kwatchgnupg - en to tg translation catalogue (21 entries)

en: Original Author
tg: Муаллифи Ибтидоӣ

en: GnuPG log viewer
tg: Барномаи аз назар гузаронии журнал GnuPG

en: &Executable:
tg: &Файли иҷроиш:

en: &Socket:
tg: &Сӯрох:

en: None
tg: Ҳеҷ

en: Basic
tg: Аслӣ

en: Advanced
tg: Пешрафта

en: Expert
tg: Кордон

en: Guru
tg: Гуру

en: Default &log level:
tg: Савияи &пешфарз ва қайдкунӣ :

en: Log Window
tg: Тирезаи қайдкунӣ

en: unlimited
tg: номаҳдуд

en: &History size:
tg: &Андозаи таърихӣ:

en: Set &Unlimited
tg: Маҷмӯъи  &номаъдуд аст

en: Enable &word wrapping
tg: Блоконидани &калимабандии

en: C&lear History
tg: &Пок кардани Таърих

en: There are no components available that support logging.
tg: Ягон қисмат барои нигоҳ доштани қайдх дастрас нест.

en: The watchgnupg logging process died.
    Do you want to try to restart it?
tg: Ҷараёни ба қайдгирии  watchgnupg ба охир расид.
    Шумо мехоҳед ки онроаз нав барқарор кунед ?

en: ====== Restarting logging process =====
tg: ====== Аз нав барқароркунии ҷараёни ба қайдгирӣ =====

en: Save Log to File
tg: Қайдҳоро дар файл нигоҳ доштан.

en: KWatchGnuPG Log Viewer
tg: Назорати барномаи бақайдгирии KWatchGnuPG
