Socket:
sa: &सॉकेट् :

en: None
sa: न कश्चित्

en: Basic
sa: आधारभूत

en: Advanced
sa: उन्नतं

en: Expert
sa: निपुण

en: Guru
sa: अध्यापकः

[ctx: @label:textbox]
en: Default &log level:
sa: पूर्वनिर्धारित &लॉग स्तर:

en: Log Window
sa: लॉग विण्डो

[ctx: history size spinbox suffix]
en: %v line | %v lines
sa[0]: %v रेखा
sa[1]: %v पङ्क्तयः

en: unlimited
sa: असीमित

[ctx: @label:textbox]
en: &History size:
sa: &इतिहासस्य आकारः :

[ctx: @action:button]
en: Set &Unlimited
sa: सेट् &असीमित

[ctx: @option:check]
en: Enable &word wrapping
sa: &शब्दवेष्टनं सक्षमं कुर्वन्तु

en: [%1] Log cleared
sa: [%1] लॉगः स्वच्छः अभवत्

en: C&lear History
sa: C&lear इतिहास

en: [%1] Log stopped
sa: [%1] लॉग् स्थगितम्

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
sa: watchgnupg लॉगिंग् प्रक्रिया आरभ्यतुं न शक्यते स्म ।
    कृपया स्वस्य $PATH मध्ये कुत्रचित् watchgnupg संस्थापयन्तु ।
    एतत् लॉग् विण्डो किमपि उपयोगी सूचनां प्रदर्शयितुं असमर्थम् अस्ति ।

en: [%1] Log started
sa: [%1] लॉगः आरब्धः

en: There are no components available that support logging.
sa: लॉगिंग् समर्थयन्तः घटकाः उपलब्धाः न सन्ति ।

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
sa: watchgnupg logging प्रक्रिया मृता ।
    किं भवन्तः तस्य पुनः आरम्भस्य प्रयासं कर्तुम् इच्छन्ति ?

[ctx: @action:button]
en: Try Restart
sa: Restart इत्यस्य प्रयासं कुर्वन्तु

[ctx: @action:button]
en: Do Not Try
sa: प्रयासं मा कुरुत

en: ====== Restarting logging process =====
sa: ====== लॉगिंग प्रक्रिया पुनः आरभते =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
sa: watchgnupg लॉगिंग् प्रक्रिया न प्रचलति ।
    एतत् लॉग् विण्डो किमपि उपयोगी सूचनां प्रदर्शयितुं असमर्थम् अस्ति ।

en: Save Log to File
sa: Log इत्येतत् File मध्ये रक्षन्तु

en: Could not save file %1: %2
sa: %1: %2 सञ्चिकां रक्षितुं न शक्यते

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sa: &संचिका

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sa: मुख्य साधनपट्टी
