kwatchgnupg - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Original Author
sl: Prvotni avtor

en: GnuPG log viewer
sl: Pregledovalnik dnevnikov GnuPG

en: (c) 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
sl: © 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB

[ctx: @title:window]
en: Configure KWatchGnuPG
sl: Nastavi KWatchGnuPG

en: &Executable:
sl: Izv&edljiva datoteka:

en: &Socket:
sl: Vtič:

en: None
sl: Brez

en: Basic
sl: Osnovno

en: Advanced
sl: Napredno

en: Expert
sl: Strokovnjak

en: Default &log level:
sl: Privzeta raven be&leženja:

en: Log Window
sl: Okno z dnevnikom

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
sl[0]:  vrstica
sl[1]:  vrstici
sl[2]:  vrstice
sl[3]:  vrstic

en: unlimited
sl: neomejeno

en: &History size:
sl: Velikost zgodovine:

en: Set &Unlimited
sl: Nastavi neomejeno

en: Enable &word wrapping
sl: Omogoči prelamljanje vrstic

en: [%1] Log cleared
sl: [%1] Dnevnik počiščen

en: C&lear History
sl: Počisti zgodovino

en: [%1] Log stopped
sl: [%1] Beleženje zaustavljeno

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
sl: Opravila beleženja watchgnupg ni bilo mogoče zagnati.
    Namestite watchgnupg v vašo pot $PATH.
    To okno z dnevnikom ne prikazuje nobenega uporabnega podatka.

en: [%1] Log started
sl: [%1] Beleženje začeto

en: There are no components available that support logging.
sl: Na voljo ni nobenega sestavnega dela, ki bi podpiral beleženje.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
sl: Opravilo beleženja watchgnupg je umrlo.
    Ali ga želite znova zagnati?

en: Try Restart
sl: Poskusi ponovno zagnati

en: Do Not Try
sl: Ne poskusi

en: ====== Restarting logging process =====
sl: ====== Ponovno zaganjanje opravila beleženja =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
sl: Opravilo beleženja watchgnupg ne teče.
    To okno z dnevnikom ne prikazuje nobenega uporabnega podatka.

en: Save Log to File
sl: Shrani dnevnik v datoteko

en: Could not save file %1: %2
sl: Datoteke %1 ni mogoče shraniti: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sl: Datoteka

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sl: Glavna orodna vrstica

en: KWatchGnuPG Log Viewer
sl: Pregledovalnik dnevnikov KWatchGnuPG
