kwatchgnupg - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Original Author
sk: Pôvodný autor

[ctx: @title]
en: GnuPG Log Viewer
sk: Prehliadač záznamu GnuPG

[ctx: @info]
en: Viewer for GnuPG daemon and application logs
sk: Prehliadač záznamov démona GnuPG a aplikácií

en: © 2001-2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
sk: (c) 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
sk: Nastavenie KWatchGnuPG

[ctx: @label:textbox]
en: &Executable:
sk: &Spustiteľný súbor:

[ctx: @label:textbox]
en: &Socket:
sk: &Soket:

en: None
sk: Žiadne

en: Basic
sk: Základné

en: Advanced
sk: Pokročilé

[ctx: @label:textbox]
en: Default &log level:
sk: Š&tandardná úroveň záznamu:

en: Log Window
sk: Okno záznamu

[ctx: history size spinbox suffix]
en: %v line | %v lines
sk[0]:  riadok
sk[1]:  riadky
sk[2]:  riadkov

en: unlimited
sk: bez obmedzenia

[ctx: @label:textbox]
en: &History size:
sk: Veľkosť &histórie:

[ctx: @action:button]
en: Set &Unlimited
sk: Nastaviť &bez obmedzenia

[ctx: @option:check]
en: Enable &word wrapping
sk: Povoliť za&lamovanie slov

en: [%1] Log cleared
sk: [%1] záznam vyčistený

en: C&lear History
sk: Vyči&stiť históriu

en: [%1] Log stopped
sk: [%1] záznam zastavený

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
sk: Proces záznamu watchgnupg sa nepodarilo spustiť.
    Prosím, nainštalujte do $PATH watchgnupg.
    Toto okno záznamu je teraz úplne zbytočné.

en: [%1] Log started
sk: [%1] záznam spustený

en: There are no components available that support logging.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne komponenty, ktoré podporujú záznam.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
sk: Proces záznamu watchgnupg umrel.
    Chcete ho znovu skúsiť spustiť?

[ctx: @action:button]
en: Try Restart
sk: Skúsiť reštart

[ctx: @action:button]
en: Do Not Try
sk: Neskúsiť

en: ====== Restarting logging process =====
sk: ====== Reštartujem proces záznamu =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
sk: Proces záznamu watchgnupg nebeží.
    Toto okno záznamu je teraz úplne zbytočné.

en: Save Log to File
sk: Uložiť záznam do súboru

en: Could not save file %1: %2
sk: Nemôžem uložiť súbor %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sk: &Súbor

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sk: Hlavný panel nástrojov
