kleopatra - en to se translation catalogue (26 entries)

en: Current Maintainer
se: Dálá mátasdoalli

en: Original Author
se: Álgovuolggalaš čálli

[ctx: @title:window]
en: Error
se: Meattáhus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, boldCB)
en: Bold
se: Buoidi

en: Apply
se: Bija atnui

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
se: Heivehusat dán modulas leat rievdaduvvon.
    Háliidatgo vurket rievdadusaid vai bálkestit daid?

en: Apply Settings
se: Geavat heivehusaid

[ctx: The Audit Log is a detailed error log from the gnupg backend]
en: Show Audit Log
se: Čá&jet ovttadaga

en: From:
se: Sáddejeaddji:

en: To:
se: Vuostáiváldi:

en: Please select an action.
se: Vállje doaimma.

en: Valid from:
se: Gusto dán rájes:

en: Email
se: E-boasta

en: Common Name
se: Oktasaš namma

en: Organization
se: Organisašuvdna

en: Street
se: Gáhta

en: City
se: Gávpot

en: Country
se: Riika

en: Import...
se: Sisafievrrit …

en: Change...
se: Rievdat …

en: Export...
se: Olggosfievrrit …

en: Serial number:
se: Ráidonummir:

en: Error
se: Meattáhus

en: Revert
se: Máhcat

en: Change
se: Molsso

en: Keys:
se: Čoavdagat:
