kdepim - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Original Author
sq: Autori Origjinal

en: &Executable:
sq: &E Ekzekutueshme:

en: None
sq: Asnjë

en: Basic
sq: Bazë

en: Advanced
sq: Të Avancuara

en: Expert
sq: Ekspert

en: unlimited
sq: pa kufi

en: C&lear History
sq: P&astroje Historinë

en: Try Restart
sq: Provo Rinisjen

en: Do Not Try
sq: Mos e Provo

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sq: &Skedari

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor
