kleopatra - en to tg translation catalogue (33 entries)

en: Current Maintainer
tg: Координатори ҷорӣ

en: Former Maintainer
tg: Координатори қаблӣ

en: Original Author
tg: Муаллифи идея

en: Backend configuration framework, KIO integration
tg: Муҳити танзимоти чархак, якҷошавӣ бо KIO

en: DN display ordering support, infrastructure
tg: Пуштибонии тартиботи намоиши DN, инфраструктура

en: CRL cache cleared successfully.
tg: Кеши CRL бомуваффақият пок карда шуд.

en: Certificate Deletion Failed
tg: Наметавонам сертификатро ҳузф кунам

en: <qt><p>An error occurred while trying to export the certificate:</p><p><b>%1</b></p></qt>
tg: <qt><p>Ҳангоми сайъи содироти сертификат, хатогии зерин рӯй дод:</p><p><b>%1</b></p></qt>

en: Certificate Export Failed
tg: Наметавонам сертификатро содир кунам

en: Certificate Import Failed
tg: Наметавонам сертификатро ворид кунам.

en: Select Certificate File
tg: Интихоби файли сертификат

en: Total number processed:
tg: Коркарди ҷамъбастӣ:

en: Imported:
tg: Воридкардашуда:

en: New signatures:
tg: Имзоҳои нав:

en: New user IDs:
tg: Идентификаторҳои нави истифодакунанда:

en: New subkeys:
tg: Зеркалидҳои нав:

en: Newly revoked:
tg: Ба қарибӣ бар гардонида шуд:

en: Not imported:
tg: Ворид карда нашуда:

en: Unchanged:
tg: Таъғир дода нашуда:

en: Certificate Import Result
tg: Ҳисоботи вориди сертификат

en: <qt><p>An error occurred while trying to import the certificate %1:</p><p><b>%2</b></p></qt>
tg: <qt><p>Ҳангоми воридоти сертификати%1, хатогии зерин рӯй дод:</p><p><b>%2</b></p></qt>

en: CRL file imported successfully.
tg: Файли CRL бомуваффақият ворид карда шуд.

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
tg: Танзимоти модули ҷорӣ тағйир ёфт.
    Шумо мехоҳед, ки тағйиротро татбиқ ё рад кунед?

en: Done.
tg: Иҷро шуд.

en: Common Name
tg: Ном

en: Organization
tg: Ташкилот

en: Country
tg: Шаҳр

note: i18n: ectx: Menu (certMenu) i18n: ectx: Menu (listview_popup)
en: &Certificates
tg: &Сертификатҳо

en: Kleopatra Error
tg: Хатои Kleopatra

en: Clipboard contents
tg: Муҳтавои ҳофизаи муваққатӣ

en: Stop Operation
tg: Боздоштани амалиёт

en: Expand All
tg: Боз кардани ҳамааш

en: Collapse All
tg: Печонидани ҳамааш
