kdepim - en to sq translation catalogue (38 entries)

en: Former Maintainer
sq: Ish Mirëmbajtës

en: Original Author
sq: Autori Origjinal

en: Clipboard
sq: Shënime

en: Certificates
sq: Çertifikatat

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en: hour
sq: orë

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, intervalRefreshSB)
en:  hours
sq:  orë

en: Cancel
sq: Anullo

en: User canceled
sq: Përdorues i fshirë

en: Select File
sq: Përzgjidh Skedarin

en: Back
sq: Mbrapsht

en: Advanced
sq: Të Avancuara

en: Find:
sq: Gjej:

en: Search
sq: Kërkim

en: Select All
sq: Zgjidhi të Gjitha

en: Deselect All
sq: Lësho Gjithçka

en: Details...
sq: Detajet...

en: Save As...
sq: Ruaje Si...

en: Import
sq: Importo

en: Name
sq: Emri

en: Signing
sq: Duke firmosur

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sq: &Skedari

note: i18n: ectx: Menu (_tools)
en: &Tools
sq: &Mjetet

note: i18n: ectx: Menu (_view)
en: &View
sq: &Shfaq

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
sq: &Parametrat

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sq: Shiriti Kryesor

[ctx: self-test did not pass]
en: Failed
sq: Dështoi

en: Parse error
sq: Gabim interpretimi

en: Current selection
sq: Zgjedhja aktuale

en: Selection
sq: Përzgjedhje

en: Details
sq: Detaje

en: Delete
sq: Fshije

en: Technical Details
sq: Detajet Teknike

en: New Tab
sq: Skedë e re

en: Open a new tab
sq: Hap një skedë të re

en: Close Tab
sq: Mbylle Fushën

en: Close this tab
sq: Mbylle këtë tabelë

en: Move Tab Left
sq: Lëvize Tabelën Majtas

en: Move Tab Right
sq: Lëvize Tabelën Djathtas
