kwatchgnupg - en to sr@ijekavian translation catalogue (36 entries)

en: Steffen Hansen
sr@ijekavian: Стефен Хансен

en: Original Author
sr@ijekavian: Првобитни аутор

en: KWatchGnuPG
sr@ijekavian: К‑надзор-ГнуПГ‑а

en: GnuPG log viewer
sr@ijekavian: Приказивач ГнуПГ‑овог дневника

en: (c) 2004 Klarälvdalens Datakonsult AB
sr@ijekavian: © 2004, КДАБ

en: WatchGnuPG
sr@ijekavian: Надзор-ГнуПГ‑а

en: &Executable:
sr@ijekavian: &Извршни фајл:

en: &Socket:
sr@ijekavian: &Сокет:

en: None
sr@ijekavian: никакво

en: Basic
sr@ijekavian: основно

en: Advanced
sr@ijekavian: напредно

en: Expert
sr@ijekavian: стручно

en: Guru
sr@ijekavian: гуру

en: Default &log level:
sr@ijekavian: Подразумевани ниво &бележења:

en: Log Window
sr@ijekavian: Прозор дневника

[ctx: history size spinbox suffix]
en:  line |  lines
sr@ijekavian[0]:  ред
sr@ijekavian[1]:  реда
sr@ijekavian[2]:  редова
sr@ijekavian[3]:  ред

en: unlimited
sr@ijekavian: неограничено

en: &History size:
sr@ijekavian: &Величина историјата:

en: Set &Unlimited
sr@ijekavian: Постави &неограничено

en: Enable &word wrapping
sr@ijekavian: Укључи &прелом текста

en: [%1] Log cleared
sr@ijekavian: [%1] Дневник очишћен.

en: C&lear History
sr@ijekavian: &Очисти историјат

en: [%1] Log stopped
sr@ijekavian: [%1] Бележење заустављено.

en: The watchgnupg logging process could not be started.
    Please install watchgnupg somewhere in your $PATH.
    This log window is unable to display any useful information.
sr@ijekavian: Процес бележења Надзора-ГнуПГ‑а не може да се покрене.
    Инсталирајте наредбу watchgnupg тако да буде доступна у путањи.
    Дотле овај прозор дневника не може да прикаже ништа корисно.

en: [%1] Log started
sr@ijekavian: [%1] Бележење покренуто.

en: There are no components available that support logging.
sr@ijekavian: Нема доступних компоненти које би подржавале бележење.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
sr@ijekavian: Процес бележења Надзора-ГнуПГ‑а је укинут.
    Желите ли да се покуша поновно покретање?

en: Try Restart
sr@ijekavian: Покушај

en: Do Not Try
sr@ijekavian: Не покушавај

en: ====== Restarting logging process =====
sr@ijekavian: ====== Поново покрећем процес бележења =====

en: The watchgnupg logging process is not running.
    This log window is unable to display any useful information.
sr@ijekavian: Процес бележења Надзора-ГнуПГ‑а није у погону.
    Овај прозор дневника не може да прикаже ништа корисно.

en: Save Log to File
sr@ijekavian: Уписивање дневника у фајл

en: Could not save file %1: %2
sr@ijekavian: Не могу да сачувам фајл %1: %2

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
sr@ijekavian: &Фајл

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
sr@ijekavian: Главна трака

en: KWatchGnuPG Log Viewer
sr@ijekavian: Приказивач дневника К‑надзора-ГнуПГ‑а
