kleopatra - en to uz translation catalogue (9 entries)

en: Current Maintainer
uz: Joriy taʼminlovchi

en: Former Maintainer
uz: Oldingi taʼminlovchi

en: Original Author
uz: Birinchi muallif

en: Done.
uz: Tayyor.

en: Email
uz: Elektron pochta

en: Common Name
uz: Umumiy nomi

en: Organization
uz: Tashkilot

en: Country
uz: Davlat

en: Stop Operation
uz: Jarayonni toʻxtatish
