kwatchgnupg - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Original Author
se: Álgovuolggalaš čálli

en: &Executable:
se: &Prográmmafiila:

en: None
se: Ii oktage

en: Basic
se: Oktageardán

en: Advanced
se: Erenoamáš

en: Expert
se: Čeahppi

en: unlimited
se: rájáhis

en: C&lear History
se: Sá&lke historihka
